Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí

Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí

Tradiční vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí zaplní prostory pasáže paláce Adria v Jungmannově ulici v Praze v úterý 11. prosince od 14 do 19 hodin. Je výsledkem dlouholeté spolupráce divadla a Nadačního fondu Slunce pro všechny. Zakoupit si budete moci výrobky z chráněné dílny a skvělé pečivo z chráněné pekárny. Výtěžek bude celý věnován na provoz zařízení Slunce, které nabízí služby pro lidi s hendikepem.

V úterý 11. prosince proběhne Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí v pasáži paláce Adria v Jungmannově ulici v Praze. Zakoupit si budete moci adventní věnce se svíčkami pro opozdilce i závěsné, drobné dárky z chráněné dílny a také pečivo z chráněné pekárny Slunce. Během celého odpoledne budou s námi prodávat známi herci a zpěváci, někteří z nich také vystoupí a zpříjemní tak celou akci. Přijďte si koupit něco pěkného a podpořit tak Nadační fond Slunce pro všechny, nebo se jen chvíli zastavit na svařák a dort. Těšíme se na Vás!

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »