Samofinancovaná nezávislá dobročinná organizace zaměřená na podporu a financování společensky odpovědných a charitativních účelů a projektů hledá do svého týmu kolegu/yni pro naši IT podporu.


 


Budeme se na Vás obracet pro podporu a s různými IT požadavky a dotazy - zejména v rámci našeho webu a e-shopu ( platforma WIX a do budoucna vývoj vlastní platformy ), případně také koordinovat práci dalších případných potřebných IT specialistů, a další.


 


Rozsah práce je cca 5-10 hod/týden. 95% HomeOffice ( ALE ideal Praha + cca 50km ). Možno DPP, IČO, i na MD !, apod.


 


Práce, která má skutečný smysl, reálný pozitivní dopad a opravdovou hodnotu !


 


 


 


Požadujeme: Dobrý lidský charakter, promptní jednání a komunikaci, orientaci na nejefektivnější vyřešení situace/problému, zodpovědnost, loajalitu, ochotu rychle se učit a poznatky převádět okamžitě do praxe, znalost nebo alespoň orientaci ve oblastech API propojení, XML feed, tvorba a správa webů a e-shopů, atd. samozřejmě velkou výhodou :-)


 


 


 


Odměna dohodou - Preferujeme dlouhodobou spolupráci a "dobrovolníky", ale rozhodně nezůstanete zcela bez odměny:-) Peníze ale nemůžou být Vaší prioritou!


 


Dlouhodobě - Velmi NADstandardní fin. ohodnocení! Případně možné podílení se na rozvoji projektu!


 


CV zasílejte POUZE s aktuální FOTO!


 


 

Autor

SALURA

Salura je samofinancovaná dobročinná organizace podporující a financující dobročinné a společensky odpovědné projekty. Vybíráme a následně propagujeme a prezentujeme produkty a služby, naplňující zásadní společensky odpovědné hodnoty a cíle.