Akce a události

Připravuje se 7 akcí.

Pomáhající a charitativní organizace se snaží prezentovat veřejnosti nejen prostřednictvím webových prezentací, ale i mnoha akcemi. V tom je můžete podpořit i Vy. Na tomto místě se dozvíte, kdy a kde se takové akce konají. Prezentační, charitativní, benefiční... Podpořte neziskovky svým zájmem, účastí. Nebo alespoň tím, že na danou akci upozorníte ostatní. Informace o akcích čerpáme z webů neziskových organizací, odkaz na zdroj vždy naleznete u dané akce, případně si můžete ověřit, zda nedošlo ke změně přímo u zdroje :)

končí
 10.
březen
končí
 10.
březen

Hledáme světlonoše

Nominujte pražského dobrovolníka za rok 2020!


číst více

19.
březen
 (2 dni)
 19.
březen
 (2 dni)

MARS

10. ročník 24hodinového nepřetržitého cvičení na podporu lidí nemocných roztroušenou sklerózou napříč Evropou i všemi věkovými kategoriemi


číst více

12.
duben
 (7 dní)
 12.
duben
 (7 dní)

SKV Challenge

Klánovice, 12.-18.4.: Zážitkový závod v Klánovickém lese jako náhrada Benefice 2020, který pořádá Sportovní klub vozíčkářů Praha.


číst více

21.
duben
 (2 dni)
 21.
duben
 (2 dni)

Konference Dítě v pěstounské péči a trauma

Konference je určená zejména psychologům, terapeutům, pedagogům, zástupcům OSPOD a doprovázejících organizací a dalším odborníkům, pracujícím s dítětem a rodinou v kontextu náhradní rodinné péče.


číst více

5.
červen
 5.
červen

Charity Day 2021

Hrušky, 5.6.: Akce se bude konat v obci Hrušky (vítěz soutěže vesnice roku 2018 - okr. Vyškov). Bohatý program pro celou rodinu. Veškerý výtěžek bude věnován rodinám s handicapovaným členem a rodinám sociálně znevýhodněným. Organizátoři i vystupující se vzdávájí svého honoráře ve prospěch těchto rodin.


číst více

16.
červen
 (5 dní)
 16.
červen
 (5 dní)

NOVÝ Sweetsen Fest 2021 - benefiční festival

Frýdek-Místek, 16.-20.6.: Festival proběhne v souladu s hygienickými opatřeními, které budou v daném termínu platné či doporučené.


číst více

18.
červen
 (2 dni)
 18.
červen
 (2 dni)

NADĚJEfest - IV. ročník

Pilníkov, 19.6.: Čtvrtý ročník charitativního rock-metalového festivalu na pomoc vážně nemocným dětem


číst více