Akce a události

Připravuje se 9 akcí.

Pomáhající a charitativní organizace se snaží prezentovat veřejnosti nejen prostřednictvím webových prezentací, ale i mnoha akcemi. V tom je můžete podpořit i Vy. Na tomto místě se dozvíte, kdy a kde se takové akce konají. Prezentační, charitativní, benefiční... Podpořte neziskovky svým zájmem, účastí. Nebo alespoň tím, že na danou akci upozorníte ostatní. Informace o akcích čerpáme z webů neziskových organizací, odkaz na zdroj vždy naleznete u dané akce, případně si můžete ověřit, zda nedošlo ke změně přímo u zdroje :)

končí
 31.
červenec
končí
 31.
červenec

PELOTON NADĚJE 2021

Téma letošního Metrostav handy cyklomaratonu je voda! Pojede se přes třicet úžasných míst spojených s vodou – rybníky, přehrady, vodní toky.


číst více

7.
srpen
 7.
srpen

Šlechtická sídla v souznění

Kačina, 7.8.: I v tomto roce budou Šlechtická sídla pomáhat.


číst více

15.
srpen
 15.
srpen

Trail zone 2021 aneb běh pro Ratolest

Brno, 15.8.: Brněnský trailový závod TRAIL zone aneb běh pro Ratolest Brno se uskuteční v neděli 15. 8. 2021 v Brně-Ořešíně.


číst více

21.
srpen
 21.
srpen

Cihlafest 2021

Slapy, 21.8.: V zahradě Chráněného bydlení hrají celý den divadla, kapely a pro neposedné děti i dospělé jsou připravené workshopy a výtvarné dílny. Na festivalu je příjemné občerstvení a zahradní bazének.


číst více

11.
září
 11.
září

Šlechtická sídla v souznění

Chlumec nad Cidlinou, 11.9.: I v tomto roce budou Šlechtická sídla pomáhat.


číst více

18.
září
 18.
září

Charity Day 2021

Hrušky, 5.6.: Akce se bude konat v obci Hrušky (vítěz soutěže vesnice roku 2018 - okr. Vyškov). Bohatý program pro celou rodinu. Veškerý výtěžek bude věnován rodinám s handicapovaným členem a rodinám sociálně znevýhodněným. Organizátoři i vystupující se vzdávájí svého honoráře ve prospěch těchto rodin.


číst více

18.
září
 18.
září

NESOBĚH

Pec pod Sněžkou, 18.9.: Přidejte se ke krutopřísnému ultramaratonci Renému Kujanovi a jeho běžeckému závodu týmu na podporu Sportovního klubu vozíčkářů Praha.


číst více

18.
září
 18.
září

Dobroběh 2021

Soběslav, 18.9.: Výtěžek Dobroběhu bude tradičně použit na chod našeho dobrovolnického centra, které stejně jako celá Rolnička, pomáhá dětem i dospělým s mentálním a kombinovaným postižením.


číst více

24.
září
 24.
září

Neslýchaně zábavný večer

Kroměříž, 24.9.


číst více