Vesele do nového školního roku s Protěží v Grébovce

Vesele do nového školního roku s Protěží v Grébovce

Praha, 26.9.: Na neděli 26. září 2021 pro vás připravila nezisková organizace Protěž zábavné odpoledne pro celou rodinu, které proběhne v parku Grébovka od 13 hodin. Vstupné je zdarma!

Děti si mohou zaskotačit ve skákacím hradu, užít si kreativní výtvarné dílničky, vyřádit se při sportovních aktivitách (střílení z luku, závod na mini chůdách apod.) nebo si nechat pomalovat obličej veselými motivy. Dospělé zabaví maxi “člověče nezlob se”, pétanque nebo ruský kuželník.
Děti, nebo ještě lépe malí zpěváci či zpěvačky, budou moct soutěžit ve zpívání o sladké odměny. A když už jsme u zpívání - na akci nebude chybět ani patronka, zpěvačka Petra Janů, která tak jako každý rok potěší svým vystoupením.
Během dne proběhnou workshopy o zdravém pohybu a cvičení pro maminky. Zacvičit si ostatně mohou na místě děti i dospělí. Cvičení proběhne každou hodinu vždy ve “tři čtvrtě”.
Tombola
Novinkou tohoto ročníku bude oblíbená tombola, ve které můžete vyhrát praktické i zábavné ceny. Zapojit se do tomboly může každý - je to velice jednoduché. Stačí přijít mezi 14-16 hodinou a absolvovat aktivity na soutěžních stanovištích. Každý může posbírat maximálně 5 výherních lístků. Rozhodně si pak nenechte ujít vylosování tomboly, které proběhne v 16:15 hodin.
Zdroj: www.facebook.com/events/255382729775293/