Hledáme dobrovolníky pro práci na dálku dle vlastních časových možností - psaní článků (vlastní i zadaná témata) týkající se problematiky mezilidských vztahů a rizik, která skrývá komunikace na internetu.

Dále hledáme dobrovolné poradce pro mladé a dospívající na naší bezplatnou internetovou poradnu www.poradna-lasky.cz. Preferujeme studenty humanitních oborů, ale není to podmínka. Uchazeči o místo poradce musí absolvovat přijímací řízení a následné zaškolení.
Bližší informace o projektu internetové poradny a o dobrovolnických pozicích naleznete na https://www.cordatum.cz/projekty.html .

Potřebujeme rozšířit naší rubriku o Komunikaci na interetu o nová témata (http://www.poradna-lasky.cz/cs/komunikace-na-internetu), uvítáme i zpracovávání témat do rubriky Časté dotazy (http://www.poradna-lasky.cz/cs/caste-dotazy).

V případě zájmu o pozici dobrovolného poradce se lze na práci současných poradců podívat na http://www.poradna-lasky.cz/cs/nase-odpovedi .

Vaše životopisy můžete zasílat na adresu dobrovolnici@cordatum.cz, na této adrese taktéž velice rádi zodpovíme Vaše veškeré dotazy.

Těšíme se na nové kolegy!

Autor

Cordatum Praha z.s.

Již od roku 2000 provozujeme bezplatnou a anonymní internetovou poradnu pro mladé a dospívající.