Charitativní koncert pro Slunce

Charitativní koncert pro Slunce

Praha, 15.4.: Nadační fond Slunce pro všechny Vás zve na Charitativní koncert pro Slunce s podtitulem "Vídeňští klasikové v Praze". Konat se bude v pražském Obecním domě a zazní na něm skladby K. Kurpińskiho, J. Haydna a W. A. Mozarta. Součástí večera bude předání Cen Slunce 2023. Koncert je věnován podpoře Nadačního fondu Slunce pro všechny, který pomáhá dětem a dospělým s mentálním postižením.

Na koncertě vystoupí sólisté Lucie Silkenová (soprán), Veronika Hajnová (alt), Marek Žihla (tenor) a Martin Vodrážka (bas). Kromě toho se můžete těšit na vynikající Podkarpatskou filharmonii Řešov z Polska, Pražský smíšený sbor pod vedením sbormistra Jiřího Petrdlíka a Pěvecký sbor ČVUT Praha pod vedením sbormistra Jana Steyera. Dirigentem celého koncertu bude Jiří Petrdlík.

Na začátku večera budou předány Ceny Slunce za rok 2023, které se každoročně udělují jako poděkování sponzorům a podporovatelům za nezištnou pomoc a přízeň Nadačnímu fondu Slunce pro všechny. Ten by nemohl bez této dlouhodobé podpory své projekty vůbec uskutečnit. Během předávání cen vystoupí zpěvačka Zuzana Žáková za klávesového doprovodu nevidomého uživatele služeb Slunce Vladimíra Albrechta.

Koncert je nejen skvělou příležitostí pro milovníky klasické hudby, ale také možností pomoci těm, kteří to potřebují. Těšíme se na Vás!

Vstupenky získáte za příspěvek Nadačnímu fondu Slunce pro všechny ve výši 500 Kč, nebo 2000 Kč (vstupenka s pozvánkou na následný raut) na tel. 739 671 443, nebo na e-mailu martina.sefcikova@slunce.info. Zakoupit je můžete také v Kavárně Slunce v Unhošti.

 

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »