Sejdeme se na zahradě – malý kulturní festival v Centru Paraple

Sejdeme se na zahradě – malý kulturní festival v Centru Paraple

Praha, 18.7.: Centrum Paraple Vás srdečně zve na akci Sejdeme se na zahradě, která se bude konat ve čtvrtek 18. července od 17 hodin. Akce nabídne příjemnou atmosféru doplněnou o milá vystoupení a setkání.

Setkáme se s Milanem Heinem a Jitkou Smutnou, kteří svou přítomností obohatí náš večer. Milan Hein je český herec a zakladatel Divadla Ungelt, které je proslulé svým intimním prostředím a hereckými výkony. Jitka Smutná patří k úspěšným českým televizním, dabingovým, filmovým i rozhlasovým herečkám. Společně nás nechají ponořit se do jejich milé rozpravy doplněnou o hudební složku.
Také se potěšíme hudebním vystoupením performera Štěpána Škocha.
Program zpestří ukázka psovodů vězeňské služby PČR, kteří předvedou své dovednosti a spolupráci se čtyřnohými parťáky.
Naše zahradní jízda vyvrcholí vystoupením boogie-woogie kapely Elvisovi sirotci, která nás zaručeně roztančí a zakončí večer vesele a energicky.
Bude připraveno i skvělé občerstvení. Sejdeme se u znamenitých dobrot, které pro vás připravíme. Nezapomínejme dodržovat pitný režim, proto se sejdeme u baru, kde nabídneme alko či nealko koktejly a milovníkům kávy připravíme i tu dobrou (brazilskou).
Celou akcí nás provede Vašek Uher.
Vstupné: 200 Kč.
Vstupenky můžete zakoupit také v Centru Paraple na recepci.
KOUPIT VSTUPENKU (URL: https://goout.net/cs/listky/sejdeme-se-na-zahrade-2024/eqqy/)
Areál Centra Paraple bude pro návštěvníky akce zpřístupněn od 16.30 hodin. Program, který je přizpůsobený věku 15+, startujeme v 17.00 hodin. Mladším dětem doporučujeme navštívit akci Sejdeme se na zahradě pro rodiny s dětmi, která se uskuteční 22. 8. 2024.
Parkování v areálu Centra Paraple mohou využít pouze osoby ZTP a ZTP/P. Děkujeme za pochopení.
Přijďte se pobavit na zahradu Centra Paraple.
Těšíme se na vás!

Zdroj: www.facebook.com/events/335271752954456/

Centrum Paraple, o.p.s.

Pomáhá lidem ochrnutým po poškození míchy přizpůsobit se nové životní situaci, zlepšit fyzický a psychický stav, dosáhnout co největší míry soběstačnosti a nezávislosti, vrátit se do svého přirozeného prostředí a získat předpoklady ke společenskému a pracovnímu uplatnění.


Čím nám můžete pomoci?

http://www.paraple.cz/tabid/58/Default.aspx


Stránky organizace »

E-mail organizace »