ZAŽIJ VÍKEND S KOŇMI A POMOZ HIPOREHABILITAČNÍMU CENTRU

ZAŽIJ VÍKEND S KOŇMI A POMOZ HIPOREHABILITAČNÍMU CENTRU

Nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu … Do hiporehabilitačního centra Ryzáček - místa, kde koně pomáhají při rehabilitaci, pojedeme už po deváté. Vyrazíme vlakem z Prahy až na Moravu, do obce Líšnice na Šumpersku. Vylez z pantoflí a staň se dobrovolníkem!

CO BUDEME DĚLAT?

Čeká nás natírání jizdárny a hlavní budovy a společnost nám budou tito krásní koníci.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Dobrovolnické akce nejsou jen o práci. Čeká tě i spoustu zábavy i koňské lásky.
Poznáš nové místo, partu nových lidí a taky zjistíš, jak funguje hiporahabilitační centrum.

CO MÁŠ JAKO DOBROVOLNÍK NA AKCI ZAJIŠTĚNO?

ubytování

stravu (kromě páteční večeře)

společnou cestu na místo (společná skupinová jízdenka nebo proplacená cesta na základě odevzdaných jízdních dokladů)

speciální připojištění zdraví i odpovědnosti

organizaci akce a leadera, který se o skupinu postará

nové kontakty, zajímavé životní zkušenosti a krásné zážitky k nezaplacení

Všechny další podrobnosti se dozvíš zde

www.tamjdem.cz

Tamjdem, o.p.s.

PROPOJUJEME VÁS S NEZISKOVÝMI ORGANIZACEMI...   Přinášíme Vám příležitost osobně se podílet na rozvoji různorodých českých i zahraničních neziskových organizací. Vedle samotné manuální výpomoci (jako jsou např. drobné rekonstrukce, skládání dříví, natírání, stavba plotu, zahradničení...) nabízí tyto projekty možnost poznat funkci, smysl a cíle různě zaměřených organizací, něco nového se naučit a poznat nové lidi - Čechy i cizince. Téměř behem celého roku, na jaře a na podzim, se můžete zapojit do VÍKENDOVEK = víkendové expedice skupiny dobrovolníků na pomoc neziskovkám po celé ČR. A zejména v letních měsících se pak můžete vydat na až dvoutýdenní mezinárodní WORKCAMPY, a to buď zde v ČR nebo daleko ve světě. ... PRÁCE ZADARMO NENÍ NADARMO!


Čím nám můžete pomoci?

Dobrovolníci s Tamjdemem mění svět různorodých českých neziskových organizací - od integraci znevýhodněných skupin, přes ekologii pro opravu památek. Jako dobrovolník s námi můžete pomoci např. se skládáním dříví, hrabáním listí, stavbou plotu, bouráním zdí, dojením koz i opravou nábytku... Dobrovolníky vysíláme i do světa. Naše projekty nejsou jen o práci! Během akce se také blíže seznámíte s prací dané organizace, s jejími cíli i sny a poznáte nové přátele.


Stránky organizace »

E-mail organizace »