ZAPOJ SE DO REKONSTRUKCE HISTORICKÉHO STATKU

ZAPOJ SE DO REKONSTRUKCE HISTORICKÉHO STATKU

Srpnová dobrovolnická akce nás zavede do malebného Kokořínska plného rybníků s lekníny, lesů a jeskyní. Tam stojí historický statek ze kterého Pavel s pomocí dobrovolníků buduje nezávislé kulturní centrum. Místo nevšední kultury.
Zažij jedinečnou atmosféru Farmstudia, poznej Kokořínsko zblízka a přilož ruku k dílu.

CO BUDEME DĚLAT?

Různé práce při záchraně a rekonstrukci historického statku pro účely nezávislého kulturního centra. Záleží, co bude zrovna potřeba a taky na našich silách a schopnostech. Může to být třeba budování záhonů, bourací práce, úprava terénu, stavba pódia, konzervace dřevěných trámů, renovace dobových oken, dveří a dalších předmětů, zdění a omítání apod.

Dobrovolnická akce nebude jen o práci. Farmstudio má co nabídnout a Kokořínsko vybízí k výletu na blízký hrad Kokořín, do okolních lesů nebo ke koupačce v rybníku.

Zapoj se jako dobrovolník:

Všechny podrobnosti se dozvíš zde.

Tamjdem

Tamjdem, o.p.s.

PROPOJUJEME VÁS S NEZISKOVÝMI ORGANIZACEMI...   Přinášíme Vám příležitost osobně se podílet na rozvoji různorodých českých i zahraničních neziskových organizací. Vedle samotné manuální výpomoci (jako jsou např. drobné rekonstrukce, skládání dříví, natírání, stavba plotu, zahradničení...) nabízí tyto projekty možnost poznat funkci, smysl a cíle různě zaměřených organizací, něco nového se naučit a poznat nové lidi - Čechy i cizince. Téměř behem celého roku, na jaře a na podzim, se můžete zapojit do VÍKENDOVEK = víkendové expedice skupiny dobrovolníků na pomoc neziskovkám po celé ČR. A zejména v letních měsících se pak můžete vydat na až dvoutýdenní mezinárodní WORKCAMPY, a to buď zde v ČR nebo daleko ve světě. ... PRÁCE ZADARMO NENÍ NADARMO!


Čím nám můžete pomoci?

Dobrovolníci s Tamjdemem mění svět různorodých českých neziskových organizací - od integraci znevýhodněných skupin, přes ekologii pro opravu památek. Jako dobrovolník s námi můžete pomoci např. se skládáním dříví, hrabáním listí, stavbou plotu, bouráním zdí, dojením koz i opravou nábytku... Dobrovolníky vysíláme i do světa. Naše projekty nejsou jen o práci! Během akce se také blíže seznámíte s prací dané organizace, s jejími cíli i sny a poznáte nové přátele.


Stránky organizace »

E-mail organizace »