Chrudimské Benátky

Chrudimské Benátky

Chrudim, 12.4.: 8. ročník plesu Chrudimské Benátky v Muzeu Chrudim, Fibichův sál s uměleckým zážitkem, který v sobě snoubí mystiku, element ohně a symbiózu uskupení Alterna, s puncem jedinečnosti, které vás bude provázet celým večerem ve spojení s bohatým doprovodným programem.

Ples se bude konat 12. dubna 2024, ale pozor, již od 19 hod., ať si můžeme benátský rej v kostýmech a maskách dostatečně užít.
Pro ty, kteří dorazí včas, je připravené malé překvapení, pro všechny nově vyzdobený sál, fakíry s loučemi, světelné hostess, artisty, karikaturistu, možnost zakoupení škrabošky a také malování na obličej pro dospělé a další. Tradičně vás přivítá hudebními vstupy Základní umělecká škola Jana Nepomuka Filcíka Chrast, focení s možností si odnést fotku hned z plesu, malé občerstvení na stolech s vínem a bohatou tombolou. K tanci bude hrát Taneční a dechový orchestr základní umělecké školy Chrudim a DJ Tomáš Kadlec.
Buďte hraví, probuďte v sobě fantazii a vytvořte si originální kostýmy, které podpoří změnu, ať se benátský večer podaří a je na co vzpomínat.
Předprodej vstupenek zahájen. Vstupenky zakoupíte již nyní v Turistickém informačním centru Chrudim.

Zdroj: www.facebook.com/events/2112408085801743/