Akce a události

Připravuje se 23 akcí.

Pomáhající a charitativní organizace se snaží prezentovat veřejnosti nejen prostřednictvím webových prezentací, ale i mnoha akcemi. V tom je můžete podpořit i Vy. Na tomto místě se dozvíte, kdy a kde se takové akce konají. Prezentační, charitativní, benefiční... Podpořte neziskovky svým zájmem, účastí. Nebo alespoň tím, že na danou akci upozorníte ostatní. Informace o akcích čerpáme z webů neziskových organizací, odkaz na zdroj vždy naleznete u dané akce, případně si můžete ověřit, zda nedošlo ke změně přímo u zdroje :)

končí
 23.
září
končí
 23.
září

Květinový bazárek

Olomouc, do 23.9.: Dary můžete nosit do 23. září na Dolní náměstí 38 v Olomouci, kde je můžete předat komukoli ze zaměstnanců (každý den od 8,00 do 15,00). Pokud to pro Vás není možné, ozvěte se Justině Šustkové na tel. číslo 737 838 343 nebo na e-mail fundraiser(at)spoluolomouc.cz.


číst více

13.
srpen
 13.
srpen

NN NIGHT RUN MOST

Most, 13.8.: Zážitkový běh, který se uskuteční v centru Mostu a jeho okolí. Start je na 1.náměstí a trať pokračuje do parku Šibeníku a zpět na náměstí. Nebudou chybět dětské závody POMOZTE DĚTEM KIDS CUP ani nezávodní NUTREND FAMILY RUN, noční běh NN NIGHT RUN na 10 km a charitativní BĚH proti rakovině prsu na 5 km.


číst více

18.
srpen
 (4 dni)
 18.
srpen
 (4 dni)

ZAPOJ SE DO REKONSTRUKCE HISTORICKÉHO STATKU

Srpnová dobrovolnická akce nás zavede do malebného Kokořínska plného rybníků s lekníny, lesů a jeskyní. Tam stojí historický statek ze kterého Pavel s pomocí dobrovolníků buduje nezávislé kulturní centrum. Místo nevšední kultury.
Zažij jedinečnou atmosféru Farmstudia, poznej Kokořínsko zblízka a přilož ruku k dílu.


číst více

19.
srpen
 19.
srpen

Charitativní utkání

Žďár nad Sázavou, 19.8.: Ve druhé polovině srpna se ve Žďáru nad Sázavou uskuteční charitativní utkání na podporu místní hokejové mládeže. Hrát se bude také pro pacienty s diagnózou roztroušené sklerózy mozkomíšní prostřednictvím Nadace Jakuba Voráčka a pro organizaci Popálky o. p. s., která pomáhá popáleným pacientům.


číst více

20.
srpen
 20.
srpen

Šlechtická sídla pro Cestu domů

Nové Hrady u Litomyšle, 20.8.: „V letošním roce jsem se rozhodla představit a podpořit na všech třech večerech mobilní hospic Cesta domů. Šlechtická sídla tak mají dva druhy vstupného. Základní a VIP vstupné. Zakoupením VIP vstupenky hosté podpoří částkou 500 Kč zmíněný mobilní hospic, dále pak jako poděkování dostanou u vchodu malý dárek a mají rezervované místo v sále,“ vysvětluje pořadatelka Jitka Bláhová.


číst více

25.
srpen
 25.
srpen

Večírek Asistence

Praha, 25.8.: Letní večírek v Karlínských kasárnách na podporu Asistence a svobodného života lidí s postižením.


číst více

2.
září
 (2 dni)
 2.
září
 (2 dni)

Čihovice Fest 2022

Týn nad Vltavou, 2.-3.9.: Festival proběhne v Týně nad Vltavou na hřišti mezi Domovem sv. Anežky a Gymnáziem Týn nad Vltavou. Vstupné dobrovolné.
 


číst více

3.
září
 3.
září

Mělník pro OnkoBubliny

Mělník, 3.9.: Charitativní akce s koncerty a doprovodným programem nejen pro děti v Mělníku na podporu onkologicky nemocných dětí Nadačního fondu Pink Bubble.


číst více

4.
září
 4.
září

Dobroběh

Olomouc, 4.9.: V září si můžete zaběhat pro děti v Lokomočním centru Jitrocel, které běhat nemohou, ale poctivě cvičí.


číst více

8.
září
 8.
září

Zahradní slavnost BONY

Praha, 8.9.: Druhý ročník Zahradní slavnosti BONY. Setkání všech, kteří mají BONU rádi, využívají její služby a těch, kteří věří, že to, co Bona dělá, má smysl. Přijďtě a strávíte s Bonou fajn odpoledne v parku Pod Čimickým hájem


číst více

8.
září
 8.
září

Golf pro Slunce Open

8.9.2022, od 9 hod. / Golfový areál Botanika, Horní BezděkovZveme Vás na charitativní golfový turnaj Golf pro Slunce Open na podporu Nadačního fondu Slunce pro všechny. Turnaj na 12 jamek na stablefordové body se odehraje v krásném golfovém areálu Botanika v Horním Bezděkově.


číst více

9.
září
 9.
září

Tulifest 2022

Liberec, 9.9.: Soutěžní přehlídka hudebních skupin a sólistů s handicapem i bez.


číst více

11.
září
 11.
září

Nedopiknik

Praha, 11.9.


číst více

12.
září
 12.
září

Zahradní slavnost Tamtamu

Praha, 12.9.: Víly a skřítkové - to je letošní téma našeho tradičního zábavného odpoledne pro malé i velké. I tentokrát se sejdeme ve 14h v nádherném prostředí Valdštejnské zahrady. Budeme se bavit, zpívat, tančit, hrát si a vychutnávat dobré jídlo a pití.


číst více

13.
září
 13.
září

Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové

Praha, 13.9.: Běh se uskuteční v úterý 13. září v oboře Hvězda. Veškerý výtěžek bude věnován na pomoc rodinám v tísni.


číst více

13.
září
 13.
září

Týdny duševního zdraví v Chotěboři

Chotěboř, 13.9.: Týdny duševního zdraví (TDZ) přibližují veřejnosti téma duševních onemocnění a destigmatizaci.


číst více

17.
září
 17.
září

Taška Fest 2022

Kladno, 17.9.: Tradiční, více žánrový festival Taška Fest je nesoutěžní přehlídkou prací amatérských i profesionálních divadelních souborů, filmů, na kterých se aktivně podílejí lidé s mentálním a kombinovaným postižením mezinárodního filmového festivalu Mental power, hudebních vystoupení žáků kladenských a Středočeských Základních uměleckých škol, hudebních skupin ze Středočeského kraje a České republiky.


číst více

19.
září
 19.
září

Křest knihy Jsem jedno ucho 2022

Praha, 22.9.: Přijďte pokřtít naši již pátou knihu příběhů Jsem jedno ucho 2022 autorky Veroniky Cézové, tiskové mluvčí Svazu neslyšících a nedoslýchavých osob v ČR.


číst více

21.
září
 (3 dni)
 21.
září
 (3 dni)

Zasukované tkaničky

Olomouc, 21.-23.9.: Můžete se těšit na 3 dny plné hudby a báječné zábavy - 21. a 22. 9. 2022 pro vás bude připraven skvělý hudební program na olomouckém Horním náměstí a v pátek 23. 9. 2022 se přesuneme do krásného domáckého prostředí na Olodvorku, kde také rozhodně nebude o zábavu nouze.


číst více

25.
září
 25.
září

Koloběžka DEN 2022

Praha, 25.9.: Další Koloběžka DEN je už v dohledu a řítí se do zatáčky vstříc již 6. ročníku. Pro ten letošní se vrací zpět na Výstaviště Praha v Holešovicích, kde se ve stínu Stromovky utkají na svých strojích koloběžkoví nadšenci všech věkových kategorií.


číst více

8.
říjen
 8.
říjen

Láska za psa - benefiční představení pro Anabell

Brno, 8.10.: Komedie plná překvapení - ze života jedné "normální" rodinky, která se může odehrávat kdekoli na světě.


číst více

12.
listopad
 12.
listopad

Benefiční turnaj 2022

Praha, 12.11.: Prožijte DEN PRO DOBROU VĚC - 18. Benefiční turnaj – 12. listopadu 2022 v UNYP Aréně. Program: 9-17 hod., Vstup: ZDARMA


číst více

13.
prosinec
 13.
prosinec

BENEFIČNÍ KONCERT

Karviná, 13.12.: Spolek Madleine Vás zve na již tradiční šňůru benefičních koncertů Děti k dětem. Kostel Povýšení svatého Kříže, 18h.


číst více