Akce a události

Připravuje se 7 akcí.

Pomáhající a charitativní organizace se snaží prezentovat veřejnosti nejen prostřednictvím webových prezentací, ale i mnoha akcemi. V tom je můžete podpořit i Vy. Na tomto místě se dozvíte, kdy a kde se takové akce konají. Prezentační, charitativní, benefiční... Podpořte neziskovky svým zájmem, účastí. Nebo alespoň tím, že na danou akci upozorníte ostatní. Informace o akcích čerpáme z webů neziskových organizací, odkaz na zdroj vždy naleznete u dané akce, případně si můžete ověřit, zda nedošlo ke změně přímo u zdroje :)

končí
 31.
leden
končí
 31.
leden

Sbírka pro lidi bez domova

Příbram, Beroun, Benešov, do 31.1.


číst více

30.
leden
 30.
leden

NOTHING ELSE, MOTHERS (benefiční představení)

Praha, 30.1.: Lednové uvedení inscenace Nothing else, Mothers je věnováno organizaci Plzeňská zastávka poradně pro pozůstalé.


číst více

6.
únor
 6.
únor

HOKEJOVÁ SHOW na podporu školy SVÍTÁNÍ

Pardubice, 6.2.: Přijďte se s celou rodinou pobavit a podpořit dobrou věc. Připravena je pro vás humorná, sportovně-společenská tříhodinová show na ledě enteria areny v Pardubicích.


číst více

18.
únor
 (2 dni)
 18.
únor
 (2 dni)

Karneval s vodníky

Plzeň, 18. a 19.2.: Na slavnost jsou zvány všechny princezny, stateční rytíři, šašci i klauni, kovbojové i bílé paní, berušky i čmeláci a další bytosti, aby si užili spoustu zábavy.


číst více

27.
únor
 27.
únor

Poslední ze žhavých milenců

Praha, 27.2.: Simona Stašová a Petr Nárožný spolu hrají v divadelní inscenaci "Poslední ze žhavých milenců". Pokud jste představení ještě neviděli, nebo je musíte vidět znovu, přijďte do Divadla ABC 27.2.22.


číst více

28.
únor
 (2 dni)
 28.
únor
 (2 dni)

DOBROČINNÝ BAZAR DÁMSKÉHO OBLEČENÍ v Třinci

Třinec, 28.2.-1.3.: Můžete přinést své oblečení k prodeji, které už se Vám okoukalo, ale stále je v super stavu a někomu jinému může ještě udělat radost. Anebo se jen přijdete mrknout a něco pěkného za příjemné ceny si odnesete domů. Nebo obojí :-)  Ať tak nebo tak, zisk z celé akce opět bude putovat pro děti, o které se stará spolek NIKDY NEJSI SÁM.


číst více

3.
září
 3.
září

Mělník pro OnkoBubliny

Mělník, 3.9.: Charitativní akce s koncerty a doprovodným programem nejen pro děti v Mělníku na podporu onkologicky nemocných dětí Nadačního fondu Pink Bubble.


číst více