Dobrý den,

nabízíme možnost bezplatného přehrávání vašich reklamních spotů či jiných sdělení na LED panelech ve fitness centru Factory Pro v Praze na Smíchově (video i statický obraz). Média se přehrávají bez zvuku, avšak není problém, pokud zvukovou stopu obsahují. Naši inovativní službu jsme spustili v březnu a nové LED panely budou postupně přibývat i na dalších místech. Využití této nabídky Vás k ničemu nezavazuje. Panely nyní denně zhlédne přes 1000 lidí z řad návštěvníků fitness centra.

 

Pro neziskové organizace a zájmová sdružení, která aktivně vykonávají společensky prospěšnou činnost, společnost AD24 a. s. nabízí tuto službu zcela zdarma. Stačí se zaregistrovat na www.ad24.cz a upozornit nás, že jste organizace tohoto typu. Po schválení Vám bude přidělen speciální profil a budete moci začít vesele zadávat reklamní kampaně. AD24 a.s. chce touto cestou podpořit a zviditelnit projekty, které pomáhají ostatním a mění naše okolí k lepšímu. 

 


Vlastnosti

 
    • Reklamní sdělení neziskového charakteru mají speciální statut „goodies“. 
    • Goodies mají vyhrazený minimální časový úsek v každém hodinovém bloku. 
    • Všechno lze zařídit a ovládat online ať už z počítače či mobilu. 
    • Obratem máte k dispozici reporty běžících kampaní s počtem reálných zhlédnutí a dalšími užitečnými informacemi s využitím umělé inteligence. 
    • Na panelech jsou užitečné informace, které se zobrazují společně s reklamním obsahem a upoutají pozornost kolemjdoucích (počasí, jmeniny a svátky, lokální a krizové zprávy). 


 


S pozdravem,

 


Šimon Sestani