O nás

Anděl Strážný poskytuje komplexní služby v oblasti nepřetržité tísňové péče v rámci celé ČR určené především seniorům, zdravotně postiženým a dlouhodobě nemocným.

Naším cílem je především zajistit seniorům, zdravotně postiženým a dlouhodobě nemocným pomoc v krizových situacích (při pádu, zhoršení zdravotního stavu, napadení), přispět k jejich soběstačnosti, zachovat kvalitu jejich života v přirozeném sociálním prostředí a dopřát jim pocit jistoty a bezpečí.

Princip služby - klient je vybaven monitorovacím zařízením, které je napojeno na nepřetržitý dispečink tísňové péče Anděla Strážného. Dispečink obsluhují vyškolení pracovníci v sociálních službách, kteří řeší problémy jednotlivých klientů v reálném čase dle aktuální situace a individuálního plánu tísňové péče. Ten s každým klientem při uzavření smlouvy sestaví sociální pracovnice Anděla Strážného.

S čím nám můžete pomoci

V současné době nás pálí nedostatek tiskáren se skenerem pro centrálu v Praze a pro pobočky v Českých Budějovicích a v Třinci. Formát A4 (A3 vítáno), ideálně barevná. Pokud by se někde vyřazovaly a současný majitel by jim chtěl dát nový život, u nás je přivítáme s otevřenou náručí :)
Pro nově otevíranou pobočku v Třinci bychom potřebovali také dva stoly, dvě kancelářská křesla a ev. další vybavení kanceláře.  

Obecně však uvítáme i různé další formy nefinanční pomoci, která je pro nás stejně hodnotná, jako ta finanční.
Předem velmi děkujeme za váš čas a zájem pomoci! :)

Váš Anděl Strážný