O nás

Jsme organizace, která již od roku 2004 pomáhá lidem po úrazu míchy, kteří jsou zpravidla upoutání na invalidní vozík. Poskytujeme širokou škálu služeb od rehabilitace, fyzioterapii, nácvik běžných denních činností, osobní asistence, specializované výživové poradenství a fitness,  psychologická péče nebo například bezbariérové poradenství či preventivní přednášky. 
S naším mottem „ Roztáčíme život naplno“ podporujeme naše klienty v náročné životní změně, vracíme je zpět do aktivního a soběstačného života. Ukazujeme jim cestu a také bojujeme za lepší společenské začlenění, jelikož věříme, že ani po tak závažné události, jakou je úraz míchy a upoutání na invalidní vozík, život nekončí. 

 

S čím nám můžete pomoci

Zdravíme Vás z ParaCENTRUM Fenix letošní rok jsme dostali skvělou příležitost být na Adventních trzích na Moravském náměstí v Brně a mít zde vlastní stan. Zde bude probíhat prodej ručně vyráběných výrobků od našich klientů.
Jelikož je to velká událost potřebujeme Vaši pomoc milí dobrovolníci. Ať už jednorázovou či jen některý den či pravidelněji. Pomoc bude spočívat hlavně v prodeji výrobků a v pomoci s chodem stanu.  Za Vaší pomoc budeme velmi vděční.