Charitativní koncert pro Slunce

Charitativní koncert pro Slunce

Praha, 29.4.: Jubilejní 20. charitativní koncert pro Slunce proběhne 29. dubna od 19 hodin v Obecním domě v Praze. Výtěžek akce bude celý věnován Nadačnímu fondu Slunce pro všechny, který pomáhá dětem a dospělým s různými typy postižení, ať už mentálními či kombinovanými.

 

 
Na koncertě se představí známí zpěváci a umělci, které doprovodí Ústřední hudba Armády České republiky. V nádherných secesních prostorách Obecního domu jsou koncerty velkým zážitkem, přijďte strávit pěkný večer a podpořit dobrou věc.
S radostí Vás zveme na jubilejní 20. charitativní koncert pro Slunce do Obecního domu v Praze, který se bude konat 29. dubna. Budeme moc potěšeni, když se s Vámi potkáme a společně podpoříme Nadační fond Slunce pro všechny. Celý výtěžek jde totiž nadačnímu fondu, jenž zastřešuje zařízení Slunce poskytující služby dětem a dospělým s různými typy postižení. Váš příspěvek má smysl! A Vy strávíte příjemný večer ve společnosti skvělých umělců. Těšit se můžete na takové hvězdy jako jsou Martin Chodúr, Monika Absolonová, Kateřina Brožová, Lucie Silkenová, Dáša Zázvůrková, Zuzana Stirská, Zuzana Žáková, Petr Macháček, Josef Štágr, Radim Schwab a na harfu zahraje Roxana Stirská. Zpěváky bude letos doprovázet Ústřední hudba Armády České republiky. Vystoupí také nevidomý uživatel služeb Centra služeb Slunce všem Vladimír Albrecht, který zahraje na klavír. Vstupenky jsou k dispozici v Kavárně Slunce v Unhošti, na tel. 739 671 443, emailu: ebertova@slunce.info, nebo v kavárně Obecního domu. Bližší informace o činnosti Nadačního fondu Slunce pro všechny, Centra služeb Slunce všem i školy Slunce se dozvíte na fb.com/slunceinfo a www.slunce.info.

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »