Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí

Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí

6.12.2022, 15-19 hod. - Divadlo Bez zábradlí, Jungmannova 31, Praha 1: Přijďte si dát svařák s herečkami, herci, zpěvačkami a zpěváky a podpořit tak dobrou věc! Zveme Vás na charitativní Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí, již tradiční předvánoční akci, která pomáhá lidem se zdravotním postižením. 

Zabočte z rušné Národní třídy do pasáže Adria, ve které sídlí Divadlo Bez zábradlí a ocitnete se v jiném světě - v oáze klidu a úžasné adventní atmosféry. Zazpíváte si koledy, poslechnete si dětský sbor Corro Picolo a vystoupení Petra Macháčka, Dáši Zázvůrkové a Františka Konvalinky. Dáte si svařák a cukroví z chráněné Kavárny Slunce a nakoupíte si adventní věnce a další dárky z dílny Slunce. 
Charitativní akci podpoří řada známých tváří, některé z nich se zapojí i do samotného prodeje. Přijďte nasát vánoční atmosféru a oddychněte si od spěchu velkoměsta. Vykouzlíte si úsměv na tváři a zároveň podpoříte Nadační fond Slunce pro všechny. Tržíček začíná v 15 hodin a bude až do 19 hodin. Těšíme se na Vás!

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »