Jaký byl rok 2015

  • 31. 12. 2015
Jaký byl rok 2015
Videa o neziskovkách na Youtube či na Facebooku zhlédlo v roce 2015 více než 43 tisíc diváků. Web navštívilo téměř 30 tisíc unikátních návštěvníků.

Výroční zprávy nepíšeme, ale snažíme se opět přinést stručný přehled o tom, co jsme vytvořili. Jen prostou statistiku. Někomu se můžou zdát čísla nízká, někomu vysoká, vše je relativní. My jsme rádi, že můžeme alespoň trošku pomoci neziskovkám s jejich prezentací a šířit dobré zprávy dál. A jsme vděční za to, že u toho všeho dobrého, co neziskovky dělají pro ostatní, můžeme být.
Reportáže o neziskovkách od září 2015 točíme i pro Českou televizi. Vidět je můžete v magazínu Týden v regionech, který vysílá ČT 24 v sobotu v 11:30 h. Odkazy na jednotlivé díly, ve kterých některou z reportáží o neziskovce můžete vidět, najdete zde. A máme nový kanál na Youtube (původní zde). To jsou dvě nejzásadnější události roku 2015. S podporou neziskovek nám stále pomáhá Český rozhlase Region.  Opět jsme se objevili v KAPesním KAtalogu volného času pro ty, kdo se nebojí bariér (katalogy.in-prague.cz/bariery.php), snažíme se informovat o sběrných místech pro víčka, filmy z produkce BuduPomahat.cz se opět promítaly na Festivalu Prolínání. Byli jsme partnery festivalů Mluvící ruce, Týden komunikace osob se sluchovým postižením, módní přehlídky o.s. Smíšek, podporujeme kampaně neziskovek, pomáháme s výrobou videoupoutávek, zveřejňujeme články o zajímavých projektech, upozorňujeme na akce neziskovek. Stali jsme se přidruženým členem Asociace společenské odpovědnosti.