Hledáme dobrovolníky, kteří nám pomůžou s překladem webových stránek tamjdem.cz do angličtiny.

Tamjdem pořádá jedno i vícedenní dobrovolnické akce na pomoc neziskovkám v ČR. Přivádíme dobrovolníky do zvířecích záchranných stanic, k chátrajícím památkám, do komunitních center a dalších míst, kde je potřebná manuální síla. Seznamujeme a spojujeme lidi se společnými zájmy a hodnotami. Pomáháme cizincům žijícím v ČR aktivně se zapojit a ovlivnit prostředí, ve kterém žijí. A právě s tím nám můžeš pomoci. 

 

Co potřebujeme

 

Renovovali jsme naše webové stránky a potřebujeme pomocnou ruku na korekturu článků a překlad do angličtiny. Články jsou v neformálním stylu, žádné odborné texty tě nečekají a práci si rozvrhneš a přizpůsobíš, jak se ti to hodí. Jestli máš svůj vlastní počítač, připojení k internetu, trochu volného času a hravě si poradíš s psanou angličtinou, máš všechno, co potřebuješ. Máme pro tebe texty v rozsahu 0 - 5 normostran měsíčně. 

 

Proč do toho jít

 


  • Pomůžeš cizincům zapojit se do společnosti a aktivně ovlivnit prostředí, ve kterém žijí.

  • Procvičíš si gramatiku a rozšíříš aktivní slovní zásobu.

  • Získáš písemné doporučení / vystavení potvrzení o praxi, stáži, dobrovolnických hodinách, které ti může pomoct v přijetí na VŠ nebo do zaměstnání.

  • Pracuješ z domu, resp. odkudkoliv a kdykoliv se ti to hodí.

  • Získáš info o zajímavých příležitostech a projektech z první ruky. 

 

Kdy

 

Začít můžeš ihned. Ideální je, pokud s námi můžeš a chceš spolupracovat alespoň do konce roku 2020. 

 

Kontakt

 

Chceš do toho jít s náma? Napiš Káje – karolina.novakova@tamjdem.cz.

Autor

Tamjdem, o.p.s.

PROPOJUJEME VÁS S NEZISKOVÝMI ORGANIZACEMI...   Přinášíme Vám příležitost osobně se podílet na rozvoji různorodých českých i zahraničních neziskových organizací. Vedle samotné manuální výpomoci (jako jsou např. drobné rekonstrukce, skládání dříví, natírání, stavba plotu, zahradničení...) nabízí tyto projekty možnost poznat funkci, smysl a cíle různě zaměřených organizací, něco nového se naučit a poznat nové lidi - Čechy i cizince. Téměř behem celého roku, na jaře a na podzim, se můžete zapojit do VÍKENDOVEK = víkendové expedice skupiny dobrovolníků na pomoc neziskovkám po celé ČR. A zejména v letních měsících se pak můžete vydat na až dvoutýdenní mezinárodní WORKCAMPY, a to buď zde v ČR nebo daleko ve světě. ... PRÁCE ZADARMO NENÍ NADARMO!