Společenský večer pro Slunce a aukce

Společenský večer pro Slunce a aukce

1.12.2021, 18 hod., Obecní dům, nám. Republiky, Praha

Zveme Vás na Společenský večer s aukcí na podporu dětí a dospělých s hendikepy ze zařízení Slunce. Nejprve si poslechtete koncert v krásné kavárně Obecního domu a následně si budete moci vydražit některou z položek v charitativní aukci.

Tradiční společenský večer s aukcí pořádá Nadační fond Slunce pro všechny, který podporuje zařízení Slunce. Přijďte si do nádnerné kavárny Obecního domu poslechnout koncert a následně se můžete zúčastnit aukce, jejíž výtěžek pomůže dětem a dospělým s mentálním a kombinovaným postižením.

 

Na koncertě vystoupí operní pěvkyně Lucie Silkenová, Monika Šonková, Petr Bendl, Petr Macháček a Josef Štágr. Večer provede moderátorka Eva Čejková. 

 

Aukce začíná v 19 hodin a vybrat můžete jednu z téměř čtyřiceti položek, mezi nimiž jsou díla od designéra Jiřího Laštovičky, obraz Heleny Kroftové Leisztner, investiční mince, původní kostým Zdeňka Svěráka ze hry Cimrman v říši hudby, vstupenky do Žižkovského divadla Járy Cimrmana a Divadla Bez zábradlí, obrazy, vánoční dárkové balíčky, kosmetika, ale také výrobky od lidí se speciálními potřebami. 

 

Těšíme se na Vás!

 

Prosíme o dodržení všech vládních nařízení týkajících se hromadných akcí. 

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »