Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí

Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí

9.12.2021, od 14 hod., Divadlo Bez zábradlí, Jungmannova 31, Praha

Přijďte nasát vánoční atmosféru a na chvíli utéct z ruchu velkoměsta do krásné pasáže paláce Adria. Před Divadlem Bez zábradlí se tu bude konat ve čtvrtek 9. prosince od 14 hod. charitativní Vánoční tržíček, který pro vás spolu s divadlem připravil Nadační fond Slunce pro všechny. Koupit si budete moci vánoční věnce a další výrobky z dílny Slunce. U toho si poslechnete vánoční koledy a vystoupení hostů. Chybět nebude svařák a domácí cukroví ze cvičné pekárny Slunce.

Během Tržíčku vystoupí Dětský pěvecký sbor Coro piccolo, Petr Macháček, Dáša Zázvůrková, Michaela Tomešová, František Konvalinka, Vladimír Albrecht a další. 

 

Výrobky a pečivo budou společně s uživateli služeb Slunce prodávat i známé osobnosti - Hana Heřmánková, Dana Morávková, Jitka Sedláčková, Nikol Kouklová, Karel Heřmánek ml., Dušan Sitek, Jan Fanta a další. 

 

Stavte se za námi v centru Prahy a podpořte dobrou věc. Těšíme se na Vás!

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »