Prožij léto 2016 naplno! Vyjeď na workcamp!

  • 22. 02. 2016
Prožij léto 2016 naplno! Vyjeď na workcamp!
Využij skvělou příležitost k cestování a poznávání nových lidí a kultur. Získej zajímavé zkušenosti a netradiční letní zážitky. Díky tak zvaným workcampům budeš navíc prospěšný a věnuješ několik hodin svého času práci, která má smysl.

Využij skvělou příležitost k cestování a poznávání nových lidí a kultur. Získej zajímavé zkušenosti a netradiční letní zážitky. Díky tak zvaným workcampům budeš navíc prospěšný a věnuješ několik hodin svého času práci, která má smysl.

Workcampy jsou jeden až dvou týdenní projekty v neziskových organizacích po celém světě. Schází se na nich mezinárodní skupina dobrovolníků. Společně několik hodin denně pracují a pomáhají dobré věci. Kromě toho ale také poznávají danou zemi a kulturu, jak nezisková organizace funguje a sami sebe navzájem. Baví se spolu většinou anglicky. Během těch několika dnů na projektu se člověk velice dobře rozmluví a ztratí zábrany.

Spektrum projektů, do kterých se můžeš zapojit, je opravdu široké - od ochrany kulturního dědictví, biofarem, ekocenter přes práci v národních parcích, s dětmi, lidmi s handicapem atd., záleží jen na tobě, co si vybereš.

"Workcamp splnil všechna moje očekávání. Poznal jsem super partu lidí z 5 zemí světa, zjistil jsem, že se dokáži se svou, dle mého názoru, slabou angličtinou domluvit a s někým si povídat hodinu a déle v cizím jazyce. Estonsko jako zemi jsme měli tu čest poznat jinak než turisti, poznali jsme ji očima Estonců. Měli jsme plno skvělých zážitků a zábavy při práci. A dodalo mi to sebevědomí k dalším workcampům a pomoci ostatním…", píše Štěpán o své zkušenosti z Estonska. Vyjet ale můžeš od Islandu , přes Irsko, Německo, Švýcarsko až do Japonska nebo Jižní Koreje téměř kamkoliv.

Chceš taky zažít workcamp, potkat partu inspirativních lidí a užít si super léto? Největší nabídka a zároveň nejvyšší šance na přijetí je v únoru březnu, což znamená, že ideální čas přihlásit se je právě teď! Neváhej, místa se plní rychle. Více informací a přihlášku najdeš zde: http://www.tamjdem.cz/workcampy/.

Jako student zaplatíš u neziskové organizace Tamjdem, o.p.s. poplatek za přihlášku 1500 Kč. (studenti). Na místě máš pak zajištěné ubytování a stravu, někde dokonce příspěvek na volnočasové aktivity, výlety, vstupy do muzeí apod.

Workcampy tě lákají, ale ještě ti není 18 let? Zapoj se do některého z našich 6 workcampů v Čechách (od 16-ti)! I na nich potkáš zahraniční dobrovolníky a procvičíš si angličtinu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na české projekty hledáme vedoucí mezinárodní skupiny dobrovolníků. Rádi tě přivítáme v týmu campleaderů.

 

 

V případě, že máš chuť se zapojit, máš dotaz nebo nás chceš jen pozdravit, ozvi se nám na: workcampy@tamjdem.cz.

Těšíme se na přihlášky a přejeme nezapomenutelné zážitky!


Za Tamjdem, o.p.s. Andrea Longinová, koordinátorka workcampů


Jsme nezisková organizace Tamjdem, o.p.s. V rámci našich dobrovolnických projektů vám nabízíme příležitost poznat zajímavé neziskovky v ČR a ve světě a na chvíli se vlastní fyzickou prací zapojit do jejich činnosti. Pomáháme těmto neziskovým organizacím a veřejně prospěšným projektům v rozvoji a naplňování jejich vizí. Věříme, že dobrovolnictví přináší vyjímečné možnosti získat cenné životní zkušenosti, dovednosti i nové přátele. V České republice organizujeme tzv. Víkendovky - víkendové výjezdy na pomoc neziskovkám, kde potkáte i cizince; a workcampy - až dvoutýdenní projekty pro mezinárodní skupinu dobrovolníků. Do zahraničí na workcampy vysíláme ty, kterým je doma těsno.