Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí

Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí

13-18 hod., 12.12.2019, pasáž Adria - Divadlo Bez zábradlí, Praha

Tradiční charitativní Vánoční tržíček s herci Divadla Bez zábradlí se uskuteční ve čtvrtek 12. prosince. Přijďte se na chvíli zastavit a utéct z ruchu velkoměsta, jen pár kroků od Národní třídy, v pasáži Adria v Praze si budete moci vychutnat vánoční atmosféru, dát si svařák a skvělé cukroví z chráněné pekárny Slunce, koupit si pěkné výrobky a adventní věnce od lidí se speciálními potřebami. Těšíme se na Vás! Výtěžek půjde Nadačnímu fondu Slunce pro všechny na podporu lidí s mentálním postižením. 

A je to opět tady! Svátky jsou za rohem a my tradičně pořádáme Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí, na kterém si při poslechu koled můžete nakoupit štoly, cukroví, ale také ručně vyrobené adventní věnce a ozdoby z dílen Slunce! Přijďte se s herci DBZ zahřát svařákem a zaposlouchat se do zpěvu Dagmar Zázvůrkové, Petra Macháčka, Zuzany Žákové a dětského sboru Coro Piccolo! Nadační fond Slunce pro všechny, který akci spolupořádá, podporuje děti a dospělé s mentálním postižením a právě pro ně je určen výtěžek vánočního tržíčku. 

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »