Souboj hodnot pro Be Charity

Souboj hodnot pro Be Charity

Praha, 25.2.: Za co stojí v životě bojovat? Čemu nepodlehnout? Jak být sám k sobě upřímný? Jak moc závisí pocit štěstí a uspokojení s penězi? Je možné mít se ještě lépe? Opravdu zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí? Jak neztratit ideály? Kdo jsou elity dneška? Co dokáže spojit rozdělenou společnost? Do jaké míry jsou lidé ochotní vzdát se svého pohodlí pro dobro planety? Jak ovlivňují myšlení pojmy jako „pražská kavárna“ nebo „ekoteroristé“?

Prvními potvrzenými hosty Souboje hodnot pro Be Charity jsou kvantový fyzik Jan Rak, bývalý ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta, ekonom Radek Špicar, zakladatelka Asociace společenské odpovědnosti Lucie Mádlová a herec Petr Vaněk. Jména budou organizátoři postupně doplňovat. Moderují Pavlína Wolfová a Petr Šimůnek. Moderuje a glosuje Adéla Elbel.

Celý výtěžek ze vstupného poputuje na podporu rehabilitací dětí s handicapem, nejčastěji s dětskou mozkovou obrnou, po těžkých onkologických onemocněním nebo vážných úrazech.

Zdroj: goout.net/cs/jine-akce/souboj-hodnot-pro-be-charity/adsif/+gkwpp/