Umístění sbírkové kasičky benefiční sbírky AKCE CIHLA. Kasičky máme ručně malované, z čirého plexiskla. Ke kasičkám dodáváme stojánky s propagačním materiál o sbírce i projektu Dobroty s příběhem, v němž jsou zapojeni lidé s mentálním handicapem.

Máme nové sbírkové kasičky a hledáme pro ně umístění ve veřejném, navštěvovaném prostoru. Vhodné jsou prostory, kde je pravidelně hodně lidí s touhou pomáhat. Umístění může být v jednom prostoru na delší dobu nebo na jednorázových akcích. Ke kasičkám dodáváme stojánek s informačními materiály.

 

Příspěvek na konto AKCE CIHLA bude použitý na zlepšeni sociálních služeb, které pomáhají najít lidem s mentálním postižením práci. Plánujeme přesunout Sociálně terapeutickou dílnu Slapy do samostatného objektu a rozšíření sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM o nové bistro s kavárnou.

Autor

Portus Praha z.ú.

Portus Praha poskytuje lidem s postižením prostřednictvím sociálních služeb (chráněné bydlení a sociálně terapeutické dílny) potřebnou podporu k získávání, rozvoji a využívání jejich schopností a dovedností v běžném prostředí, aby jejich život byl co nejvíce podobný životu jejich vrstevníků.

Portus Praha je hlavním organizátorem benefiční sbírky AKCE CIHLA, jejíž výtěžek putuje na podporu lidí s mentálním postižením.