Koncert v barvách Semaforu

Koncert v barvách Semaforu

7. 2. 2023 od 19:00, Kulturní dům ve Stochově

Zveme Vás na benefiční představení herců divadla Semafor a swingové kapely v jedinečném konkcertu plném energie, humoru a především skvělé muziky. Akce podpoří školu Slunce, která vzdělává žáky se speciálními potřebami.

Zpěváci a herci Dáša Zázvůrková a Petr Macháček přichází s největšími hity divadla SeMaFor z pera Suchého a Šlitra. Tato nová generace divadla SeMaFor vystupuje ​s požehnáním Jiřího Suchého a Jitky Molavcové. Přijďte si poslechnout některé z nejznámějších hitů jako jsou Tereza, Kolena, Tak abyste to věděla, Nevyplacený blues, V opeře, Pramínek vlasů a mnoho dalších z muzikálů Dobře placená procházka, Kdyby tisíc klarinetů a Zločin v šantánu. 


 


Během večera budou předány Ceny Slunce. Předávají se jednou ročně jako poděkování sponzorům za nezištnou pomoc, podporu a přízeň Nadačnímu fondu Slunce pro všechny, který by nemohl bez této dlouhodobé podpory své projekty vůbec uskutečnit.


 


Koncert pořádá Nadační fond Slunce pro všechny. Jedná se o benefiční představení na podporu školy Slunce, která vzdělává děti s různými hendikepy. Lístky zakoupíte přímo v KD Stochov, nebo v Kavárně Slunce v Unhošti, případně zavolejte na tel. 603 256 646.

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »