Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením (SPMP) Hodonín, hledá vedoucí na letní rehabilitační pobyt určený pro mladé a dospělé lidi s mentálním postižením v termínu od 24.7.-3.8.2019. Pobyt se koná v rekreačním středisku Kopánky (Starý Hrozenkov) - ubytování v chatách nebo pokojích s vlastním soc. zařízením.

Jedná se o dobrovolnickou činnost pouze se symbolickou odměnou, LRP je ale vhodný i pro studenty v rámci praxe. Ubytování a strava jsou samozřejmě zajištěny. Vedoucí se starají o oddíl 10-12 účastníků vždy ve dvojici.

Mladší 15ti let nám mohou pomoci také - jako asistenti vedoucích oddílů, rádi s nimi navážeme dlouhodobější spolupráci.

Pro více informací se obracejte na vedoucí pobytu Jitku Soldánovou (605-725-472, jitka.soldanova@spmp-hodonin.cz).

Autor

SPMP ČR pobočný spolek Hodonín

Jsme společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, z.s. je spolek s celorepublikovou působností. Byl založen v roce 1969. Veškeré informace naleznete na oficiálních stránkách SPMP na adrese www.spmpcr.cz. Pobočný spolek Hodonín aktivně pracuje od roku 1977 v souladu se Stanovami SPMP ČR. Jeho členy jsou lidé s mentálním postižením, jejich rodiče a další rodinní příslušníci a přátelé. V současné době má pobočný spolek Hodonín více než 160 členů.