Najde se prosím dívka mezi 26 až 35 let, která by byla ochotná mi dělat asistentku ve sportu jménem Boccia. Tento sport je podobný Petanque a je to paralympijský sport.
Jmenuji se Vladislava Milková a je mi 32 let. Jsem těžce tělesně postižená a pohybuji se na elektrickém vozíku. Bocciu už hraji 13 let. V Boccii používám 13 míčů, tykadlo, s kterým pouštím míče a rampu, přes kterou pouštím míče.
Momentálně hledám asistentku, která by mi držela rampu, chodila se mnou trénovat, jezdila se mnou na závody, na kterých by mi asistovala ve věcech, které nemohu dělat kvůli mému postižení. Na trénování bychom chodily po domluvě, ale chtěla bych minimálně jednou týdně po 2,5 hodinách. Závody mám 3x až 5x ročně, které probíhají o víkendu.
Dívka by měla být hodná, spolehlivá, trpělivá, klidná, přátelská a měla by mít chuť se mnou hrát Bocciu. Měla by mít alespoň trochu zkušenosti s postiženými lidmi. Měla by být z Brna. Byla bych ráda, kdyby měla řidičský průkaz, ale není to podmínkou.
Asistence není placená, ale můžeme se domluvit na částce. Hledám a pořád věřím, že najdu takovou dívku, která by to dělala s radosti a ne kvůli penězům. Boccia mě baví a jsem ráda, že mohu dělat aspoň nějaký sport a nemusím sedět doma. Pokud ale nikoho nenajdu, budu muset Boccii nechat, a to by mi bylo líto.
Pokud budete chtít více vědět o Boccii, tak se podívejte na http://boccia.xf.cz/
Případné zájemkyně mě mohou kontaktovat na email: vladislava128@gmail.com