Vernisáž výstavy Olgy Sarköziové a Divadlo Taška Kladno

Vernisáž výstavy Olgy Sarköziové a Divadlo Taška Kladno

Kladno, 25.9.: Přijďte nahlédnout do světa neslyšících a naučit se prvky znakového jazyka s divadelním spolkem Taška a s Tichým světem.

Do ticha se utíkáme, když jsme unaveni ruchem okolního světa, když se potřebujeme zrelaxovat či prostě přemýšlet. O tichu říkáme, že léčí. Jak to ale mají s tichem lidé, kteří si jej nevybrali za svého nerozlučného společníka? Jak vypadá jejich každodenní život a jaké nesnáze musí každý den překonávat, aby obstáli v této hektické době? A mohou být vůbec šťastni?
Pokud chcete najít odpovědi, nenechte si ujít vernisáž Olgy Sarköziové - neslyšící výtvarnice a herečky, která proběhne u příležitosti Mezinárodního dne neslyšících (připadá na 23. 9.) ve čtvrtek 25. 9. 2019 od 17 hod. ve velké studovně a Malé galerii knihovny.
Při této příležitosti také představí svoji činnost organizace působící i v Kladně a zabývající se pomocí neslyšícím – Tichý svět.
Ve druhé části večera se můžete těšit na vystoupení divadelního spolku Taška Kladno – František Hrubín: Špalíček veršů a pohádek - pásmo říkadel a pohádek s prvky znakového jazyka.

Zdroj: www.facebook.com/events/709373699499775/