V Bátor Tábor měníme životy dětí i našich dobrovolníků ✨

Pořádáme zážitkové programy pro vážně nemocné děti a jejich rodiny. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí. Letos se vzhledem k současné situaci zaměřujeme na virtuální programy.

Na jakém principu programy fungují?
Přinášíme zábavu a hry založené na principu pokoření výzvy a pocitu úspěchu. Snažíme se našim táborníkům dodat odvahu a uvědomi si, že jsou silnější, než si myslí. To jim poté pomůže překonávat všechny další překážky.

❤️ Koho hledáme? ❤️
Hledáme dobrovolníky, kteří...

... rádi tráví čas s dětmi a chtějí se věnovat volnočasovým aktivitám a hrám! - VEDOUCÍ SKUPINEK

Budou mít spolu s druhým vedoucím po celý týden na starost jednu ze skupin táborníku. Vedou ranní a večerní volný čas (povídání, reflektování). Dále se připojují s táborníky na programy, které jsou vedeny programovými vedoucími.
Časová dostupnost: Musí být přítomni po celou dobu tábora. Každý den mohou mít jednu hodinu volna a neúčastnit se jednoho z programů.

... věnují se nějaké aktivitě a chtějí vést program s ní spojenou! - PROGRAMOVÍ VEDOUCÍ

Vedou spolu s dalšími programovými vedoucími virtuální programy. Vedou buď dopolední nebo odpolední program. Dále jsou přiděleni k barevné skupině a účastní se ranních nebo večerních volnočasových programů (povídání, reflektování). Časová dostupnost: Každé ráno mezi 10:00 - 11:30 nebo každé odpoledne mezi 14:00 - 16:45.

... se chtějí zapojit, ale jejich časové možnosti jim to plně nedovolují! - DOBROVOLNÍK NA ZAVOLÁNÍ

Tito dobrovolníci se připojují pouze na specifické časy, aby vedli odpolední programy a diskuze nebo ranní či večerní volný čas. Časová dostupnost: Alespoň 3 programy během celého tábora.


Kdy a kde? 

10. - 14. srpna 2020
Přes videohovory na platformě Zoom
v časech 09:30 - 11:30 a 14:00 - 16:00

Školení dobrovolníků proběhne

1. - 2. srpna 2020, také online :)

__________________________________________________

❗ Přihlas se do 24. července ❗

Registruj se tady: https://bit.ly/virtualnidobrovolnikℹ️ Více informací: https://www.batortabor.cz/volunteering
a https://www.facebook.com/events/274844270429669/

Pokud máte jakékoli otázky pište na: e.bochova@batortabor.cz

Autor

Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika

Naším posláním je sloužit vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Setkáváme se s nimi v nemocnicích, pomáháme jim vrátit se do života prostřednictvím terapeutických táborů a držíme je za ruce při návratu do školy. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí.

Všechny naše programy jsou zdarma a jsou vytvořeny tak, aby rozvíjely dovednosti, které jsou potřebné k úspěchu v životě.