Benefiční koncert a prodejní výstava

Benefiční koncert a prodejní výstava

29. 11. 2022, od 16.30 hod. / Kostel sv. Mikuláše - Staroměstské nám., Praha:  Zveme Vás na Benefiční koncert a a prodejní výstavu prací dětí a dospělých se speciálními potřebami ze škol a zařízení Slunce. Koncert se uskuteční v úterý 29. listopadu od 16.30 hod. v nádherném Kostele sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí v Praze. 

Koncert pořádají Nadační fond Slunce pro všechny a Soukromá MŠ, ZŠ a SŠ Slunce, o.p.s. pod záštitou Náboženské obce Církve československé husitské. Vystoupí na něm operní pěvkyně Lucie Silkenová, varhaník Pavel Černý, zpěvák Josef Štágr, zpěvačka a kytaristka Monika Sonk, pěvkyně Helena Krausová a na klávesy zahraje Vladimír Albrecht. Představí se také děti ze školy Slunce pod vedením Emílie Frankové. Akcí bude provázet Hana Heřmánková.

 

Vstupné na koncert bude dobrovolné a veškerý výtěžek podpoří nadační fond a děti ze školy Slunce. 

 

Výstava v kostele potrvá až do 2. 1. 2023, můžete se tak při procházce adventní Prahou v kostele zastavit a něco pěkného si vybrat. 

 

Škola Slunce již 31 let vzdělává žáky s různým postižením. Bližší informace o Slunci najdete na www.slunce.info.

 

Těšíme se na Vás!

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »