Pracovní tržiště pro osoby se zdravotním postižením

  • 06. 05. 2021
Pracovní tržiště pro osoby se zdravotním postižením

Představujeme nový projekt Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) www.NFOZP.cz s názvem Pracovní tržiště www.pracovnitrziste.cz. Jedná se o pracovní portál, kde mohou osoby se zdravotním postižením (OZP) najít možnost pracovního uplatnění.

zájemce bude mít možnost oslovit budoucí zaměstnavatele z rozsáhlé databáze firem, které s NFOZP dlouhodobě spolupracují
zájemce má možnost určit, kdo jeho profil vidí
profil zájemce o zaměstnání je pečlivě chráněn a zabezpečen proti zneužití třetí osobou
registrace je bezplatná a můžete ji kdykoliv zrušit


NFOZP vznikl v roce 2007 a jeho posláním je snaha dlouhodobě reagovat na tíživou situaci při vstupu OZP na trh práce a pomocí různorodých prostředků ji neustále zlepšovat. Jedním z nich je právě projekt Pracovní tržiště, který bude propojovat OZP s jejich budoucími zaměstnavateli a naopak.

Z dlouhodobých zkušeností NFOZP víme, že lidé, kteří se potýkají se složitou zdravotní situací při hledání zaměstnání, se obávají, že jejich zdravotní stav nebo invalidní důchod bude překážkou k získání vyhlédnutého zaměstnání. Z těchto důvodů NFOZP vytvořil tuto platformu, která má ambice tuto situaci zlepšit.