"Zpívám krásné české i světově známé hity od 60. let po současnost a zpěvu se věnuji od roku 2010, kdy jsem začal talentovou soutěží v televizi Nova a kde jsem postoupil až do finále. Od té doby se zpěvu intenzivně věnuji pod vedením pana učitele Pavla Towena Veselého a začal jsem vystupovat v několika muzikálech např.: Muzikál Bídníci, muzikál Casanova, muzikál Adam a Eva, muzikál The Addams Family a od roku 2016 dodnes vystupuji v muzikálu Čas růží. Také jsem měl tu čest vystupovat na vánoční opeře Betlém po boku pana Jiřího Suchého a paní Jitky Molavcové.
V muzikálech mám tu čest vystupovat po boku paní Lucie Bílé, paní Kateřiny Brožové, pana Daniela Hůlky, pana Jiřího Korna, pana Václava Noida Bárty a mnoho dalších.
Od roku 2014 úzce spolupracuji s vynikající zpěvačkou paní Evou Pilarovou, se kterou zpívám mnoho krásných písní, jako je např.: duet Je nebezpečné dotýkat se hvězd a měl jsem tu čest vystoupit na jubilejním koncertu paní Pilarové s názvem 55 let na scéně v brněnském Mahenově divadle a pražské Lucerně a v roce 2017 paní Pilarová křtila své nové CD, ve kterém společně zpíváme nový duet pro nás složený. CD má název Pilarka a přátelé, kde jsem společně s panem Vojtou Dykem, panem Alešem Cibulkou a s Mistrem panem Karlem Gottem. 
Co se týká honoráře, chtěl bych se jen vždy dohodnout na cestovném. 
Tomáš Ringel"