Rozsvícení vánočního stromu

Rozsvícení vánočního stromu

25. 11. 2022, 17 hod., Domov dobré vůle Slunce v Nouzově: Zveme Vás na rozsvícení vánočního stromu na zahradě Domova dobré vůle Slunce v Nouzově. Přichystaný bude bohatý program - pěvecká a hudební vystoupení, jarmark, občerstvení, ohňostroj a především úžasná atmosféra začátku adventu.

V Domově dobré vůle Slunce v Unhošti žijí lidé se zdravotním postižením a právě s nimi rozsvítíme vánoční strom a nasajeme atmosféru začátku adventu. 

Zazpívají Soňa Machová, František Konvalinka, Pěvecký sbor Slunce s Vladimírem Albrechtem

pod vedením Kateřiny Procházkové a Tomáš Vacek zahraje na kytaru. Nebude chybět výborné občerstvení ze cvičné pekárny Slunce, grilované klobásy a zahřeje Vás svařák. Na malém jarmarku si budete moci zakoupit adventní věnce a vánoční dekorace, na jejichž výrobě se podíleli lidé s hendikepy. Třešničkou na dortu bude ohňostroj, který rozzáří potemnělou oblohu. Těšíme se na Vás!

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »