REHABILITAČNÍ POMŮCKY PRO DĚTI S POSTIŽENÍM

REHABILITAČNÍ POMŮCKY PRO DĚTI S POSTIŽENÍM

Praha, 19.9.: Druhé mezinárodní odborné setkání na téma: Rehabilitační pomůcky pro děti s postižením. Cílem této akce je na jednom místě propojit odborníky z jednotlivých krajů, zástupce firem i rodiče dětí s postižením, aby si mezi sebou mohli sdílet své zkušenosti s rehabilitačními pomůckami a rodiče měli možnost si vyzkoušet, která z nabízených pomůcek bude nejvíce jejich dítěti vyhovovat.

Setkání je určeno pro odborníky z oborů fyzioterapie, ergoterapie, rehabilitace, pracovníky z organizací poskytujících služby rané péče, sociální služby, pedagogické pracovníky ze speciálně pedagogických center a ze speciálních škol, pedagogy a studenty VŠ a VOŠ (sociální práce, speciální pedagogika), zástupce nadací a nadačních fondů, zástupce pojišťoven, revizní lékaře, pracovníky sociálních odborů, rodiny dětí s postižením a všechny ostatní.
???????????????????????? ????????̌????????́ ???? ????????????????????????̌????????????́???? ????????????????́ ???????????????????? ????????????????????????. ???????????? ????́????̌???????????? ???????? ???????????????? ???? ???????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????? ????????????̌???? ???????????????????????????????????????????????? ???????????????????? ???????? ????????????????????.????????????????????????????????????@????????????.????????.
Termín: Úterý ????????. ????. ???????????????? ????-????????????
Místo: ????????????????????????????????????́ ???????????????????????????? ???????????????????? ????????????????????????, ???? ????????????????????́ ????̌???????????????? ????????????????/????, ???????????????????? ????????
 

Zdroj: www.facebook.com/events/251170270992438/