Vybarvi se!

  • 10. 11. 2014
Vybarvi se!
Dům tří přání spustil projekt „VYBARVI SE“ na portálu www.nakopni.me. Společně s organizací, která pomáhá ohroženým dětem, si můžete zakoupit nebo vlastnoručně vyrobit vánoční dekorace, získat autorem podepsaný exkluzivní kalendář 2015, do kterého zapůjčil obrazy Theodor Pištěk. Můžete být však i při tom, kdy se bude prodej kalendáře slavnostně zahajovat.

 

Karlovarská 18, 161 00 Praha 6 – Ruzyně

……………………………………………………………………………………………………………………

Dům P. Pittra pro děti, Karlovarská 18, 161 00 Praha 6 – Ruzyně

Ambulantně terénní centrum, Terronská 7, 160 00 Praha 6

Centrum pro děti Mezipatro, Svatovítská 7, 160 00 Praha 6

……………………………………………………………………………………………………………………

 

TZ - Vybarvi se! A pomůžeš vybarvit i nás. Recyklujeme, tvoříme, pomáháme.

 

Dům tří přání spustil projekt „VYBARVI SE“ na portálu www.nakopni.me. Společně s organizací, která pomáhá ohroženým dětem, si můžete zakoupit nebo vlastnoručně vyrobit vánoční dekorace, získat autorem podepsaný exkluzivní kalendář 2015, do kterého zapůjčil obrazy Theodor Pištěk. Můžete být však i při tom, kdy se bude prodej kalendáře slavnostně zahajovat.

Projekt je realizován ve spolupráci s firmou Little Design, která poskytla materiál, svůj čas a dovednosti k smysluplné vánoční tvorbě z recyklovaného materiálu.

Mrkněte do 23. 11. na www.nakopni.me/projekty/charita/vybarvi-se a zkuste udělat radost nejen dětem z Domu tří přání ale i sobě.