Lucka je slečna s dětskou mozkovou obrnou, která je ale přes svůj handicap akční a má ráda dobrodružství, proto pro ni hledáme hrdinu, který by ji občas doprovázel třeba na vycházky, do cukrárny či na nákupy.

Jsi studentem na VŠ a chceš získat nové zkušenosti? Jsi po škole a nevíš, kterým směrem se vydat? Stagnuješ v současné práci a zvažuješ jít jiným směrem? Jsi zaregistrovaný na ÚP a přemýšlíš o rekvalifikaci na pracovníka v sociálních službách? Chceš jen změnu a zažít něco neotřelého? Toužíš po tom, být užitečný?

 

Potom Ti můžeme nabídnout skvělou příležitost. Hledáme dobrovolníka pro Lucku, je to slečna s dětskou mozkovou obrnou, která je ale přes svůj handicap akční a má ráda dobrodružství, proto pro ni hledáme hrdinu/hrdinku, který by ji občas doprovázel třeba na vycházky, do cukrárny či na nákupy. Líbí se Ti tato příležitost? Neváhej se ozvat na dobrovolnici@domovpromne.cz a určitě se domluvíme.

Autor

Domov pro mne, z. s.

Domov pro mne, z. s. je nestátní nezisková organizace, jejímž posláním je “pomáhat lidem se zdravotním postižením žít běžným způsobem života“. Od roku 2004 pomáháme dětem i dospělým se zdravotním postižením překonávat každodenní překážky běžného života, aby mohli žít kvalitní život a začlenit se do společnosti. V současnosti jsme jedním z největších poskytovatelů sociální služby osobní asistence ve městě Brně, realizujeme řadu zážitkových pobytů pro děti a dospělé s postižením a spoustu dalších volnočasových aktivit. Naším dlouhodobým cílem je podpora rozvoje komunitních služeb, které umožní lidem i s těžkým handicapem žít ve své vlastní domácnosti v blízkosti rodiny a přátel.