Bydlíš v Brně?


Máš alespoň 1xměsíčně čas pár hodin?


Rád bys ho vyplnil smysluplně pro dobrou věc?


Pak hledáme právě Tebe.


 


Hledáme dobrovolníky pro třídění Batůžků


 


Batůžkový projekt je doplňková aktivita charitativní organizace Mary’s Meals. Děti z České republiky jsou zapojeny do přípravy batůžků pro kamarády v africké Malawi a Libérii. Pro více informací navštiv stránky www.batuzkovyprojekt.cz, příp. www.marysmeals.cz.


 


Centrální sklad se nachází v Brně, na Kraví Hoře. Batůžky jsou průběžně doručovány z celé České republiky a před naložením do kontejneru, který poputuje do Malawi nebo Libérie, jich potřebujeme tisíce třídit a kontrolovat. Budujeme nový tým dobrovolníků, který by nám s touto činností pomáhal. Pokud by ses rád zapojil, kontaktuj prosím Markétu Bradáčovou, tel. 776 006 504, nebo napiš na email: centralnisklad@batuzkovyprojekt.cz a dozvíš se další podrobnosti.


Těšíme se na Tebe. A jsme dobrá parta.


 


„Mnoho dětí, které dostávají jídla Mary's Meals, nemá základní učební pomůcky, jako jsou tužky či poznámkové bloky.“


 

Autor

Mary´s Meals Česká republika, z.s.

O CO USILUJEME
Snažíme se, aby každé dítě dostalo jedno jídlo denně v místě svého vzdělávání a aby se ti, kteří mají víc, než sami potřebují, dělili s těmi, kterým chybí i to nejzákladnější.

NAŠE POSLÁNÍ
Naším posláním je umožnit lidem, aby nabídli peníze, věci, dovednosti, čas nebo modlitbu a poskytli tu nejefektivnější pomoc těm, kteří trpí důsledky extrémní chudoby v nejubožejších zemích světa.

CO DĚLÁME
Strategií Mary’s Meals je od samého počátku podávání jídel ve školách v nejchudších částech světa s cílem, aby děti
dostaly společně s jídlem i vzdělání. Náklady na jídlo pro jedno dítě na celý školní rok představují pouhých 459 Kč, a to především díky dobrovolníkům jak na straně dárcovských zemí, tak i na straně obdarovaných.