Nominujte svého zdravotně postiženého kolegu na cenu Zaměstnanec roku!

  • 23. 05. 2013
Nominujte svého zdravotně postiženého kolegu na cenu Zaměstnanec roku!
Až do 15. září 2013 mohou společnosti nominovat dva své zaměstnance, kteří jsou osobami se zdravotním postižením, do soutěže Zdravotně postižený Zaměstnanec roku 2013. Soutěž již třetím rokem pořádá Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) a probíhá ve dvou kategoriích. První kategorií je Zaměstnanec roku z chráněného trhu práce, druhou kategorií pak je Zaměstnanec roku z běžného trhu práce.

Ukažte svojí nominací, jak si svého kolegy, který je zdravotně postižený, vážíte a jak je jeho práce pro vaši společnost či organizaci důležitá. Nominaci mohou firmy provést zde: http://kariera.ihned.cz/c1-59897460.

Třetí ročník soutěže pořádá NFOZP ve spolupráci s Národní politikou kvality – projektem Česká kvalita, Komerční bankou, People Management Forem, Sdružením automobilového průmyslu, Lázněmi Vráž a mediálními partnery Českým rozhlasem, vydavatelstvím Economia, HR forem a společností LMC.
„Na myšlenku vyhlásit soutěž o nejlepšího zdravotně postiženého Zaměstnance roku nás přivedl fakt, že stojí za to nejenom zviditelňovat a podporovat samotné kvalitní zaměstnavatele osob se zdravotním postižením a jejich produkty, ale také jejich zaměstnance, kteří se podílí na úspěchu a rozvoji firmy,“ říká k soutěži Hana Potměšilová, ředitelka NFOZP.

Oba vítěze vybere odborná porota složená ze zástupců NFOZP a partnerů projektu. Vyhlášení výsledků proběhne 23. října 2013 na Staroměstské radnici v Praze.

Víte, že tým, ve kterém pracuje člověk se zdravotním postižením:
• bývá výkonnější, než tým zdravých zaměstnanců!
• je v něm méně absencí kvůli krátkodobým nemocem!
• je v něm lepší sociální klima!

Lucie Vurbsová
PR manažer
4PR
E-mail: lucie.vurbsova@4pr.cz
Tel.: 775 996 116