Vladimír Albrecht a hosté - koncert nevidomého hudebníka

Vladimír Albrecht a hosté - koncert nevidomého hudebníka

Unhošť / 19 hod. / 21. 6.2019
Koncert nevidomého hudebníka Vladimíra Albrechta a jeho hostů.  Vstupné je dobrovolné a celý výtěžek půjde na zajištění rehabilitačního pobytu právě pro Vláďu. Přijďte společně s námi vyjádřit podporu Vláďovi a pomoci tak dobré věci. Těšíme se na Vás i na koncert, plný známých melodií a dobré nálady.

Rádi bychom Vás pozvali na akci, která pomůže vybrat finanční prostředky na rehabilitační pobyt pro nevidomého uživatele Centra služeb Slunce všem. Přijďte v pátek 21. června od 19 hod. do kinosálu Města Unhošť na koncert skvělého Vladimíra Albrechta a jeho hostů. Právě pro Vláďu, který hraje na klávesy,  je určen celý výtěžek z dobrovolného vstupného. Na koncertě zároveň vystoupí hosté, kteří tak Vláďu podpoří. Těšíme se na Vás i na koncert, plný známých melodií a dobré nálady.

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »