Busking pro Slunce VOL.IV

Busking pro Slunce VOL.IV

21.6.2021 / 14-22 hod. / Jungmannovo nám., Praha

Letos již počtvrté se sejdou zpěváci a hudebníci na oslavě pouličního umění na Jungmannově náměstí v Praze. Oslavte s námi první letní den a podpořte tak Nadační fond Slunce pro všechny, který podporuje děti a dospělé s mentálním a kombinovaným postižením.

Živá hudba přímo v ulicích Prahy na krásném Jungmannově náměstí přímo u kostela P. Marie Sněžné!

 

Nenechte si ujít vystoupení známých mladých hudebníků, kteří se budou během celého odpoledne a večera střídat jeden za druhým. Setkat se tak můžete s Bárou Polákovou, Jane Smigmatorem, kapelou Aura, Janem Cinou, Green Småtroll, Míšou a Romanem Tomešovými, Anetou Krejčíkovou, Peterem Pechou, Ivanou Korolovou, Milanem Peroutkou, Dášou Zázvůrkovou, Radkou Pavlovčinovou a mnoha dalšími.

 

Začátek je ve 14 hod. a konec až ve 22 hod. Akce, která je zdarma, se koná na podporu Nadačního fondu Slunce pro všechny. Budeme proto rádi, pokud přispějete do kasičky a podpoříte tak děti a dospělé s mentálním a kombinovaným postižením, které nadační fond a celé Slunce podporuje, vzdělává a poskytuje sociální služby.

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »