Společenský večer pro Slunce s aukcí

Společenský večer pro Slunce s aukcí

Praha, 3.12.: Charitativní společenský večer v nádherné Kavárně Obecního domu v Praze s hudebním programem, křtem knihy a aukcí ve prospěch Nadačního fondu Slunce pro všechny. Výtěžek bude věnován na podporu lidí s mentálním a kombinovaným postižením.

Zveme Vás na tradiční společenský večer v nádherných prostorách secesní Kavárny Obecního domu, kde v úterý 3. prosince 2019 od 18 hod. proběhne minikoncert a křest knihy. Zazpívají sopranistka Lucie Silkenová, na violoncello zahraje Jan Rezek, vystoupí Josef Štágr, Zuzana Žáková, Petr Macháček a společně s Kateřinou Procházkovou se představí a na klávesy zahraje nevidomý uživatel služeb Slunce Vladimír Albrecht. Společně pokřtíme knihu a audioknihu Yvette Petrů Příběh Sofie. Následovat bude charitativní aukce, během které se budou dražit obrazy, keramika, dekorační předměty, knihy a další krásné věci od umělců jako je např. Jiří Laštovička, Heleny Leisztnerové, Vladislava Kučíka a mnoha dalších. Výtěžek z aukce, kterou spolupořádá Nadační fond Slunce pro všechny, bude věnován na podporu lidí s mentálním a kombinovaným postižením. Večerem provází Eva Čejková Vašková. Po skončení aukce bude připraven raut. Těšíme se na Vás.

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »