Obsah a cíl akce: Představení 20. ročníku benefiční sbírky AKCE CIHLA za účasti známých osobností z řad herců, zpěváků a dalších ambasadorů podporujících sbírku. Společné bruslení – brusle je možné si zapůjčit v místní půjčovně. Workshop bruslení pro začátečníky. Krasobruslařské vystoupení školy SK Krasobruslení Sparta.  Soutěže, facepaintingpro děti, školička bruslení pro děti. Benefiční zápas hokejových týmů Františkánští lvi a Sklepovštísršáni. Týmy jsou složeny z řad TV sportovních moderátorů, novinářů.. A herců divadla Sklep. 

 

 

Výpomoc na doprovodné akci benefiční sbírky AKCE CIHLA - BRUSLENÍ S CIHLOU, která proběhne 28.2.2019 na bruslišti Na FrantiškuKozí 25, Praha - Staré město.  Čas: 15:00 - 21:00 h.

Na doprovodné akci bychom rádi představili již 20. ročník benefiční sbírky AKCE CIHLAkterá letos  v Praze začne v dubnu 2019.Program akce: školička, bruslení, krasobruslení, soutěže pro děti, facepainting, benefiční hokejový zápas herců divadla Sklep a novinářů a reportérů.

Pomoc uvítáme zejména:

 

registrace u vstupu

 

facepainting 

 

organizace soutěží

 

výdej odměn za soutěže

 

fotograf s polaroidem ve fotokoutku

 

příprava a úklid areálu (bannerypropagační mariály atd.)

 

distribuce tištěných propagačních materiálů po Praze 1 - IHNED

 

Zájemci prosím hlaste se na email: cihlavakci@portus.cz nebo na tel. 731 477 588 - Soňa Cimalová.    

Autor

Portus Praha z.ú.

Portus Praha poskytuje lidem s postižením prostřednictvím sociálních služeb (chráněné bydlení a sociálně terapeutické dílny) potřebnou podporu k získávání, rozvoji a využívání jejich schopností a dovedností v běžném prostředí, aby jejich život byl co nejvíce podobný životu jejich vrstevníků.

Portus Praha je hlavním organizátorem benefiční sbírky AKCE CIHLA, jejíž výtěžek putuje na podporu lidí s mentálním postižením.