Web BuduPomahat.cz

  • 03. 01. 2014
Web BuduPomahat.cz
Jste neziskovka? Zaregistrujte se, zveřejňujte články, pozvěte nás na vaši akci, v burze pomoci inzerujte svou aktuální potřebu nefinanční pomoci. Chcete pomáhat? Zapojte se.

Jste neziskovka? Zaregistrujte se, zveřejňujte články, pozvěte nás na vaši akci, v burze pomoci inzerujte svou aktuální potřebu nefinanční pomoci.
Chcete pomáhat? Zapojte se. Nabídněte svoji pomoc prostřednictvím burzy pomoci, navštivte některou z akcí na podporu neziskovek, prostřednictvím videí se seznamte s neziskovým sektorem.

Vítáme Vás na webu občanského sdružení BuduPomahat.cz. Tento web dává prostor úplně každému. Neziskovkám, jednotlivcům i firmám. Zejména těm, kteří chtějí pomáhat. Můžete se zde seznámit s tím, co neziskovky dělají, můžete se inspirovat, můžete se aktivně zapojit nebo pomoc zprostředkovat. Můžete tu najít ty správné parťáky.
Jste nezisková organizace, která podporuje znevýhodněné a přivítáte i nefinanční pomoc? Máte nějakou konkrétní aktuální potřebu právě nyní? Zveřejňujte, jak vás lidé mohou podpořit, v Burze pomoci. Pozvěte nás na vámi pořádanou akci, zveřejněte článek o vaší činnosti. Seznamte veřejnost se všemi možnostmi, jak vás můžeme podpořit. Všichni chceme pomáhat.
Chcete pomáhat? Můžete. Každý z vás zde najde prostor pro uplatnění právě té podpory či pomoci, která mu vyhovuje. Pomůžete už jenom tím, že budete šířit informaci o tomto webu. A to může opravdu každý. Pomůžete i svojí účastí na nějaké charitativní akci. Pomůžete nákupem v chráněné dílně. Pomůžete svým zájmem. Můžete nabídnout organizační či manuální výpomoc, můžete se stát dobrovolníkem, můžete pomoci svými znalostmi a poskytnutím know how. Můžete doprovázet nevidomé, povídat si se seniory, hrát si s dětmi. Máte koníčka? Můžete ho provozovat ve prospěch nějaké neziskové organizace. Do charitativních obchodů můžete věnovat věci, které už nepotřebujete. Oblečení, hračky, knihy… Je toho opravdu hodně, čím můžete pomáhat jiným. Nabídněte svoji pomoc v Burze pomoci.
Podstatou tohoto webu je nabídnout každému možnost zažít pocit z radosti druhých. Pokud nevíte nic o neziskovém sektoru, můžete některé organizace virtuálně navštívit prostřednictvím zde umístěných videoprezentací. Objevíte nový svět. Svět, kde si lidé pomáhají a těší je to. Najdete zde nejen přehled akcí ve prospěch neziskového sektoru, ale i další informace, které s neziskovým sektorem a různými handicapy souvisí.
Zažívejte radost s námi.


Návod na registraci
1. Klikněte na "přihlášení" v pravém horním rohu, rozbalí se nabídka, vyberte "Registrace nového uživatele"
2. Vyplňte tabulku
Uživatelské jméno a heslo budete používat pro přihlášení.
3. Odešlete registraci.
Jste-li registrovaní, můžete se přihlásit. Po přihlášení se po kliknutí na Vaše jméno rozbalí možnost "moje burza" a už můžete nabízet svoji pomoc :)

Založení účtu organizace
1. Proveďte registraci konkrétní osoby – uživatele (návod viz výš).
2. Po přihlášení klikněte na uživatelské jméno, v nabídce vyberte možnost „Uživatelský rozcestník“.
3. Dále vyberte „Založit účet organizace“ a vyplňte údaje.
4. Váš účet se aktivuje po schválení administrátorem.
5. Po schválení se ke svému účtu dostanete opět přes „Uživatelský rozcestník“, můžete vkládat inzeráty, články, pozvánky na akce (články a akce se zobrazí po schválení administrátorem).

 

Pokud se chcete přidat k nám, určitě můžete přijít i s vlastním nápadem. Vše tvoříme dobrovolnicky a s nadšením. Můžete psát články, vyhledávat zajímavé akce neziskových organizací, přivítáme redaktora, kterého by oblast neziskovek zajímala, nemáme nikoho, kdo by třeba uměl zpracovat projekt a žádost o grant, kdo by se staral o účetnictví.... Prostoru je i u nás hodně 

Pokud potřebujete poradit, neváhejte a napište nám: budupomahat@budupomahat.cz.