Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí

Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí

30.11.2023, 15-19 hod. / pasáž paláce Adria, Divadlo Bez zábradlí, Jungmannova 31, Praha 1

Rádi bychom vás srdečně pozvali na charitativní Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí, který se koná dne 30. listopadu od 15 do 19 hodin v pasáži paláce Adria v Praze před Divadlem Bez zábradlí. Tato událost slibuje být nejen příležitost k zakoupení výrobků z dílny Slunce a cukroví, štol, vánoček z chráněné pekárny, ale ochutnat můžete také lahodný svařák. K tomu Vám zazpívá vánoční písně a koledy řada vystupujících.

Během odpoledne se můžete těšit na vystoupení sboru Corro Picolo, Petera Pechy, Zuzany Žákové, Petra Macháčka, Františka Konvalinky, Vladimíra Albrechta a Kateřiny Koulové. Tato skvělá akce bude také hostit herce divadla Bez zábradlí, kteří se zúčastní prodeje. Výtěžek této události podpoří Nadační fond Slunce pro všechny. Těšíme se na vaši účast a společně s vámi se těšíme na krásné a vánočně laděné odpoledne.

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »