Chceš dobrovolně vydat trochu času a energie k něčemu smysluplnému a zažít při tom fajn chvíle? Tak to jsi tu správně :)


Jsme Spolek Rozrazil a organizujeme volnočasové akce,  kde se setkávají lidé "s postižením" i lidé "bez postižení".  Zejména tábor je vzácné místo setkání, poznávání (se), legrace, zážitků i důležitých proměn...

Pro letošní ročník sháníme nové dobrovolníky, zejména z řad studentů (není podmínkou)... Pokud se s námi chceš seznámit, najdeš nás na webu (https://www.rozrazil.cz/?page_id=23516) či na Facebooku (www.facebook.com/rozrazil), osobně to pak je nejlepší o některém víkendu (aktuálně nejbližší 5.-7.dubna).

Neočekáváme praxi s lidmi s postižením, vše potřebné se naučíš... Stačí trocha odvahy naučit se něco nového o druhých lidech - i o sobě. Na akcích si vzájemně pomáháme, takže se rozhodně nemusíš bát přístupu "tady máš dítě a celý víkend se starej". Vždycky je na místě nějaký zkušený "starý" dobrovolník, který Ti může se vším pomoct.


Těšíme se na viděnou!


Markéta Brychtová


www.rozrazil.cz

Autor

Spolek Rozrazil

Spolek Rozrazil vytváří prostor pro společné trávení času lidí s postižením a bez něj. Letní puťák, víkendovky, zážitkový program a společný smysl.