Projekt BuduPomahat.cz zřejmě skončí

  • 10. 04. 2019
Projekt BuduPomahat.cz zřejmě skončí

Upozorňujeme, že stránky projektu budou od 18.4.2019 dočasně - a možná i trvale nefunkční.

Poskytovatel internetového hostingu Active 24 nám oznámil, že z důvodu ukončení podpory pro starší verzi Ubuntu Linuxu, na které běží web www.budupomahat.cz, bude tento server aktualizovat v čase: 18.4.2019 6:00. Doporučuje webové prezentace přepnout na vyšší verzi PHP. Vzhledem k tomu, že by transformace byla velmi nákladná (web je naprogramován přímo pro projekt, nepoužívá běžné šablony), pravděpodobně dojde k ukončení činnosti. Jsme dobrovolnická organizace a nedisponujeme žádnými finančními prostředky. Je možné, že vše bude fungovat i po upgrade, ale je to málo pravděpodobné. Hledat řešení budeme, ale netuším, zda se to podaří. Pro případ, že se to nepodaří, bych všem zúčastněným ráda poděkovala za spolupráci a podporu.

V případě, že máte na našem webu zveřejněny články, které se Vás týkají, můžete si je zkopírovat a zveřejnit ve Vašich stránkách.

Videa i nadále naleznete na YouTube a v provozu bude i náš Facebook. Případně se můžete přidat i ke skupině www.budupomahat.cz na Facebooku.

Bylo nám ctí podporovat neziskovky, zprostředkovávat vzájemnou podporu a propojovat dárce pomoci s neziskovkami. Snad to přineslo alespoň nějaký užitek.

Za BuduPomahat.cz Hanka Kosová