Neziskovky

Asi všichni víme, jak na tom v současné době prospěšné organizace jsou. Každá nezisková organizace přivítá pomoc. Můžete si vybrat „svoji neziskovku“ podle sídla organizace, podle cílové skupiny, podle zaměření… Máte-li chuť pomoci, podívejte se, jakou pomoc tyto prospěšné a charitativní organizace nabízejí a jakou pomoc potřebují. Stručné informace o pomáhajících organizacích najdete právě zde. Chcete-li nabídnout svoji pomoc, ale nevíte, kdo by ji přivítal, využijte Burzu pomoci.
Název a obor působení
Adresa
Nefinanční pomoc
Odkazy
Acorus, o. s. 
domácí násilí
Praha 7, Dělnická 213/12 (vchod z ulice Tovární 11)  písek do pískoviště, uzamykatelný zahradní přístřešek pro kočárky, sportovní pomůcky a vybavení (odrážedla, koloběžky, líný tenis, míče, hokejky, kuželky, švihadla, ….), matrace o rozměrech 90 x 200, nádobí a ostatní bytové doplňky, papíry jakéhokoli formátu, dětská literatura– leporela, dětské časopisy, omalovánky, knihy typu - Helena Zmatlíková – Dětem, Eduard Petiška – Martínkova čítanka a... Stránky organizace »
ADRA
humanitární pomoc
Praha 5, Klikatá 1238/90c dobrovolnictví, kancelářské vybavení (nábytek, kancelářské potřeby, počítač, dataprojektor apod.), software, tisk propagačních materiálů, vyvolávání fotografií, výroba spotů či grafických návrhů, poskytnutí prostor pro konání různých akcí (benefiční koncerty, konference) či občerstvení na takovéto akce, různé formy propagace (např. na vašich webových stránkách, při vašich společenských akcích,... Stránky organizace »
Achatinaweb - Asociace chovatelů Achatin o.s.
Pomáháme dospělým a dětem kteří to potřebují.
Kardašovská 668 198 00 Praha 9 dobrovolnictví, kancelářské vybavení (nábytek, kancelářské potřeby, počítač, dataprojektor apod.), hračky ( pro nejmenší děti až po ty větší), oblečení, tisk propagačních materiálů, výroba spotů nebo znělek k videu, poskytnutí prostor pro naší organizaci a pro konání různých akcí (benefiční koncerty, konference) či občerstvení na takovéto akce, různé formy propagace (např. vašich webových... Stránky organizace »
Akademický klub třetího věku Aktiv, o.s.
vzdělávání a volnočasové aktivity seniorů
Jirsíkova 2, 37001 České Budějovice Stránky organizace »
Akademie dobrovolných záchranářů ČR, z.s.
Vzdělávací, záchranářská a humanitární činnost.
Picassova 549, Ústí nad Labem, 403 31 Uvítáme např. Výukové materiály, software, dataprojektor, výcvikové a cvičné figuríny pro nácvik první pomoci. Nůžkový stan pro přednášky a ukázky první pomoci. Záchranářské vybavení a při mimořádných událostech dobrovolnickou pomoc. Pro děti uvítáme propagační materiály v podobě drobných hraček, pexesa a společenských her nebo jiné reflexní doplňky. Stránky organizace »
AKORD o.s. 
handicapované děti, senioři
Praha 2, Záhřebská 36 http://www.dsakord.cz/chcete-nas-podporit/ Stránky organizace »
ALEN neziskové sdružení žen postižených rakovinou
ženy s rakovinou prsu
Praha 2, Vratislavova 22/156 Stránky organizace »
Alfa Human Service 
handicapované děti
Praha 3, Biskupcova 84      Stránky organizace »
Aliance žen s rakovinou prsu, o. p. s.
nádorové onemocnění prsu
Praha 3, Vinohradská 176 http://www.breastcancer.cz/pro-sponzory/moznosti-spoluprace/ Stránky organizace »
ALMA FEMINA
sociální služby
Milady Horákové 4/690 Praha 7 170 00 dobrovolníci - pomoc s úklidem, s administrativní prací, se zařizováním akcí dobrovolníci - IT, webové stránky Stránky organizace »
Amelie, z.s.
sociálně zdravotní oblast
Šaldova 15, Praha 8, Karlín (vchod ze Sokolovské ulice) Můžete pomoci v mnohém a to podle svého zájmu a chuti. Hledáme jak dobrovolníky, kteří docházejí do nemocnic nebo na ambulance za onkologicky nemocnými v Praze, Olomouci a Nemocnici Na Pleši, tak ale i dobrovolníky, kteří pomohou s programem v Centrech Amelie v Liberci, Olomouci, Praze a nebo Rakovníku. Dobrovolníci mohou pomáhat i v zázemí organizace třeba při administrativě a nebo roznosu... Stránky organizace »
Andělé bez křídel z.s.
Sociální služby,handicapované děti,pomoc nemocnicím
Řecká 15,Děčín VI.,405 02 Pokud chcete také pomoci, máte následující možnosti: • sběr víček • finanční příspěvek • darování předmětů do materiálních sbírek • darování předmětů do charitativních aukcí • vydražení předmětů v aukcích • podpora občanského sdružení formou odkazů, sdílení, článků apod. Zapojit do aktivit se můžete v aktivní skupině: Sbíráme víčka!!! Stránky organizace »
APLA- JM o.s., z.s.
poskytujeme pomoc a podporu lidem s diagnózou PAS
Anenská 10, Brno, 602 00 HLEDÁME DOBROVOLNÍKY NA ÚTERÝ 30.8. - pomoc se STĚHOVÁNÍM slečny s Aspergerovým syndromem. Sháníme auto, řidiče a volné ruce k dílu.Stěhování bude cca od 10 do 15 hodin, budeme rádi, pokud se budete moci zapojit. Urgentně sháníme i AUTO na stěhování. Děkujeme kontaktujte nás 603 336 594/ 75 199 808, dobrovolnictvi@apla-jm.cz Stránky organizace »
APPN, o. s.
neslyšící
Praha 8, Světova 1051/15 kancelářské potřeby (papír do tiskárny, šanony, euroobaly, drobné kancelářské vybavení), tonery do tiskárny, trička pro tlumočníky, zástěry pro barmany a dlouhodobý pronájem kancelářských prostor (z důvodu zatopení současných prostor letošní povodní) Stránky organizace »
Armáda spásy
Sociální služby, volnočasové aktivity, duchovní podpora
Petržílkova 2565/23, 158 00 Praha 5 Uvítali bychom pomoc dobrovolníků, materiální pomoc či jinou podporu dle domluvy a potřeb jednotlivých služem. Děkujeme, že chcete pomáhat s námi. Stránky organizace »
Asistence,o.s. 
handicapovaní
Praha 4, Na Topolce 1 Zaměstnání klientů, dobrovolníci, dary - kancelářské potřeby, PC, tiskárny a kopírovací stroje, drobné občerstvení, služby – auditorské, právní, telekomunikační, softwarové, PR (odborné poradenství, tiskové služby, grafické služby) Stránky organizace »
Asociace muskulárních dystrofiků v České republice
handicapovaní - muskulární dystrofici 
Praha 4, Petýrkova 1953/24 Stránky organizace »
Asociace organizací neslyšících, nedoslýchavých a jejich přátel ASNEP
neslyšící
Praha 5, Hábova 1571 dobrovolníci, PR, grafické služby, knihy, kalendáře, papír + kancelářské potřeby, tonery do tiskáren, údržba PC, webdesign, služby fotografa, tiskové služby, právní služby. Stránky organizace »
ASOCIACE POLIO
osoby postižené následky poliomyelitidy
Praha 4, Na dolinách 4 Stránky organizace »
Asociace pomáhajcí lidem s autismem JČ, o. s.
Pomoc lidem s poruchami autistického spektra (PAS) a jejich rodinám
Farského 887, 390 02 Tábor Dobrovolníci, kancelářské potřeby, vybavení do didaktické místnosti ( polohovací stůl a židle, vkládačky, puzzle, nástěnné labyrinty,...), pomoc při zpracování grafických tiskovin Stránky organizace »
Asociace pomáhající lidem s autismem APLA-JM o.s.
sociální, vzdělávací
Fügnerova 30, Brno 613 00 Dobrovolnictví, pořízení propagačních materiálů, laserová tiskárna Stránky organizace »
Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR Klub Hornomlýnská
handicapované děti
Praha 4, Filipova 201 http://hornomlynska.cz/zapojte-se/, http://hornomlynska.cz/zapojte-se/co-potrebujeme/ Hudební nástroje, vláček s tvary, puzzle, triangl, pexeso, poznej zvířátka, prostorové pohádky, skládačky, kostky apod. (konkrétně na webu) Stránky organizace »
Asociace veřejně prospěšných organizací ČR
Posláním AVPO ČR je přispívat k vytváření transparentního, spolehlivého a moderního neziskového sektoru.
Asociace veřejně prospěšných organizací ČR, z.s. Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1 Česká republika IČ: 72074086, DIČ: CZ72074086 číslo účtu: 238350465/0300 Přivítáme dobrovolnou pomoc odborníků - právo, média, PR apod. Všech, kteří mohou pomoci s rozvojem neziskového sektoru. Stránky organizace »
ATLANT občanské sdružení
handicapovaní
Praha 6, Rohová 613/12 ATLANT je občanským sdružením, jehož hlavním cílem je vybudování Domova LENKA - integrovaného bydlení s pracovními příležitostmi pro mentálně postižené mladé lidi z Prahy a okolí. Stránky organizace »
Azyl Lisa z.s.
Praha
Můžete nám pomoci svými schopnostmi nebo prací. V krátkodobé nebo i v dlouhodobější spolupráci, Vás rádi uvítáme v naši malé organizaci. Stránky organizace »
Barevné domky Hajnice
Pobytové sociální služby lidem s mentálním postižením (chráněné bydlení, domov pro osoby se zdravotním postižením a týdenní stacionář)
Barevné domky Hajnice Hajnice 46 544 66 Hajnice Dobrovolnictví jednotlivců i firem (jsme schopni zajistit dobrovolnické dny na klíč pro firmy jako teambuildingovou aktivitu) Podpora finanční a materiální (např. pomůcky pro terapii, dárky pro klienty apod.) Charitativní eshop: http://barevnedomky.cz/shop Stránky organizace »
Bílý kruh bezpečí, o.s.
oběti a svědci trestných činů
Praha 5, U Trojice 2  dobrovolnictví, členství, věci nebo zboží (např. kancelářská a výpočetní technika, nábytek a jiné vybavení, odborná literatura, nápoje pro poradny a nonstop provoz), služby (pro oběti-klienty BKB např. obranné spreje, zdravotní rehabilitaci, ozdravný pobyt, technické zajištění bytových dveří, pro dobrovolníky BKB např. vstup na kulturní akce, pobyt ve fitness centru, pro BKB např. PR aktivity,... Stránky organizace »
Bohnická divadelní společnost o.s.
sociální divadlo
Praha 3, Perunova 10 Stránky organizace »
BONA, o.p.s.
chráněné bydlení, podpora samostatného bydlení, sociální rehabilitace
Pod Čimickým hájem 177/1, 181 00 Praha 8 dobrovolnictví (služby, pomoc ve sklářské dílně atd.), tisk propagačních materiálů, různé formy propagace, grafické služby a jiné Stránky organizace »
Budulínek.eu
ochrana dětí před nebezpečnými výrobky
Praha 2, Vratislavova 59/5 Stránky organizace »
BuduPomahat.cz
podpora neziskového sektoru
Účast na podpoře neziskového sektoru šířením informací o možnostech pomoci, psaním článků o neziskových organizacích, jejich aktivitách a akcích. Stránky organizace »
Buena Vista Vinohrad
senioři
Praha 2, Máchova 14 http://www.buenavistavinohrad.cz/podporte-nas Stránky organizace »
Caballinus o.s.
handicapované děti, hipoterapie
Praha 5, U Klubovny 911 http://www.caballinus.cz/web/index.php/partneri/17/jak-nam-muzete-pomoci Stránky organizace »
Centrum integrace dětí a mládeže, o.s.
integrace dětí a mládeže, dětské kluby, hlídání dětí, ozdravné pobyty, sociální služby a poradenství
Peckova 277/7, 186 00 Praha 8 Velmi uvítáme pomoc materiální - v současně době zejména akutně potřebujeme pomoc s řešením problému mokré zdi po povodních před pár lety. Dále počítač (alespoň na zálohování dat) a rozhodně neodmítneme finanční příspěvek na IT servis, na nové knížky a hračky do herny a další. Podrobné informace o možnosti pomoci na našem webu. Všem dárcům srdečně děkujeme! Stránky organizace »
Centrum Kašpar, z.s.
Pomáháme lidem najít své místo na trhu práce a firmám dělat to nejlepší pro své lidi.
Kašparova 73 463 12 Liberec 25 Zapojte se jako dobrovolník/ice, například s pomocí organizace benefičních akcí. Uvítáme kancelářské potřeby a tonery, služby v oblasti propagace, pronájmy a catering na naše akce, odborné poradenství a vzdělávání pro naše zaměstnance a zaměstnankyně, čistící prostředky, vybavení herny apod. Stránky organizace »
Centrum Paraple, o.p.s.
ochrnutí po poškození míchy
Praha 10, Ovčárská 471 http://www.paraple.cz/tabid/58/Default.aspx Stránky organizace »
Centrum pomoci rodinám s vícerčaty - Klub dvojčat a vícerčat, o.s.
rodiny s dětmi z vícečetných porodů, nedonošené děti
Praha 5, Matoušova 18 dataprojektor na zkvalitnění přednášek budoucích rodičů vícerčat, tisk prezentačních materiálů, věcný dar - kancelářské vybavení - kopírka, pc; můžete si zakoupit místo pro váš banner na našem webu, mediální podpora; zakoupení odsávačky mateřského mléka pro nedonošeňátka Stránky organizace »
Centrum pro integraci cizinců o.s.
integrace cizinců
Praha 3, Kubelíkova 55 Šíření informací o daném programu, projektu či jednorázové akci, pomoc při jejich propagaci mezi veřejností, cílovými skupinami apod., nabídku spolupráce na místní, regionální, celostátní či evropské úrovni, nabídku aktivní účasti v rámci našich aktivit, nabídku stáží a praxí studentů, nabídku sponzoringu konkrétní akce, aktivity, nabídku finančního či materiálního daru - organizaci,... Stránky organizace »
Centrum pro neslyšící a nedoslýchavé, o.p.s.
tlumočnická služba a základní sociální poradenství
28. října 286/10, Ostrava Stránky organizace »
CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ KRAJE PRAHA
integrace handicapovaných, sociální služby, vydávání časopisu Popularis
Praha 6, Wüchterlova 11 Stránky organizace »
Centrum pro zdravotně postižené Středočeského kraje
sociální služby
Praha 9, U Skládky 4 Stránky organizace »
Centrum rodiny a mezilidských vztahů- Jantra
mezigenerační vztahy
Praha 10, Kodaňská 29 Stránky organizace »
Cerebrum2007, o.s. - Sdružení osob po poranění mozku a jejich rodin
poranění mozku
Praha 8, Křižíkova 56/75A http://www.cerebrum2007.cz/podporte-nas/ Stránky organizace »
ĆESKÁ FEDERACE POTRAVINOVÝCH BANK
humanitární pomoc
Praha 5, K Brance 11/19e dodávková auta, zařízení pro skladovou manipulaci, kancelářské potřeby… Chcete-li nám pomoci, kontaktujte nás na cfpb@quick.cz nebo přímo potravinovou banku podle své volby. Dobrovolníci mohou vzít na sebe úlohu public relations, publicitu, články, vztah s médii, fundraising, dopisy dodavatelům a dalším dárcům. Dobrovolníci se mohou podílet na strategii komunikace na národní i evropské úrovni,... Stránky organizace »
Cesta za snem z.s.
Činnosti organizací na ochranu a zlepšení postavení etnických, menšinových a jiných speciálních skupin
José Martího 31, 162 52 Praha 6 - Veleslavín Stránky organizace »
CEVAP
etická výchova, prevence
Praha 3, Žerotínova 42 Stránky organizace »
Cukrárna Vesmírna, o.p.s.
zaměstnávání handicapovaných
Praha 2, Balbínova 23 A (roh ulice Balbínovy a Mánesovy) práce dobrovolníků, návštěvy cukrárny, objednávky výrobků, praxe zaměstnanců v jiných firmách, šíření informací, reklama, doporučení... Stránky organizace »
Česká asociace pro psychické zdraví
duševně nemocní
Praha 4, Klánova 300/62 http://www.capz.cz/pridejte-se Stránky organizace »
Česká asociace pro revmatické choroby
revmatické choroby
Praha 2,P.O.BOX 24,128 01  Stránky organizace »
Česká azheimerovská společnost
syndrom demence
Praha 8, Šimůnkova 1600 Stránky organizace »
Česká koalice proti tabáku
kouření
Praha 2, Studničkova 7 http://www.dokurte.cz/?stranka=zapojte_se&typ=sablony Stránky organizace »
Česká společnost AIDS pomoc, o.s.
AIDS
Praha 8, Malého 3/282 http://www.aids-pomoc.cz/info_dobrovolnici.htm Stránky organizace »
Česká společnost pro duševní zdraví
duševně nemocní
Praha 3, Zvonařova 6 Stránky organizace »
Česká unie neslyšících
sluchově postižení
Praha 1, Havlíčkova 1025/4 Stránky organizace »
České sdružení pro demokracii
integrace
Praha 7, Jirečkova 1019/14
Český červený kříž
oblast humanitární, sociální a zdravotní
Praha 1, Thunovská 18 http://www.cervenykriz.eu/cz/pomoc.aspx Stránky organizace »
Člověk člověku, o. s. - Sdružení pro sociální práci a prevenci patologických jevů ve společnosti
prevence
Praha 4, Děkanská vinice I 16 Stránky organizace »
ČSOP Salamandr
Ochrana přírody a krajiny
Tvarůžkova 1205, 75661 Rožnov pod Radhoštěm Ať už s námi chcete udržovat louky, sázet stromky v lesích, nebo chcete přírodu zbavit odpadků, vaše pomoc u nás bude vždy vítána. Kontaktujte nás. Vymyslíme vhodný termín i program. Vezmeme vás na zajímavá místa, která vaši pomoc potřebují. Stránky organizace »
Dětské krizové centrum, o.s.
týrané a zneužívané děti
Praha 4, V Zápolí 1250/21 Stránky organizace »
Dětské krizové centrum, o.s.
týrané a zneužívané děti
Praha 4, V Zápolí 1250/21 http://www.dkc.cz/jakpomoci.php Stránky organizace »
Diamant, podporujeme náhradní rodiny srdcem,z.s.
náhradní rodiny
Svatopluka Čecha 677, Pražské předměstí, Jaroměř,55101 dobrovolnictví pro akce s dětmi, nabídka cenově dostupného a kvalitního ubytování pro realizaci víkendového vzdělávání Stránky organizace »
Dílna Eliáš
Lidé s postižením
Eliášova 20, Praha 6, 160 00 1) Dobrovolnictvím: asistencí klientům nebo obráběním (dokončováním) výrobků. 2) Z věcných darů bychom potřebovali: veškerý keramický materiál(hlína, glazury, engoby..), kancelářské potřeby(laminovačka, tonery, papíry do tiskárny..), svíčky, dezinfekční prostředky( toaletní papír, sáčky do koše, houbičky, hadry, mopy, tablety do myčky, ubrousky ), nápoje(čaj, káva), žrádlo pro kočku a ptáčky Stránky organizace »
Dílny tvořivosti o. s.
lidé po poranění či poškození mozku, mladí lidé s kombinovaným postižením - absolventi speciálních škol
Praha 2, V Pevnosti 4 Dobrovolnictví, Firemní zakázkou (např. v podobě objednávky přání, dárkových předmětů, Nákupem výrobku či "artefaktu" (díla našich klientů) za sponzorskou cenu, Umožněním prezentace našich aktivit, šířením našeho poslání a možností podpory směrem k Vašim partnerům, široké veřejnosti, Poskytnutím služeb či hmotných darů, (např. diáře; kancelářské potřeby a vybavení; vybavení do dílny; materiál,... Stránky organizace »
Dobromysl .o.p.s.
sociální služby pro osoby se zdravotním postižením
Bezručova 928 266 01 Beroun věcné dary: hygienické a čistící prostředky (toaletní papír, jar, savo, prací prášek apod.), kancelářské potřeby (papíry do tiskárny, pastelky, počítače) služby: možnost tisku propagačních materiálů, pomoc v oblasti PR a fundraisingu, grafické práce Stránky organizace »
Dobromysl o. p. s.
Středočeský kraj
Komunitní centrum Beroun (2. patro) Bezručova 928 Beroun, 266 01 Několikrát do roka pořádáme větší kulturní akce, především koncerty. Dobrovolnickou činnost tedy oceníme zejména při organizaci těchto akcí přímo na místě. Stránky organizace »
Dobrovolnické centrum 67
dobrovolnictví
Lidická 50, Brno 602 00 Dobrovolnické centrum 67 nabízí zajímavý večerní program, na který jste srdečně zváni a můžete se se svými dobrovolnickými zkušenostmi či s úspěšným projektem objevit i vy v roli přednášejícího. Stránky organizace »
Dobrovolnické centrum Koalice nevládek Pardubicka
neziskový sektor a dobrovolnictví
Koalice nevládek Pardubicka, o. s. Klášterní 54, 530 02 Pardubice Získávání nových dobrovolníků, sdílení informací. Stránky organizace »
Domov pro mne, z. s.
sociální služby, lidé s postižením, osobní asistence
Kounicova 42, 602 00 Brno Uvítali bychom pomoc dobrovolníků v přímé péči (osobní asistence) i mimo přímou péči (PR, grafické služby, údržba PC, webdesign, služby fotografa, tiskové služby, ..), materiální pomoc či jinou podporu dle domluvy a potřeb. Děkujeme! Stránky organizace »
DOMOV SPMP DANA
sociální služby
Praha 5, Barrandovská 45 http://www.domovdana.cz/ Stránky organizace »
Domov Sue Ryder
sociální a zdravotní služby
Michelská 1/7, Praha 4 - Michle, 140 00 ▪ Staňte se členem Klubu přátel Domova Sue Ryder. Kompletní informace včetně seznamu klubových výhod najdete na www.sue-ryder.cz/klub-pratel ▪ Přispějte finančním či hmotným darem darem na péči o seniory: www.sue-ryder.cz/darujte ▪ Zúčastněte benefičních akcí a kulturních akcí Domova Sue Ryder: www.sue-ryder.cz/akce ▪ Navštivte restauraci Michelský dvůr. Nekuřácká restaurace... Stránky organizace »
Domov svaté Rodiny - Praha 6
sociální oblast
Ulrychova 10 Hledáme šikovné dobrovolníky od 15 a 18 let pro Domov i klienty, kde můžete nabídnout váš čas, to co umíte, v čem jste dobří. Hledáme společníky pro naše klienty na vycházky, čtení, povídání, návštěvy divadla, kina apod. Min. věk 18 let. Můžete uspořádat hudební, divadelní nebo pěvecké vystoupení. Také můžete mít v naší kavárně svou přednášku na různá témata. Využijeme vaše odborné... Stránky organizace »
Duhová prádelna
sociální firma, zaměstnává lidi s mentálním nebo zdravotním znevýhodněním, podnět k založení dalo o.s. Společnost DUHA - integrace osob s mentálním postižením
Duhová prádelna Maňákova 7/796, 198 00 Praha 14 Černý Most vyzkoušejte naše služby, staňte se našimi zákazníky, pošlete informaci o naší práci dále, děkujeme Stránky organizace »
Dům tří přání
rodiny s dětmi
Praha 6, Karlovarská 337/18 lux a skartovačku, sportovní pomůcky (koloběžky,trampolínu,brusle..), sportovní tašky a batůžky na cesty a letní výlety, tiskárnu a malá alba na fotografie pro děti, 2 autosedačky pro děti, případně podsedáky pro děti do 12let, společenské hry a jiné potřeby pro volnočasové aktivity stavebnice Lego,karaoke s mikrofonem, vstupenky na kulturní akce pro děti, bačkůrky a jiné boty pro děti,... Stránky organizace »
Eko-info centrum Ostrava
ekologická výchova
Brandlova 6, Ostrava Věcná podpora - co nám nejvíce pomůže při práci • Poskytnutí prostor pro konání našich pobytových akcí - zdarma či se slevou • Odměny pro děti do soutěží – drobné hračky, bižuterie, reklamní předměty • Výtvarné potřeby pro rukodělné aktivity – barvy, fixy, lepidla, štětce, nůžky… Finanční podpora – obecná či vázaná na konkrétní projekt Financovat z grantů vázaných na projekty běžný provoz... Stránky organizace »
Ekumenická síť pro aktivity mladých, o.s.                      Domov na půl cesty - Maják
sociálně znevýhodnění
Praha 4, U nás 873/9 Stránky organizace »
ENVIRA, o. p. s.
sociální integrační podnik
SEV Toulcův dvůr Kubatova 32/1, Praha 10 - Hostivař finančním příspěvkem nebo jako dobrovolník - více info na http://setrnepoctive.cz/?page_id=47 Stránky organizace »
Evropský institut kulturních a mírových studií, spolek
zdravotní, sociální, kulturní
U Rajské zahrady 6 130 00 Praha 3 Hledáme dobrovolníky na hodiny arteterapie, nejlépe s pedagogickým vzděláním. Dále dobrovolníky pro výpomoc při kulturních akcích. Barvy a papíry na arteterapii, finanční prostředky na koupi hudebních nástrojů pro muzikoterapii. Webdesign, tisk letáků a propagačních materiálů. Stránky organizace »
FELITI kastruje
Pomoc opuštěným a toulavým kočkám
Františka Herdy 726 252 16 Nučice Jak nám můžete pomoci? Šířením a propagováním FELITI kastruje, z.s. ve svých regionech a šířením propagačních materiálů o naší činnosti. Umístěte ve vaší veterinární ordinaci plakátek nebo letáčky s informacemi o našem projektu. Pomoci nám můžete i darem pro naši neziskovou organizaci, darování předmětů do charitativních aukcí nebo vydražení předmětů v aukcích, darování materiálů pro ruční... Stránky organizace »
Fokus Praha, o.s.
duševně nemocní
Praha 8, Dolákova 24 magnetický flipchart, věšák na šperky, občerstvení (sušenky, sladký nebo slaný snak, káva, čaj a cukr) pro program Mosty-pravidelná setkání klientů hospitalizovaných v psychiatrické léčebně -tato se konají mimo areál léčebny, látky pro šičí dílnu, kancelářská židla na kolečkách, kancelářský PC, monitor LCD, multifunkční tiskárna, skartovací stroj, flash paměť 8GB; dobrovolnická činnost, tvorba... Stránky organizace »
Fond ohrožených dětí
ohrožené děti
Praha 1, Na Poříčí 6 Stránky organizace »
ForDreams o.s.
Pořádání sportovních a kulturních akci na podporu znevýhodněných občanů.
Herdovská 806, 19800 Praha 9 Uvítáme organizační pomoc při přípravě a realizaci našich projektů a finanční podporu našich projektů. Stránky organizace »
Fragilní X o.s.
handicapovaní - syndrom fragilního x chromosomu
Praha 4, Jeremenkova 64 Stránky organizace »
Futrue, o. p. s.
Prostor pro realizaci různých nápadů pod jednou střechou
Praha 4, Golčova ½  Momentálně hledáme vhodný prostor pro "superdětský koutek" v rámci projektu www.superdeti.cz. Hledáme také lidi, kteří by si rádi vyzkoušeli jaké to je být den poslepu či na vozíku (www.handin.cz) a do třetice - rádi bychom rozšířili dražební položky v rámci plánované aukce za účelem finanční podpory našich existujících projektů (umění, zážitky, předměty a cokoli vás napadne, že byste chtěli... Stránky organizace »
Gaudia proti rakovině, občanské sdružení
onkologické onemocnění
Praha 3, Korunní 111 Stránky organizace »
GEMA
senioři, chronicky nemocní
Praha 8, Šimůnkova 1600 Stránky organizace »
Genixa o.p.s.
Integrace znevýhodněným a rizikovým skupinám na trhu práce.
Václavské náměstí 846/1, Nové Město, 110 00 Praha 1 Budeme moc rádi, když nám pomůžete v dobrovolnické činnosti na odborné bázi a to např. fundraisingu, PR, nebo v mezinárodní spolupráci, jak dlouhodobě i jednorázově. Velmi uvítáme šíření našeho webu a možnosti tisku propagačních materiálů, či zpracování grafických návrhů nebo výroby spotů. Stránky organizace »
HANDICAP LYCEUM Praha o.s.
handicapovaní
Praha 2, Francouzská 11/852 Stránky organizace »
Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené o.p.s.
integrace handicapovaných - výcvik asistenčních, vodících a signálních psů
HELPPES – Centrum výcviku psů pro postižené o.p.s. Hvozdnice 147 Hvozdnice PSČ 252 05 nebo HELPPES – Centrum výcviku psů pro postižené o.p.s. Zahradníčkova ulice Praha 5 – Motol PSČ 150 00 šířením informací o neziskové organizaci Helppes a jejím projektu Pomoc přichází na čtyřech tlapkách, který se snaží, o lepší integraci osob se zdravotním postižením pomocí speciálně vycvičených psů, nabídkou dobrovolné spolupráce – pomoc při zajištění akcí, pomoc s překladatelskou činností, pomoc při speciálním výcviku psů při simulaci praktických situací, pomoc při manuálních pracích – údržba... Stránky organizace »
HESTIA, o.s.
mezilidské vztahy
Praha 5, Štefánikova 21 http://www.hest.cz/fund.shtml Stránky organizace »
Hewer – občanské sdružení
senioři
Praha 10, Pod Strašnickou vinicí 13/191 Stránky organizace »
Hnutí Brontosaurus
životní prostředí, památky, dobrovolnictví
Hvězdová 10 602 00 Brno Zapojením přímo na našich akcích nebo šířením našich článků Stránky organizace »
HOLOS
Občanské sdružení HOLOS Marie Dolanské 8/12 746 01 Opava - Vlaštovičky mobil: +420 603 718 185 tel.: +420 773 615 324 (volejte Pondělí - Pátek 9 - 15 hod) e-mail: holos@holos.cz číslo účtu: 1851967329/0800 IČO: 266-39-866 Hledáme dobrovolníky všeho druhu. Zapojit se může kdokoliv, každý dle svých možností. Kdo je statný a manuálně zručný, může přijet pracovat. Kdo má nazbyt dřevo či stavební materiál, může se zapojit jeho darováním. Každý pak může přispět i penězi. Také hledáme dobrého fundraisera. Stránky organizace »
Hořovické maminky, o.s.
potřebné rodiny i osoby v nouzi
Hořovice, U Koupaliště 502/3, Sbírky oblečení a věcí pro potřebné. Pomoc při charit. Akcích a všude, kde je potřeba Stránky organizace »
Hospic Dobrého Pastýře
zdravotně sociální služby
Sokolská 584, Čerčany, 257 22 Hledáme především dobrovolníky, kteří budou dělat společnost našim pacientům, a to buď individuálně a nebo ve skupině pacientů, v rámci programu denního stacionáře. Dále hledáme dobrovolníky pro jednorázové akce. Například natření plotu a nebo pomoc při organizaci akcí pro veřejnost. Stránky organizace »
Hospic sv. Alžběty
sociální a zdravotní péče
Kamenná 36, Brno, 639 00 pomoci mohou jak věcnými (kancelářské potřeby, zdravotnický materiál, a jiné), finančními dary, službamy (IT, tisk informačních materiálů, řemeslnické a zahradnické práce),tak také vlastními silami v podobě dobrovolnictví (jednorázové, pravidelné) Stránky organizace »
Hospic sv. Štěpána Litoměřice
péče o těžce nemocné umírající jejich rodiny a pozůstalé
Rybářské náměstí 662/4 412 01 Litoměřice dobrovolnictví ať už u nemocných nebo při benefičních akcích, šíření dobrého jména, tisk materiálů, školení pro zdravotníky a manažery, odměny pro personál v přímé péči. Stránky organizace »
Hospicové občanské sdružení Cesta domů
umírající
Praha 7, Bubenská 421/3 Prostory k pronajmutí, případně pozemek. Nové auto pro Cestu domů. Přenosný ultrazvukový přístroj Aloka SSD 500 (Cena cca 200 000 Kč.). PC sestava – parametry: dvoujádrový procesor, 2 GB RAM, 160 GB HDD a podporu Win XP. Notebook. Novou stojací lampu a nové stropní osvětlení. Pressovač. Prostor v atraktivní části centra Prahy pro Krámek na cestě domů, Natočení krátkého televizního animovaného... Stránky organizace »
HoSt Home-Start Česká republika
rodiny s dětmi
Praha 10, Holandská 22 dobrovolnictví Stránky organizace »
Hyperaktivita - Institut pro studium a terapii hyperaktivity a poruch pozornosti
děti
Praha 4, Trenčínská 2/2632 Stránky organizace »
INEX - Sdružení dobrovolných aktivit
Planeta dobrovolnictví
Varšavská 30 12000, Praha 2 Hledáme především aktivní dobrovolníky, kteří chtějí podpořit naše projekty v ČR nebo v zahraničí nebo ty, kteří se chtějí podílet přímo na chodu naši organizace - stážisty, asistenty, odborníky, kteří neváhají využít své dovednosti pro podporu dobré věci. Máte nápad, co byste ve svém okolí chtěli změnit, zlepšit jako dobrovolník? Nabízíme dobrovolnickou platformu, kde je možno tyto nápady/akce... Stránky organizace »
ISAR občanské sdružení pro hiporehabilitaci
Praha východ - Mratín
Šárka Smíšková Měšická 247 Mratín 250 63 Můžete nám pomoci příspěvkem na ustájení koní (jednorázově, nebo formou "adopce" koně), péči o kopyta, veterinární péči, nákupem materiálu, brigádou, dobrovolnickou činností,...my už Vám něco na míru vymyslíme ;o) Stránky organizace »
JAHODA, o.p.s.
volnočasové aktivity pro děti
Vybíralova 2, Praha - Černý Most Hledáme Produkční website a PR pro jednorázovou akci! Realizace hudebního festivalu Strawberry Fields, který se bude konat 18.6.2016 na Černém Mostě. Hledáme šikovného PR specialistu a produkční website pro jednorázovou hudební akci STRAWBERRY FIELDS. Tento hudební festival pro děti každoročně pořádá nezisková organizace JAHODA, o.p.s. Chcete-li se zapojit a pomoci, kontaktujte prosím:... Stránky organizace »
Kamarádi, spolek
Děti, akce pro děti, pomoc dětem s rakovinou
Mírové náměstí 262 P. O. Box 65 273 03 Stochov Sháníme dobrovolníky na naše akce. Sdílení akcí a letáčků. Stránky organizace »
Klára pomáhá o.s.
pomoc pečujícím osobám, pomoc zdravotně znevýhodněným a podporujeme pozůstalé
Mladá 115/8, Brno – Útěchov, 644 00 dobrovolnictví Stránky organizace »
Klub bechtěreviků, občanské sdružení
Bechtěrevova choroba
Praha 8, Karlínské náměstí 12
Klub Kvítek
handicapovaní - hypoterapie
Ondřejov, Choceradská 334, 251 65 Stránky organizace »
Klub nemocných cystickou fibrózou,o.s.
nemocní - cystická fibróza
Praha 5, Kudrnova 22/95 Dobrovolnictví, zakoupení předmětu v našem internetovém obchůdku – Internetový obchůdek, bezplatné užívání Vašich služeb - školení, grafické zpracování, tisk informačních materiálů, apod., věcný dar - kancelářské vybavení, předměty do benefičních akcí, apod., zprostředkování sponzorského daru, svou účast a přizvání přátel na naše benefiční akce – Akce pro veřejnost, uspořádání či... Stránky organizace »
Klub rodičů a přátel dětí s Downovým syndromem
Downův syndrom
Praha 9, Vybíralova 969 Stránky organizace »
Klub ŽAP - ženy s nádorovým onemocněním
nádorové onemocnění prsu
Praha 9, Fryčovická 462 Stránky organizace »
Klubovní Hnutí o.s., neziskové sdružení pro rozvoj zájmových klubů dětí a mládeže v ČR
ČR
Dolní 17/3, Žďár nad Sázavou 1 PSČ: 59101 Do svých řad hledáme dobrovolníky, kteří by nám pomáhali ve svých regionech šířit propagační materiály, s akcemi a dalšími aktivitami.... Stránky organizace »
Kolpingova rodina Praha 8, o.s.
sociální služby pro rodiny s dětmi
Bohnická 32/3 181 00 Praha 8 Rádi uvítáme tuto pomoc: dobrovolnictví - hlídání dětí, nabídku zaměstnání pro sociálně potřebné rodiče, vybavení domácnosti pro sociálně potřebné rodiny, kočárky, hračky atd. Stránky organizace »
KONTAKT bB občanské sdružení
handicapovaní
Praha 6, Strahov blok 1, Vaníčkova 7 Program Plavecké akademie KONTAKTU bB můžete podpořit finančním či věcným darem, zadáním reklamy, umístěním kasičky ve Vaší provozovně, věnováním zisku nebo jeho části z prodeje Vašich výrobků, zapůjčením prostoru pro prezentaci našeho programu či jeho partnerů a dárců, nebo se můžete do programu aktivně zapojit jako dobrovolník, a to buď jako samostatná osoba nebo v rámci firemní filantropie Stránky organizace »
KOUS Vysočina, z.s.
Kraj Vysočina
Žižkova 98, 586 01 Jihlava Grafické práce, poradenství v různých oblastech, aktuálně právní poradenství a poradenství v oblasti účetnictví, pomoc při organizaci akcí... Stránky organizace »
Křesťanské centrum pro rodinu Heřmánek
křesťanská výchova dětí
Praha 9, K Cihelně 313/41 Stránky organizace »
Křižovatka handicap centrum o.p.s.
Pardubice
Arnošta z Pardubic 2605 53002 Pardubice Podpořit naši organizaci finančně, materiálně nebo informačně. Stránky organizace »
Lata - Programy pro ohroženou mládež
ohrožené děti a mládež
Praha 1, Senovážné nám. 24 Věcným darem nebo službou: kancelářský spotřební materiál, technické vybavení (kancelářská techniku, PC…), sportovní potřeby, trvanlivé nápoje a potraviny, volné vstupy na kulturní nebo sportovní akce, pobyty ve sportovních zařízeních (fitness apod.), kopírovací nebo grafické služby, pronájem nebytových prostor či účelových zařízení pro přednášky a školení dobrovolníků, PR služby – inzerce,... Stránky organizace »
Lékořice
dobrovolnické centrum
Praha 2, Pod Slovany 4/1977 Stránky organizace »
Letní dům
děti a mladí lidé z ústavní výchovy, sanace rodin, doprovázení pěstounů
Vyšehradská 430/41 dobrovolnictví Stránky organizace »
Liga otevřených mužů
mužská témata, aktivní otcovství, rovné příležitosti, kvalita života
Bubenská 1 Praha 7 170 00 Dobrovolnickým zapojením se do projektů a aktivit LOMu Stránky organizace »
Loutky v nemocnici
nemocné děti
Praha 4, Klírova 1916 Šiřte informace o projektu! Staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a pozvěte své přátele! Umístěte informace o projektu na své www stránky (banner ke stažení zde). Vyvěšte ve vaší nemocnici plakátek s informacemi o našem projektu, nebo letáčky. Přijďte nás podpořit na některou z akcí pro veřejnost. Staňte se dobrovolníky projektu! Staňte se dobrovolníky projektu! Vyberte si zdravotní... Stránky organizace »
LYMFOM HELP, O.S.
Nemocní – maligní lymfom
Praha 6, Lotyšská 8 Stránky organizace »
Magdaléna o.p.s.
Sociální práce s uživateli návykových látek, Adiktologické ambulance
Magdaléna, o.p.s. Včelník 1070 252 10 Mníšek pod Brdy Tel.: 318 599 124, 603 867 385 Stát se dobrovolníky a dobrovolnicemi v Magdaléně, podpořit nás finančně, stát se našimi kolegy a kolegyněmi nebo využít našich služeb. Stránky organizace »
Maltézská pomoc
potřební
Praha 1, Lázeňská 2 dobrovolnictví, služby, dary do charitativního bazaru Stránky organizace »
Máme otevřeno?, o.s.
Praha; Střední Čechy
Ve Smečkách 5, Praha 1 propagace sdružení, akcí, dobrovolnictví, nefinanční dary (věcné dary jako výtvarné a rukodělné potřeby, kancelářské potřeby, ceny do tomboly na Seznamovací večírek apod.), možnost praxe či nabídka zaměstnání pro uživatele Tranzitního programu, vztah s médii, grafické úpravy, nabídka bezplatných prostorů pro pořádní akcí, návštěva kavárny Vesmírna apod. Stránky organizace »
Mamma HELP, sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu
nádorové onemocnění prsu
Praha 3, Koněvova 150 Velmi bychom uvítali pomoc v podobě darování elektronického vybavení - 2 notebooky, tiskárna, dataprojektor, a potom také dobrovolníky na mytí oken v pražském centru Mamma HELP. Stránky organizace »
Medvídek - sdružení rodičů a přátel dětí s autismem
Vzájemná pomoc s rodinami a přáteli autistických dětí
V Římě II 161, 267 05 Nižbor Účast na benefičních a jiných akcích, na přednáškách, besedách, sdílení informací o nás. Stránky organizace »
META o.s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů
vzdělávání imigrantů
Praha 2, Ječná 17 (3.p.) dobrovolnictví, PR, vzdělávání, vybavení studovny: vzdělávací a studijní pomůcky pro klienty, kancelářské vybavení, nábytek, výpočetní technika a jiné. Stránky organizace »
Mezi námi, o.p.s.
mezigenerační setkávání, aktivizace
Nad Želivkou 903, Praha 6, 164 00 hledáme dobrovolníky, kteří by pomohli šířit naši myšlenku tak, abychom mohli působit v celé České republice. Ať je Vám 16 nebo 60, buďte další generací, setkání je pro všechny. Můžete přijít jednou nebo se pravidelně účastnit, záleží jen na Vás. Zapojit se můžete například tak, že pomůžete vytipovat nebo navrhnout mateřskou školu nebo domov seniorů, který považujete za vhodný k... Stránky organizace »
Mezi námi, o.p.s.
Mezigenerační setkávání
Nad Želivkou 903 Praha 6 Stránky organizace »
Mezinárodní institut pro rodinu a dítě
ochrana rodiny a rodinných vazeb
Lochotínská 18, 301 00 Plzeň Rozšiřování informačních materiálů, poskytnutí reklamního prostoru, uspořádání přednášky nebo semináře, publikační činnost, oslovování politiků s našimi tématy... Stránky organizace »
Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s.
mobilní hospicová služba pro děti a dospělé
Gurťjevova 11 70030 Ostrava - Zábřeh Vítáme spolupráci s firmami i jednotlivci, kteří sponzorsky poskytnou podpůrné služby pro fungování organizace - grafické práce, tisk propagačních materiálů, dodání kacelářských potřeb, drogerie, materiálu na výrobu hraček a pomůcek, opravy služebních aut a prostor. Pomůže i jakákoli jednorázová i trvalá finační podpora. I 50 Kč měsíčně pomůže umírajícím odejít z tohoto světa v kruhu své... Stránky organizace »
Modrá beruška - komunitní centrum rodičů a dětí s PAS
Podpora dětí s poruchou autistického spektra a osob o ně pečujících
Sukova 2 BRNO 602 00 Dobrovolnická pomoc při akcích pořádaných pro děti. Stránky organizace »
Modrý kříž v České republice
Závislosti, sociální služby
Viaduktová 8, Český Těšín 73701 Pomoci nám můžete vašim časem, znalostmi, odbornou službou, věcnou či materiální pomocí. Propagováním našich aktivit. Účastí na akcích, které pořádáme. Šířením dobrého jména organizace. Navštěvujte naše webové a facebookové stránky a doporučte nás svým známým. http://www.modrykriz.org/pomahejte-s-nami/jak-muzete-pomoci Za Vaši podporu děkujeme. Je pro nás velmi přínosná! Stránky organizace »
Múzy dětem, o.s.
děti z dětských domovů
Děti z dětských domovů potřebují kamarády, kteří se za nimi budou vracet. Máte-li schopnosti, které byste jim rádi předali, neváhejte oslovit nejbližší dětský domov s konkrétní nabídkou. Můžete třeba vést různé zájmové kroužky (ruční práce, cvičení, korepetice apod.). Občanské sdružení Múzy dětem potřebuje dobrovolníky - lektory uměleckých profesí, psychology, psychoterapeuty, lektory speciální... Stránky organizace »
Na počátku o.p.s.
sociální služby, pomoc těhotným ženám v nouzi
Soběšická 560/60, Brno Hračky, knihy, pastelky, nádobí, hygienické potřeby. Více viz http://napocatku.cz/?page_id=2498 Stránky organizace »
Nadace 11. září
osvěta a vzdělávání
Mezibranská 1579/4, Nové Město, 110 00 Praha 1 Stránky organizace »
Nadační fond Dobrá srdce
Pomoc a podpora nemocným dětem a rodičům samoživitelům v tíživé životní situaci.
Slezská 535/2 790 01 Jeseník V současné době uvítáme pomoc v oblasti programátorské práce pro naprogramování aukčního systému. Moc nám pomůže i vypracování grafiky pro visačky k rukodělným výrobkům, které nám dárci věnují do prodeje. Velkou podporou nám jsou i věcné dary - kancelářské potřeby (papíry, tonery, čtvrtky a ostatní), výtvarné potřeby a potřeby pro práci s dětmi (pastelky, modelovací hmoty, korálky -... Stránky organizace »
Nadační fond Lucie Šafránkové - WITH LOVE
pomoc potřebným - lidem, zejména dětem a senirům v těžkých životních situacích, nemocným a sociálně znevýhodněným. Také na pomoc zvířatům
Českolipská 2100, Litoměřice 412 01 Svou účastí na akcích, zakoupením výrobků, dobrovolnictví (na akcích, s provozem apod.), finančními příspěvky, mediální podporou, sponzoringem,... Možností je spoustu - pomáhejte s námi.... Stránky organizace »
Nadační fond MA-MA Foundation
podpora rodin s dětmi v tísni, handicapovaným či jinak zdravotně znevýhodněným, onkologicky nemocným dětěm a mladým dospívajícím
Široká 170/22 Liberec 46001 Stránky organizace »
Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika
zážitková terapie pro onkologicky nemocné děti
Plaská 622/3, Praha 5, 150 00 Nabíráme anglicky mluvící dobrovolníky! Letos poprvé bude letní mezinárodní tábor pro onkologicky nemocnou mládež v angličtině. Chcete taky zažít jedinečnou atmosféru a pomoct dobré věci? Tak neváhejte a přihlaste se! Stránky organizace »
Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika
pomoc onkologicky nemocným dětem
Žižkova 403/20, 293 01 Mladá Boleslav Tábory realizujeme v našem táborovém areálu v Maďarsku, u města Hatvan s pomocí dobrovolníků, kteří zabezpečují táborové programy, zdravotní péči, tlumočí komunikaci táborníků s dobrovolníky (z maďarštiny nebo angličtiny), ale také pomáhají dětem se vším, co potřebují. Stránky organizace »
Nadační fond Pečovatel
Financování osobní asistence
Pod Strašnickou vinicí 191/13 100 00 Praha 10 Potřebovali bychom pomoc z propagací nadačního fondu. Sháníme copywritera, kreativce, webaře (vývojáře), fundraisera a vůbec, každou šikovnou ručku, která by nám pomohla. Stránky organizace »
Nadační fond PES V NOUZI
Naše pomoc se soustředí především na návrat ztracených pejsků zpět do rodin, podporu psí adopce, zajištění chybějící veterinární péče v útulcích, rekonstrukce útulků a zajištění chybějícího krmiva a potřeb pro útulky a depozita.
Nadační fond PES V NOUZI, K Sídlišti 31, 140 00 Praha 4 Podpořit činnost nadačního fondu PES V NOUZI a pomoci tak opuštěným pejskům můžete mnoho různými způsoby. Uvítáme každého, kdo se zapojí do naší činnosti dle svých schopností a finančních či časových možností. http://www.pesvnouzi.cz/nadacni-fond-pes-v-nouzi/pomozte-nam-pomahat Stránky organizace »
Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP)
zaměstnávání osob se zdravotním postižením
Sídlo: Bohusl. ze Švamberka 4 140 00 Praha 4 Kancelář: Sokolovská 75/103 186 00 Praha 8 Stránky organizace »
Nadační fond Slunce pro všechny
Podpora dětí a dospělých se speciálními potřebami
Pražská 118 27351 Unhošť Informovanost širší veřejnosti Stránky organizace »
Nadační fond Šance pro talent
Podpora umělecky nadaných dětí ze sociálně slabých rodin.
Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1 Každý návštěvník může pomoci finančním příspěvkem na vzdělání dítěte, které prezentujeme na našem webu. Může pomoci uspořádat akci, nebo může sám uspořádat nějakou akci a výtěžek věnovat na sbírkový účet. Může pomoci vyhledat nadané děti, může pro nadační fond pracovat na pozici fundraiser, podílet se organizačně na veřejné sbírce a pod. Stránky organizace »
Nadání a dovednosti o.p.s.
Vzdělávání
Nadání a dovednosti o.p.s. Vladislavova 1390/1 11000 Praha 1 Česká republika Pomoci nám můžete: - dobrovolnictvím; - uspořádáním přednášky/ semináře či workshopu na téma psaní CV, motivačního dopisu, zlepšení sebeprezentace aj.; - sdílením Vašich zkušeností a vědomostí z oblasti Vaší profese (např. PR, marketing aj.); - poskytnutím exkurzí či stínování ve vaší společnosti; - můžete se stát mentorem a směřovat svého menteeho k lepším výsledkům; - darováním... Stránky organizace »
NADĚJE
potřební
Praha 5, K Brance 11/19e http://www.nadeje.cz/index.php?q=node/7 Stránky organizace »
NADĚJE, pobočka Otrokovice
Zlínský kraj
Wolkerova 1274 765 02 Otrokovice Potěší nás, když navštívíte některou z našich četných akcí a koupíte si něco hezkého. Navštívit můžete také náš dobročinný obchod v Uherském Hradišti. Podpoříte tak naše aktivity pro lidi s handicapem. Stránky organizace »
Národní sdružení PKU a jiných DMP
metabolické poruchy
Praha 2, Ke Karlovu 2 Stránky organizace »
Národní ústav pro autismus, z.ú.
handicapovaní - autismus
Praha 8, V Holešovičkách 1A  Dobrovolníci, služby, kancelářské potřeby (papíry do tiskárny, toner, šanony, "euroobaly", laminační folie... technika (DVD,CD nosiče) kreslící potřeby: pastelky, tužky, ořezávátka, barvy (vodovky, tempery, na sklo...), bloky, rehabilitační pomůcky: míče, hračky: nejlépe dřevěné skládačky, vkládačky, stavebnice..., potraviny: sladkosti a slané pečivo pro děti na respitní víkendy a ve větším... Stránky organizace »
Natama
ohrožené děti, náhradní rodinné péče
Praha 3, Orlická 9    http://natama.cz/?sid=53/ Stránky organizace »
Neposeda o.s.
volnočasové aktivity, prevence
Praha 9, Českobrodská 1 http://www.neposeda.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=54&Itemid=98 Stránky organizace »
Nový Prostor, občanské sdružení
potřební
Praha 1, Řeznická 14/656 http://www.novyprostor.cz/jak-pomoci.html Stránky organizace »
NROS
Ohrožené a znevýhodněné děti
NROS Na Václavce 9 Praha 5 150 00 Hledáme dobrovolníky pro celorepublikovou sbírkovou akce Peříčkový týden. Svou pomocí přispějete ke zlepšení života ohrožených a znevýhodněných dětí. Stránky organizace »
O. s. Borůvka
Sociální rehabilitace, tréninkové programy pro lidi s tělesným postižením, doprava lidí s tělesným postižením, osobní asistence, rehabilitace.
V Pevnosti 4, Praha 2 www.osboruvka.cz www.takavarna.cz Podpořit nás můžete návštěvou naší tréninkové kavárny TA KAVÁRNA (www.takavarna.cz) a Obchůdku Borůvka, kde lze zakoupit krásné výrobky z chráněných dílen. Nebojte se také nabídnout své know-how a navrhnout nám nějakou formu spolupráce a nebojte se ani nás, pokud s možností spolupráce přicházíme za vámi. Našim klientům nabízíme v rámci tréninku také námi placenou praxi v jiných provozech. Pokud... Stránky organizace »
o. s. Prev - Centrum
prevence, závislosti
Praha 6, Meziškolská 1120/2 Stránky organizace »
O.P.U.S, o.s.
nezaměstnanost
Praha 4, Počátecká 581/15 Stránky organizace »
o.s. Ježek a čížek
bezdomovectví, lidé bez přístřeší
Praha 3, Chvalova 12 http://www.jezekacizek.cz/content/view/70/108/ Stránky organizace »
o.s. LORM - Společnost pro hluchoslepé
hluchoslepí
Praha 5, Zborovská 62 http://www.lorm.cz/cs/jak-muzete-pomoci/ Stránky organizace »
o.s. MAMA MUNDELE
pomoc dětem v Demokratické republice Kongo
Rynholec 210 Rynholec 271 01 Propagací našeho sdružení, zakoupením zboží v našem e-shopu, momentálně pořádáme sbírku dětského oblečení. Především hledáme dárce jakékoliv menší veteše. Vše co budete chtít vyhodit a co se možná ještě bude někomu hodit. V letních měsících budeme pořádat minimálně jednou měsíčně bleší trh, kde budeme tyto věci prodávat. Finance za prodané zboží budou použity na nákladnou cestu věcí do Konga. Stránky organizace »
Občanská inspirace
rodiny s dětmi
Praha 6, Rooseveltova 37 Různé formy pomoci: finanční  i nefinanční, hračky, knížky, materiál na tvoření s dětmi,remitenda časopisů pro děti i dospělé,propagační předměny jako odměny do soutěží,dobrovolnická pomoc, spolupráce na projektech. Stránky organizace »
občanské sdružení Baobab
duševně nemocní
Praha 4, Pujmanové 1219/8 http://www.osbaobab.cz/o-sdruzeni/jaknaspodporit  Stránky organizace »
občanské sdružení DOLLY
handicapovaní, senioři, potřební
Praha 10, Přátelství 158/78 pomoc ve formě služeb, dobrovolné práce ( např. při lektorování kurzů a dalších aktivitách ), darování materiálů pro ruční práce apod.  Stránky organizace »
Občanské sdružení Élektra - Centrum pomoci ženám zneužitým v dětství
ženy zneužité v dětství
Praha 11 , Homutovická 1444/2 http://www.centrumelektra.cz/podporte-nas/  Stránky organizace »
Občanské sdružení Green Doors
Nemocní schizofrenií – psychosociální rehabilitace
Praha 4, Pujmanové 1219/8 návštěvou tréninkových kaváren – Café na půl cesty, Klub V. Kolona, návštěvou tréninkové vegetariánské restaurace Mlsná kavka, členstvím v KLUBU PŘÁTEL zde, zakoupením triček, mikin. Vzorky našeho sortimentu naleznete zde, objednávkou prostor nebo uspořádáním akce v našich kavárnách, mediální podporou   Stránky organizace »
Občanské sdružení Kaleidoskop
terapeutická komunita a ambulantní poradenství pro lidi s poruchou osobnosti 
Praha 13, K Fialce 9 Pomoci můžete koupí kaleidoskopu, na jejichž výrobě se podílejí naši klienti a společně je prodáváme na trzích, na hudebních festivalech a podobných společenských akcích. Kaleidoskop si můžete také objednat, rádi Vám ho zašleme poštou. Přivítáme i materiální dary, např. prostěradla, povlečení, utěrky, sportovní vybavení, hygienické prostředky, pomůcky na arteterapii, zahradnické vybavení a... Stránky organizace »
OBČANSKÉ SDRUŽENÍ MARTIN
handicapovaní, senioři, potřební
Praha 6, Bendova 1121/5 http://www.osmartin.cz/?page_id=87  Stránky organizace »
Občanské sdružení Melius
handicapovaní, senioři, potřební
Praha 5, Nušlova 2515/4 Stránky organizace »
Občanské sdružení ONŽ - pomoc a poradenství pro ženy a dívky
ženy a dívky v obtížné situaci
Praha 1, Voršilská 5 materiálními dary pro naše klientky (kočárek, postýlka, zachovalé těhotenské a kojenecké oblečení apod.)  Stránky organizace »
Občanské sdružení Otevřené srdce
azylový dům pro matky a děti
Praha 4, Žilinská 216 Stránky organizace »
Občanské sdružení R-Mosty
volnočasové aktivity, prevence
Praha 3, Havlíčkovo náměstí 300/10 Stránky organizace »
Občanské sdružení Rozum a Cit
náhradní rodinná péče
Praha 7, Jablonského 639/4 Stránky organizace »
občanské sdružení Rytmus
znevýhodnění
Praha 2, Bruselská 16 http://www.rytmus.org/rytmus/index.php?p=podporte_nas  Stránky organizace »
Občanské sdružení Sedm paprsků
handicapovaní, znevýhodnění, potřební
Praha 8, Spořická 328 Stránky organizace »
občanské sdružení Slovo 21
integrace menšin
Praha 2, Francouzská 2 Stránky organizace »
Občanské sdružení Smíšek
Děti a mládež ohrožené vyloučením sociální exkluze
Praha 9, Pešlova 359/18 Velkou podporou nám jsou i věcné dary - kancelářské potřeby (papíry, tonery, čtvrtky a ostatní), výtvarné potřeby a potřeby pro práci s dětmi (pastelky, křídy, plastelína, vodovky, medelovací hmoty, kompenzační pomůcky, květináře - děti na ně malují), dále pak služby PR pracovníka, fundrasera - bližší specifikaci aktuálně potřebných věcí naleznete na webových stránkách... Stránky organizace »
Občanské sdružení SMS - sdružení mladých sklerotiků
roztroušená skleróza
Stránky organizace »
Oblastní charita Pardubice
zdravotní, sociální
V Ráji 732, 530 02 Pardubice Pomoci nám můžete jako dobrovolníci s doučováním dětí, návštěvami seniorů nebo s organizací benefičních akcí a sbírek (např. Tříkrálová sbírka, potravinová sbírka, charitní ples). Stránky organizace »
Okamžik, sdružení pro podporu nejen nevidomých
nevidomí
Praha 4, Pacovská 869/31 dobrovolnictví, služby - například o tisk propagačních materiálů, výrobu spotů či grafických návrhů, pomoc s podobou webových stránek, bezplatné poskytnutí prostor pro konání našich akcí – výstav, setkání našich klientů s dobrovolníky, vyhlášení soutěží, literárních klubů aj., zajištění občerstvení na tyto akce či použití Vašich produktů jako cen v soutěžích apod., materiální podpora pro... Stránky organizace »
Olivína, z.s.
rukodělné práce výtvarná činnost
Náměstí Jiřího z Lobkovic 8, 130 00 Praha 3 Chráněná výtvarná dílna v Praze hledá šikovného prodavače pro prodej svých výrobků na Farmářských trzích a podobných akcích. Nutná znalost alespoň základů angličtiny, příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost. Vhodné pro OZP i aktivní důchodce.Dlouhodobá, pravidelná spolupráce formou brigády. Mobil: 607 543 866. Stránky organizace »
Opři se, o.s.
Středočeský kraj
Boženy Koutníkové 2022/D Čelákovice 250 88 Kromě finanční pomoci, která je vždy potřebná, uvítáme zájemce o pravidelné návštěvy v dětských domovech či o hostitelskou péči (pravidelné návštěvy dětí v rodinách). Uvítáme i lektory kroužků (cca 2x měsíčně) či dobrovolníky na doučování. Všechny tyto pozice jsou ryze dobrovolnické. Veškeré náklady ale hradíme. Stránky organizace »
Opus Lacrimosa, z. ú.
Podpora pečujících a pečovaných
Kartouzská 587/14 61200 Brno GSM 606 161 620 Sdílením životních zkušeností. Pomáháme my. Stránky organizace »
ORBI PONTES
osoby se sluchovým postižením
Brichtova 819 152 00 Praha 5 Zapojením se do programu Týdne komunikace osob se sluchovým postižením, šířením informací o projektu, natočením videa, dokumentu.... Stránky organizace »
ORFEUS
zdravotně postižení
Praha 8, Čimická 86a http://www.orfeus-cr.cz/node/95 Stránky organizace »
Organizace pro pomoc uprchlíkům
uprchlíci
Praha 9, Kovářská 4 dobrovolnictví, i drobné předměty mají svou cenu (hračky, učebnice, oblečení, apod.), OPU nesouhlasí se zbavením osobní svobody dětí v detenci, OPU nesouhlasí s prodloužením detence. Pomozte oslovit veřejnost, politiky, ministerstvo/ podepište petici. Nemůžete-li sami pomoci, možná znáte ve svém okolí osoby, kterým není osud uprchlíků a cizinců v ČR lhostejný. Uvítáme také pomoc s distribucí... Stránky organizace »
PERLE, o.s.
rozvoj angažovanosti studentů, podpora neziskových organizací
PERLE, o.s. Bartákova 7 628 00 Brno Stránky organizace »
PES PRO TEBE, občanské sdružení
výcvik psů, lidé s handicapem
Malířská 13, 170 00 Praha 7 Sháníme dobrovolníky - předvychovatele pro výchovu štěňat budoucích psích pomocníků. Uvítáme také sponzorské dary např. ve formě pamlsků pro psy. Také přijímáme finanční dary pro výcvik asistenčních psů. Stránky organizace »
Pestrá společnost, o.p.s.
výcvik asistenčních, vodících, signálních a canisterapeutických psů
Kpt. Stránského 995/4, Praha 9, 198 00 Uvítáme dlouhodobě spolupracující dobrovolníky nejen pro práci se psy,ale také pro přípravu materiálů nebo prezentační akce. Uvítáme také pozvání na vaše akce,kde můžeme propagovat naši práci. Stránky organizace »
Pobytové rehabilitační a rekvalifikační středisko pro nevidomé Dědina o.p.s.
zrakově postižení
Praha 6, Šmolíkova 866/1 jakékoliv využitelné služby  Stránky organizace »
POHODA - společnost pro normální život lidí s postižením
handicapovaní
Praha 4, Roškotova 6 http://www.pohoda-help.cz/index.php?cmd=page&id=5 Stránky organizace »
POHODA - společnost pro normální život lidí s postižením, o.p.s.
sociální služby, sociální podnikání . kavárna, vzdělávání
Roškotova 6 140 00, Praha 4 Dobrovolnictvím v organizaci, znalostmi, hmotnou pomocí, finanční pomocí, sdílením příspěvku a návštěvou kavárny. Stránky organizace »
Pomoc v nouzi Liberecko, z.s.
pomoc v nouzi
Bílý Kostel nad Nisou 231, 463 32 Veřejnost nám pomáhá formou materiálních darů (oblečení, obuv, drogerie, trvanlivé potraviny) nebo finančním darem na některou z vyhlášených veřejných finančních sbírek pro klienty s handicapem. Stránky organizace »
Pomocné tlapky o.p.s.
sociální
V. Kratochvíla 1073 Starý Plzenec 332 02 uvítáme -pomoc s šířením informací o Pomocných tlapkách o naši činnosti -nabídku dobrovolné spolupráce: pomoc při zajištění akcí -pomoc při manuálních pracích :poskytnutí pracovní síly při údržbě a drobných úpravách ve výcvikových pobočkách /sekání trávy, natírání, úklid../ -poskytnutí prostoru k veřejné prezentaci naši činnosti na Vašich akcích -nabídku spolupráce při prodeji... Stránky organizace »
Poradna pro integraci, občanské sdružení
integrace cizinců
Praha 1, Senovážná 2 http://p-p-i.cz/o-nas/podpo-te-nas/ Stránky organizace »
Poradna pro občanství/ Občanská a lidská práva
občanská a lidská práva
Praha 2, Ječná 7 dobrovolnictví Stránky organizace »
Portus Praha, občanské sdružení
handicapovaní
Praha 10, Kozácká 16 podpořit Akci cihla zakoupením benefiční cihly, odznáčku, výtvarného díla na benefiční aukci nebo návštěvou doprovodných akcí Stránky organizace »
Pražská organizace vozíčkářů
lidé pohybující se na vozíku
Praha 1, Benediktská 688/6 http://www.pov.cz/index.php?main=sponzor Stránky organizace »
pro-Contact, o.s.
rozvojové země
Praha 2, Jugoslávská 659/11 adopce, umístění banneru na web, nákup zboží z Afriky, účast na projektech… Stránky organizace »
proFem, konzultační středisko pro ženské projekty
ženy
Praha 5, Plzeňská 66 Stránky organizace »
PROSAZ-společnost pro sociální rehabilitaci občanů se zdravotním postižením
Praha
Kodymova 2526, 158 00 Praha 5 Partenerstvím, finanční podporou, pomocí na našich propagačních akcích. Stránky organizace »
Proxima Sociale, o.s.
lidé v obtížné sociální situaci, prevence
Praha 12, Rakovského 3138 http://www.proximasociale.cz/podporuji-nas.php Stránky organizace »
QUIP - Společnost pro změnu
kvalita sociálních služeb
Praha 6, Studentská 541/3 http://www.kvalitavpraxi.cz/podporuji-nas.html Stránky organizace »
RAFTING CLUB HANDICAP, o.s.
handicapovaní - sport
Praha 8, Na Rokytce 1114/10 Stránky organizace »
Raná péče EDA
Raná péče - Podpora rodin, kde se narodilo dítě se zrakovým nebo kombinovaným postižením od jeho narození do 7 let.
Trojická 2/387 128 00 Praha 2 Rádi dlouhodobě spolupracujeme s dobrovolníky a to při setkání rodičů, prezentačních akcí i při výrobě zrakově-stimulačních pomůcek. Vítáme spolupráci s firmami v rámci společenské odpovědnosti firem. Velice děkujeme za jakoukoliv finanční podporu i trvalý příkaz na 100 Kč měsíčně může výrazně pomoci a změnit osud rodinám s dítětem s postižením. Stránky organizace »
Ratolest Brno
Sociální práce s dětmi, mladými lidmi a rodinami
RATOLEST BRNO, z.s. třída Kpt. Jaroše 7b, 602 00 Brno Budeme rádi za materiální pomoc a zapojení se do dobrovolnických aktivit. Můžete si zakoupit obraz nebo si pronajmout výstavu na míru z naší charitativní Galerie Ratolest. Více informací neleznete na webu www.ratolest.cz nebo kontaktuje fundraiserku na mailu radka.ksicova@ratolest.cz Stránky organizace »
Rehabilitace Hornomlýnská o.s.
handicapovaní
Praha 4, Hornomlýnská 1255 Materiální pomoc - pro provoz kanceláře o.s. - tj. technické vybavení, tak výrobky, které budou sloužit našim klientům, tj. zdravotní, drogistické, rehabilitační a posilovací pomůcky. Pomoc při vytvoření informačního materiálu.
Rehafit,o.s.
handicapovaní
Praha 9, Gen. Janouška 902 Stránky organizace »
REMEDIUM Praha
vzdělávání, sociální služby - občanské poradenství, sociálně aktivizační služby pro seniory
Praha 3, Křišťanova 15 individuální a firemní dobrovolnictví jako soustavná pomoc v rámci realizovaných programů včetně oblasti public-relations a fundraisingu, věcné dary (přístrojové a materiálové vybavení), podpora formou koupě obrazu, externí fundraising, podpora formou návštěvy benefiční akce, natočení spotu o organizaci nebo jejích programech, prezentace činnosti organizaci Stránky organizace »
RETT COMMUNITY
Rettův syndom
Praha 11, Klapálkova 2238 http://www.rett-cz.com/cz/chci-podporovat  tisk letáků sdružení. překlady anglických a německých textů do češtiny. umožnění bezplatného kopírování je pro nás též značnou pomocí. nové informace o RETTově SYNDROMu a příbuzných tématech, dobrovolnictví, kancelářské vybavení, kancelářská technika atd...  Stránky organizace »
RODIČE,o.s.
drogově závislé děti
Praha 10, Vršovická 41 http://www.drogyvrodine.cz/ 41kubinova@seznam.cz
Romodrom
integrace Romů
Praha 1, Mezibranská 3 http://www.romodromcz.cz/index_cz.php?id=7  základní potraviny, hygienické potřeby, prací prášky, dětské pleny, dětské oblečení a obuv, školní potřeby, dětské kočárky a postýlky, drobné dárky pro děti, sladkostí, výtvarné potřeby, sportovní potřeby apod., poskytnutí prostorů (tělocvičny, klubovny apod.) pro pořádání akcí, volný vstup na kulturní akce, do sportovních a zábavních zařízení apod.,... Stránky organizace »
ROSA - centrum pro týrané a osamělé ženy
domácí násilí
Praha 4, Podolská 242/25 http://www.rosa-os.cz/o-nas/podporte-nassponzori/ Stránky organizace »
ROZKOŠ bez RIZIKA
prevence pohlavních chorob
Praha 1, Bolzanova 1 (vchod z Opletalovy ul.) Stránky organizace »
Rozmarýna obecně prospěšná společnost
děti z dětských domovů
Praha 2, Jaromírova 34 MATERIÁLNĚ - TÍM, CO UMÍTE - tisk materiálů, PR služby (inzerce, reklama), daňové a finanční poradenství, odborné konzultace … můžete se stát naším dobrovolníkem (info) a pomáhat nám s realizací projektu Komunita a s přípravou našich benefičních akcí…nebo si najít vlastní způsob pomoci. Stránky organizace »
RUAH o.p.s.
sociální a zdravotní
Tyršova 2061, 256 01 Benešov spoluprací na PR akcích, finanční pomocí, tím, co umí Stránky organizace »
Ruka pro život-občanské sdružení
handicapovaní
Praha 8, Rajmonova 1199/4 věcné dary: výtvarné a rukodělné potřeby, výpočetní technika, kuchyňské vybavení a předměty rozvíjející praktické samoobslužné schopnosti klientů; hry, knihy, audio a video technika, kancelářské vybavení a předměty. Oceníme také všechny vaše rady, náměty, cenné kontakty. Stránky organizace »
Římskokatolická farnost Moutnice
spiritualita, charita, vzdělávání
Moutnice 248 664 55 Vážené dámy, vážení pánové, lidé dobré vůle…! Dovolte, abychom vás oslovili ne úplně novou, ale naléhavou myšlenkou – zřídit charitativní, vzdělávací a duchovní centrum s kaplí v malé obci Nesvačilka spadající pod správu Římskokatolické farnosti Moutnice. Občané obce se dodnes nemají kde scházet ke společným bohoslužebným shromážděním. Dočasně se tato situace řeší využitím prostor sálu... Stránky organizace »
S.O.S. Život pro koně-záchranná stanice pro týrané koně
plzeňský kraj
Mířkov 23, 346 01 Horšovský Týn Hledáme pro týraná zvířata pomoc finanční nebo formou naturálií-balíky sena,slámy;ječmen,pšenice,granule pro koně,vitaminové preparáty pro koně;fyzická práce-pomoc při péče o koně,pomoc při opravách stájí a rekonstrukci statku.Práce kouká z každého kouta:-) Stránky organizace »
Salesiánské středisko mládeže
mládež
Praha 8, Kobyliské náměstí 640/11
SANANIM
drogově závislí
Praha 13, Ovčí hájek 2549/64A http://www.sananim.cz/podporte-nas.html Stránky organizace »
Sdružení celiaků České republiky hájící zájmy lidí, kteří jsou ze zdravotních důvodů nuceni dodržovat bezlepkovou dietu, o. s.
celiakie
Roztoky, P. O. Box 20, 252 63  Stránky organizace »
Sdružení Klíček – Sdružení příznivců a přátel Nadace Klíček pro pomoc vážně nemocným dětem a jejich rodinám
těžce nemocné děti
Praha 5, Renoirova 654 Stránky organizace »
Sdružení klubů neslyšících dětí a mládeže
sluchově postižení
Praha 5, Holečkova 4 http://www.sknedam.cz/sponzori.html Stránky organizace »
Sdružení na pomoc dětem s handicapy - Komunitní centrum Motýlek
děti s handicapem
Praha 14, Vlčkova 1067 dobrovolnictví, darování materiálu na činnost s dětmi nebo vybavení do komunitního centra (např.  hračky, sportovní potřeby, reklamní předměty)  – služby auditorské, právní,  softwarové, PR (tisk, grafika, inzerce) Stránky organizace »
Sdružení na pomoc chronicky nemocným dětem
chronicky nemocné děti
Praha 6, Zelená 14 Stránky organizace »
Sdružení pacientů CHOPN
Chronická obstrukční plicní choroba
Praha 8, Lublinská 575/9 Stránky organizace »
Sdružení pro aktivní odpočinek a integraci postižených SAOP
Praha 4, Hurbanova 1285 K hlavním oblastem činnosti sdružení patří problematika integrace dětí s postižením do společnosti, zejména vytváření podmínek integrace, oblast volného času dětí a celých rodin, včetně rodin s dítětem se zdravotním postižením a neméně důležitou je oblast osvětová a poradenská. Stránky organizace »
Sdružení pro integraci a migraci
cizinci
Praha 1, Senovážná 2 http://www.uprchlici.cz/cs/jak-pomoci/nakupujte.html Stránky organizace »
Sdružení pro integraci mentálně postižených
handicapovaní
Praha 6, Šlikova 8 návštěva SIMPatické kavárny, nákup výrobků chráněné dílny, kalendáře Stránky organizace »
Sdružení pro komplexní péči při dětské mozkové obrně (SDMO)
dětská mozková obrna
Praha 1, Klimentská 9 http://dmoinfo.cz/jak-se-zapojit/ Stránky organizace »
Sdružení pro probaci a mediaci v justici
prevence kriminality
Praha 3, Korunní 101 http://www.spj.cz/index.php?page=4 Stránky organizace »
Sdružení pro rehabilitaci osob po cévních mozkových příhodách
postižení cévní mozkovou příhodou
Praha 5, Elišky Peškové 17 Stránky organizace »
Sdružení rodičů a přátel diabetických dětí v ČR
diabetes
Praha 10, Třebohostická 2283/2 Stránky organizace »
SES, SEbe-Spolu,o.s.
znevýhodnění
Praha 6, Na Kuthence 11 Stránky organizace »
Síť mateřských center o.s.
Síť MC je zastřešující organizací a nabízí škála služeb pro rodinu v nejširším slova smyslu (projekty na slaďování rodinného a pracovního života a rovné příležitostí, projektu na služby péče o d
Klimentská 34, 110 00 Praha 1 Příležitostně poptáváme dobrovolníky na naše akce (konference, odpoledne pro rodiny s dětmi apod.). Nabízíme možnost stáže (více na www.materska-centra.cz). Rádi bychom zveřejňovali pozvánky na naše akce, které mohou být pro návštěvníky webu budupomahat.cz zajímavé. Rovněž poptáváme odborné poradentství v různých oblastech s cílem zvýšení profesionalizace řízení naší organizace. Stránky organizace »
Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR
nevidomí
Praha 1, Krakovská 21 http://www.sons.cz/rady.php Stránky organizace »
Sluneční zahrada
integrace
Praha 3, U Zásobní zahrady 8 http://www.slunecnizahrada.cz/jakpomoci/ Stránky organizace »
Sociálně terapeutická dílna Jinan
sociálně terapeutická dílna pro handicapované
Praha 4, Křejpského 1501 materiál pro výrobu tkaných předmětů, batiky, dřevovýrobků - přírodní látky, vlna, bavlnky, dřevo apod., nákup výrobků dílny - např. dřevěné stavy a stávky, tkané či batikované výrobky Stránky organizace »
SOCIETA o.p.s.
handicapovaní
Praha 10, Malešická 655/59c http://www.societa.cz/cz/chcete-nas-podporit Stránky organizace »
SOS dětské vesničky, z.s.
děti
Praha 1, Revoluční 764/17 Stránky organizace »
SOZE (Sdružení občanů zabývajících se emigranty)
imigranti, uprchlíci, sociální
Mostecká 5 614 00 Brno Hledáme dobrovolníky na spolupráci zejména v těchto oblastech: - doučování češtiny pro děti i dospělé cizince - realizace volnočasových aktivit a letních příměstských táborů pro děti cizinců - asistence a pomoc při integraci cizinců a azylantů; pomoc při kontaktech s úřady, orientace v poskytovaných službách Stránky organizace »
SPIRALIS - pomáháme dobročinným organizacím být profesionální a sebevědomé
Vzdělávání a poradenství v rozvoji neziskových organizací a občansky aktivních žen
Na Poříčí 12, 110 00 Praha 1 Hledáme doborovolníky, partnery, investory i donory Hledáme expertní dobrovolníky se zájmem o podporu žen ve vedení neziskových organizací. Témata: sociální inovace, leadership, vyjednávací a obchodní dovednosti. Hledáme partnery do celostátních i mezinárodních projektů. Hledáme donory pro naše projekty na podporu občansky aktivních jednotlivců. Stránky organizace »
Spojené hlavy
kultura, ekologie, charita
Spojené hlavy Aleš Vymětal Ke Zvonici 7 143 00 Praha 12 Přijďte na akce, které pořádáme a nebo ještě lépe, zapojte se do našich aktivit: Recykloserver: http://siknese.cz Sociální divadlo: http://divadlo.siknese.cz Publikační činnost: http://rozvedcik.siknese.cz Praha bez revizorů: http://www.prahabezrevizoru.cz/ Komunitní zahrada: https://www.facebook.com/ZelenyBranik Stránky organizace »
Společnost "E"
epilepsie
Praha 4, Liškova 3 http://www.spolecnost-e.cz/epilepsie/zpusoby-podpory/ Stránky organizace »
Společnost C-M-T
nemocní CMT
Praha 5, V Úvalu 84 http://www.c-m-t.cz/index.php?sekce=podpora Stránky organizace »
Společnost DICRE o.s.
mentálně handicapovaní
Praha 10, Holandská 46 Stránky organizace »
Společnost DUHA - integrace osob s mentálním postižením
poskytujeme sociální služby dospělým lidem s mentálním znevýhodněním
Společnost DUHA - integrace osob s mentálním postižením Českolipská 621, 190 00 Praha 9 dobrovolníci (doprovod klientů Chráněného bydlení na kulturní nebo sportovní akce, pouze dlouhodobá spolupráce), dary (vybavení bytů, stárnou nám pračky, sporáky, notebooky do bytů atp.), dary pro tvůrčí aktivity klientů (korálky, výtvarný materiál atp.), spolupráce s grafikem (služby tiskárny), zájem o naše benefiční akce - nákup výrobků klientů Stránky organizace »
Společnost Parkinson z.s.
Volyňská 20, 10000 Praha 10 Společnost Parkinson, z.s. slaví v tomto roce 20. výročí svého založení. Rádi bychom získali pomoc při zorganizování a průběhu akce-setkání na oslavu tohoto výročí, nejlépe v Praze, Pardubicích nebo v Brně. Stránky organizace »
Společnost pro bezlepkovou dietu o.s.
celiakie
Praha 8, Koláčkova 4 vyhledávání a aktualizace informací na webu, monitoring tisku a internetu, propagace stránek Stránky organizace »
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, o.s.
mentálně handicapovaní
Praha 8, Karlínské nám. 12/59 Stránky organizace »
Společnost pro ranou péči
zrakově a/i jinak handicapované děti
Praha 1, Klimentská 2 http://www.ranapece.cz/index.php/cs/jak-nam-pomoci.html Stránky organizace »
Společnost pro ranou péči, z.s.
raná péče
Společnost pro ranou péči, z.s. Klimentská 2 110 00 Praha 1 Stránky organizace »
Spolek de Mimo
Kultura, sport, hudba
Pražská 1480/32, Ústí nad Labem, 400 01 Kontakt pro rozvoj projektů i samotné neziskové organizace. Stránky organizace »
Spolek na ochranu industrálního dědictví, z.s.
Kultura dostupná všem.
Podpořit nás můžete zvýhodněnou nabídkou služeb (tiskařské, grafické služby), poskytnutím prostor pro konání přednášek, beneficí a dalších akcí, ale také věcnými dary (předměty historické hodnoty, předměty průmyslové i řemeslné výroby). Stránky organizace »
Spolek Trend vozíčkářů Olomouc
Sociální služby
Lužická 7, 779 00 Olomouc Telefon: 582 777 702 E-mail: trend@trendvozickaru.cz Ke svým klientům stále hledáme dobrovolníky, kteří by jim pomáhali s každodenními činnostmi či si s nimi pouze povídali či dělali společnost. Pro dny Zasukovaných tkaniček, což je naše veřejná sbírka, hledáme pomocníky, kteří budou společně s našimi klienty a studenty středních a vysokých škol vybírat do kasiček příspěvky od veřejnosti. Stránky organizace »
Spolu dětem o.p.s.
dětské domovy, pěstounská péče
Peckova 280/9, 186 00 Praha 8 Pomoct nám můžete více způsoby: ● pravidelným každoročním příspěvkem organizaci na účet číslo 1048136008/2700 ● příspěvkem na konkrétní projekt, který Vás zaujal ● příspěvkem na konkrétní přání dítěte v projektu Dejme šanci dětem - číslo účtu 1048136016/2700 ● službou, která jakkoli pomůže naší organizaci ● osobním dobrovolnictvím, nápadem ● příspěvkem na speciální účet zřízený k účelu... Stránky organizace »
Sportovní klub vozíčkářů Praha
sport tělesně postižených
Praha 10, Ovčárská 471 Ať  se jedná o výlety na handbicích, lyžích, lodích, ponory do vody, turnaje ve florbale nebo orientační závody, neobejdeme se bez pomoci ostatních. Potřebujeme  asistenty - dobrovolníky.  Potřebujeme i nadšence, kteří by nám pomohli s organizačními a administrativními záležitostmi - návrh a úprava webových stránek, administrace webu, pomoc při tvorbě propagačních a marketingových materiálů,... Stránky organizace »
Srdcerváči
podpora zaměstnávání lidí s handicapem
Sídlo: Bohuslava ze Švamberka 4 140 00 Praha 4 Kancelář: Sokolovská 103/75 186 00 Praha 8 http://www.srdcervaci.cz/o-projektu Stránky organizace »
Středisko náhradní rodinné péče
náhradní rodinná péče
Praha 1, Jelení 91 dobrovolnictví Stránky organizace »
Středisko prevence a léčby drogových závislostí Drop In o.p.s.
závislosti
Praha 1, Karolíny Světlé 18 Navštěvujte pravidelně náš web, doporučte tento web svým kamarádům a známým, staňte se dobrovolníkem, objednejte si naše publikace Stránky organizace »
Středisko výcviku vodicích psů pro nevidomé
vodící psi
Praha 5, Klikatá 2a http://www.vodicipsi.cz/chcetepomoci.htm Stránky organizace »
STŘEP, o.s. - České centrum pro sanaci rodiny
zanedbávané děti
Praha 3, Řehořova 10 Stránky organizace »
Studio Citadela o.s.
postižení tvůrci
Praha 1, Klimentská 16 Stránky organizace »
Svaz diabetiků České republiky
diabetes
Praha 3, W. Churchila 1800/2 Stránky organizace »
Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR
neslyšící, nedoslýchaví, ohluchlí
Praha 8, Karlínské náměstí 12 Stránky organizace »
Svaz paraplegiků
ochrnutí po poškození míchy
Praha 10, Ovčárská 471 http://www.paraple.cz/tabid/58/Default.aspx Stránky organizace »
Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, o.s.
Sociálně-zdravotní služby pro osoby s civilizačním onemocněním
Karlínské nám.12, 186 03 Praha 8 Hledáme dobrovolníky/stážisty z řad studentů VŠ s humanitním zaměřením pro výpomoc při přípravě a realizaci projektů pro osoby s civilizačním onemocněním a pro komunikaci se zahraničními donátory. Při dobré spolupráci je možné navázat na placenou brigádu při studiu. Stránky organizace »
Svaz tělesně postižených v České republice, o.s.
tělesně handicapovaní
Praha 8, Karlínské náměstí č.12 Stránky organizace »
SVĚTLO PRO SVĚT - Light for the World, o. s.
rozvojové země
Praha 4, Zelený pruh 1560/99 http://www.svetloprosvet.cz/index.php?art=68 Stránky organizace »
Tamjdem, o.p.s.
dobrovolnictví v českých neziskových organizacích
Na Smetance 4, Praha 2 Dobrovolníci s Tamjdemem mění svět různorodých českých neziskových organizací - od integraci znevýhodněných skupin, přes ekologii pro opravu památek. Jako dobrovolník s námi můžete pomoci např. se skládáním dříví, hrabáním listí, stavbou plotu, bouráním zdí, dojením koz i opravou nábytku... Dobrovolníky vysíláme i do světa. Naše projekty nejsou jen o práci! Během akce se také blíže seznámíte s... Stránky organizace »
Textilní dílna Gawain
osoby s mentálním, tělesným či kombinovaným postižením
Praha 7, Na Výšinách 1/1000 ovčí rouno (nejlépe Merino vlna), knoflíky, korálky, papíry, pastelky, řezačka na papír, dobrovolnictví Stránky organizace »
Thanapara Swallows
Rozvojová pomoc
Thanapara Swallows Development Society, Thanapara village, District Rajshahi, Bangladéš Dobrovolnictví na rozvojových a sociálních projektech organizace - pomoc s o IT a propagací o Výukou angličtiny na základní škole o Prací s předškolními dětmi v Day Care centru o Monitoringem při výrobě Fair Trade oděvů Stránky organizace »
Tyflo ČR, o. p. s.
sociální, služby nevidomým a těžce zrakově postiženým občanům.
sídlo: Tyflo ČR, o. p. s. Dělnická 54 170 00 Praha 7 středisko: Tyflo ČR, o. p. s. Fritzova 4258/2 586 01 Jihlava Dobrovolnickou činností pro naši organizaci, šířením a propagováním organizace Tyflo ČR, o.p.s. , darem pro naši neziskovou společnost, .... Stránky organizace »
TyfloCentrum Olomouc, o.p.s.
sociální služby
I.P.Pavlova 69 779 00 Olomouc Stránky organizace »
TyfloCentrum Praha, o. p. s.
zrakově postižení
Praha 1, Krakovská 21 Stránky organizace »
Tyfloservis, o.p.s.
zrakově postižení
Praha 1, Krakovská 21 Pomoci lze vhodným kontaktem s nevidomými a slabozrakými lidmi, informací o existenci Tyfloservisu, překladem odborného textu, jako dobrovolníci, jako zaměstnanci, podporou veřejné sbírky nebo benefičního koncertu, slevou na výrobky či služby, materiálním darem Stránky organizace »
Unie Roska v ČR, česká MS společnost
roztroušená skleróza
Praha 1, Senovážné nám. 994/2 Stránky organizace »
UnikaCentrum, z.ú.
Moravskoslezský kraj
Karola Śliwky 149/17 733 01 Karviná - Fryštát Šířením informací, bouráním předsudků v oblasti duševního zdraví Stránky organizace »
Už ti rozumím!
mentálně handicapovaní
Praha 6, Heinemannova 3 http://www.uztirozumim.cz/?page_id=38 Stránky organizace »
Via Roseta o.p.s.
sociální služby
Ateliér Via Roseta Evropská 53 16000 Praha 6 Eliášův obchod v Dejvicí funguje již 9. rokem a Ateliér je otevřen 3. rokem. Rádi bychom touto cestou ještě více zvýšili povědomí veřejnosti o naší organizaci a obou našich službách. Stránky organizace »
VIDA
duševně nemocní
Praha 4, V Horkách 12 http://www.vidacentrum.cz/chcete-nas-podporit Stránky organizace »
VIDA, o.s.
duševně nemocní
Praha 4, V Horkách 12 dobrovolnictví, tisk materiálů, PR služby (inzerce, reklama), daňové a finanční poradenství, odborné konzultace, nefinanční dary, materiální dary do našeho internetového obchodu (v přípravě), pronájem nebytových prostor, kde bychom mohli zřídit "psychodomek" apod. Napadá vás něco dalšího? Jistě to budeme umět využít. Stránky organizace »
Villa Vallila
znevýhodnění
Praha 3, Přemyslovská 23 http://www.vallila.cz/jak-muzete-pomoci.html Stránky organizace »
Vlastní cestou, o.s.
lidé pohybující se na vozíku
Praha 1, Na Poříčí 12 Dobrovolnictví, pomoc s PR, fundraisingem,pořadatelské služby, administrativní výpomoc, vozík na zaškolování, sportovní a rehabilitační pomůcky pro naše klienty, odbornou literaturu, kancelářské potřeby (např. papír do tiskárny, toner, šanony, desky, pořadače, flipchart, fixy, propisky, prázdné CD a DVD apod.), kvalitní výpočetní techniku a další elektroniku (např. dataprojektor, digitální... Stránky organizace »
Willík – občanské sdružení rodičů a přátel dětí s Williamsovým syndromem
děti s Williamsovým syndromem
Praha 6, Drnovská 104/67 Překlady, dovoz zahraniční odborné literatury, darování výpočení a kancelářskou techniku (PC, kopírka, skener, laminovačka), kancelářské potřeby (papír, obálky, tonery, laminovací fólie, propisky), tisk, kopírování, darování hudebních nástrojů, dárky do soutěží, prostor pro přednášky, dobrovolníci, propagace Stránky organizace »
YMCA Praha o.s.
mezilidské vztahy
Praha 1, Na Poříčí 12 dobrovolnictví Stránky organizace »
YMCA v České republice - Křesťanské sdružení mladých lidí
mezilidské vztahy
Praha 1, Na Poříčí 12 dobrovolnictví Stránky organizace »
Zajíček na koni
znevýhodněné děti
Praha 9, Doležalova 1045 dobrovolnictví, zakoupení pohlednic, masáží, pomoc pro koně, materiální vybavení dětského tábořiště, kancelářské potřeby, čistící prostředky, hračky, nářadí, spací pytle apod. Stránky organizace »
Zkusebny.com - Občanské sdružení Kultura pro mládež
Kreativní centra
Orebitská 5 Praha 3 Můžete nám pomoci s vyhledáváním vhodných prostor, informováním ostatních o dostupnosti našeho projektu ve vašem městě či regionu, vítáme i materiální či finanční pomoc. Jsme vděční za jakoukoliv podporu! Stránky organizace »
ŽIVOT 90
senioři
Praha 1, Karolíny Světlé 18 dobrovolnictví Stránky organizace »
Život bez bariér, o.s.
sociální oblast - zdravotně postižení, senioři
Život bez bariér, o.s. Lomená 533, 509 01 Nová Paka Podpořit činnost a rozvoj Života bez bariér, o.s. můžete mnoha způsoby, například: Finančním či materiálovým darem; Účastí na akcích a projektech sdružení; Nákupem výrobků a služeb zdravotně postižených zaměstnanců sdružení, či uzavřením jiné formy spolupráce; Předáním informací o službách a aktivitách sdružení lidem ve Vašem okolí; Nebo tím, že sdružení věnujete svůj volný čas. Stránky organizace »