Sloni pro štěstí podpoří onkologicky nemocné

Sloni pro štěstí podpoří onkologicky nemocné

Liberec, 12.-14.12.: Charitativní prodej slonů pořádá Centrum Amelie 12. až 14. prosince od 10:00 do 20:00 v obchodním centru Forum v Liberci. Celý výtěžek z prodeje půjde na zajištění bezplatných služeb pro onkologicky nemocné a jejich blízké.

„Slon je starověký symbol štěstí - ne náhodou ho má mnoho z nás ve své blízkosti. Slon je také symbol síly - síly, kterou musí nemocní v boji s onkologickou nemocí vyvinout. Tyto myšlenky nás vedly k realizaci projektu a propojení veřejnosti s onkologicky nemocnými,“ říká Petra Kuntošová, koordinátorka Centra Amelie v Liberci. Slon je tím, co může přinést štěstí tomu, kdo si ho v rámci předvánočního charitativního prodeje u stánku Amelie zakoupí či tomu, komu slona jako dárek věnuje. Zároveň veškeré vybrané finance zpřístupní onkologicky nemocným a jejich blízkým bezplatné a komplexní služby v Centru Amelie v Liberci.

„Určitě má spousta z nás doma nějakého slona, na kterého jen zbytečně sedá prach. Pojďte se s námi zapojit do projektu a přineste svého nepotřebného chobotnatce do Centra Amelie či jiného sběrného místa v Liberci a okolí. Za každého keramického, dřevěného či plyšového slona, budeme jen rádi“, dodává Kuntošová.

Sběr slonů probíhá od 1. září do 8. prosince 2018 na následujících místech:
Centrum Amelie Liberec (KNL, a. s., budova U, 1. patro, vchod z ulice Jablonecká), úterý - čtvrtek 8:00–12:00
Krajská vědecká knihovna v Liberci (vstup do všeobecné knihovny), provozní doba knihovny Knihovna Vratislavice nad Nisou (provozní doba knihovny)

Charitativní prodej slonů pořádá Centrum Amelie 12. až 14. prosince od 10:00 do 20:00 v obchodním centru Forum v Liberci. Celý výtěžek z prodeje půjde na zajištění bezplatných služeb pro onkologicky nemocné a jejich blízké.

Zdroj: www.parlamentnilisty.cz/zpravy/tiskovezpravy/Centrum-Amelie-Sloni-pro-stesti-podpori-onkologicky-nemocne-549733 a www.parlamentnilisty.cz/zpravy/tiskovezpravy/Centrum-Amelie-Charitativni-prodej-slonu-na-podporu-onkologicky-nemocnych-562441