Společenský večer a aukce pro Slunce

Společenský večer a aukce pro Slunce

1.12.2022, 17 hod. - Obecní dům, Praha:Zveme Vás na koncert a aukci ve prospěch Nadačního fondu Slunce pro všechny, který podporuje děti a dospělé se zdravotním postižením, seniory a lidi v obtížné životní situaci. Charitativní akce, která se uskuteční v krásných prostorách pražského Obecního domu na náměstí Republiky, začne koncertem v 17 hodin a po něm bude následovat už samožná aukce.

Společenský večer je již tradiční akcí Nadačního fondu Slunce pro všechny. V secesní Kavárně Obecního domu zazpívají a zahrají Petr Macháček, Monika Sonk, Zuzana Žáková, Josef Štágr a František Konvalinka. Akci bude moderovat Eva Čejková.
Po koncertě bude následovat aukce uměleckých děl, vstupenek do divadel, knih, kosmetických a dárkových balíčků a dalších pěkných věcí. Výtěžek půjde na potřeby dětí a dospělých s mentálním a kombinovaným postiženým, které nadační fond podporuje. Dražené věci je možné si prohlédnout od 17 hod. na galerii kavárny Obecního domu.
Během večera si můžete zakoupit adventní věnce a další drobné dárky od lidí se speciálními potřebami.

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »