Vánoční benefiční večírek pro Helppes

  • 19. 12. 2018
Vánoční benefiční večírek pro Helppes

Magda Malá na koncertu prozradila, že byla zamilovaná do Martina France.

V restauraci Černý kohout, která se nedávno blýskla v pořadu Ano, šéfová se konal již 2. ročník benefičního vánočního večírku pro Helppes. A večírek to byl opravdu velmi příjemný, protože bez nároku na honorář dorazila například skupina Koule, která přítomné rozparádila nejen pěvecko – tanečním kankánem, kdy do tance zapojila i přítomné diváky. Ze tří zpěvaček prostorově objemnějších dorazily pouze 2, protože třetí zpěvačku odvezla záchranka do nemocnice. Po rozdováděných Koulích se mikrofonu ujala zpěvačka a herečka Světlana Nálepková, která naopak diváky zklidnila 2 francouzskými šansony, přitom jeden přednesla ve francouzštině a druhý rodnou češtinou a po svém vystoupení spěchala na další vystoupení na Žofín.

Po pěvecké části se divákům představila nezisková organizace Helppes se svými psími svěřenci a jejich vystoupením, včele s jejich ředitelkou Zuzanou Daušovou.

Na vánoční show dorazil i baletní mistr, herec a zpěvák Vlastimil Harapes, který zazpíval dva songy z divadla Semafor, kde v současné době vystupuje. Po bývalém tanečníkovi nastoupila mladá krev a to v podání Elišky Mrázové (Elis), která se svým nezbytným ukulele zazpívala nejen svůj megahit Shubidu, ale i vánoční koledu Tichá noc.

Mladou zpěvačku Elis vystřídal zpěvák a producent a ten večer i moderátor Martin France, který doslova roztančil všechny přítomné diváky, včetně jeho některých pěveckých kolegů. Dokonce se během jeho vystoupení za ním objevilo taneční duo z řad diváků, kteří byli už hodně veselí a hraví a Martina málem smetli z improvizovaného podia.

Poté diváky potěšila svými gospelovými songy Leona Gyongyossi a pozvala zároveň na další gospelový koncert v této restauraci s pravým černošským gospelem.

A jako poslední z interpretů vystoupila malá Magda Malá, s ovšem velikánským hlasem. Zazpívala nejen draculovský hit „Jsi můj pán“, ale též vánoční koledy a na poslední z nich vyzvala i své kolegy a odvážné přítomné diváky, aby si s ní koledu „Narodil se Kristuspán“ zazpívali. A tak došlo i na sborové zpívání. A během tohoto svého vystoupení Malá prozradila, že byla do Martina France velmi dlouho zamilovaná, když spolu navštěvovali Muzikálovou školu Petra Novotného, což byl pro Franceho trochu šok, protože o tom nevěděl.

Po skončení koncertu pozval majitel restaurace Milan Harajda interprety na malé pohoštění a pronesl, že se těší na nějaký další takovýto počin právě u nich.

Martin France
Agentura Martin Production