Rozsvícení vánočního stromu v Domově dobré vůle Slunce

Rozsvícení vánočního stromu v Domově dobré vůle Slunce

Pátek 29. 11., 17 hod., Nouzov

 

Zveme Vás na rozsvícení vánočního stromu v Domově dobré vůle Slunce v Nouzově, který slouží lidem s těžím postižením. Přijďte si dát svařák a pečivo z chráněné kavárny Slunce, zazpívá sopranistka Helena Krausová, Pěvecký sbor Slunce s Vladimírem Albrechtem, nevidomým uživatelem služeb Slunce, pod vedením Kateřiny Procházkové. 

Zveme Vás na rozsvícení vánočního stromu v Domově dobré vůle Slunce v Nouzově, který slouží lidem s těžím postižením. Přijďte si dát svařák a pečivo z chráněné kavárny Slunce, zazpívá sopranistka Helena Krausová, Pěvecký sbor Slunce s Vladimírem Albrechtem, nevidomým uživatelem služeb Slunce, pod vedením Kateřiny Procházkové. Součástí bude jarmark s adventními věnci a dalšími vánočními drobnostmi. Nakonec rozzáří oblohu na domovem ohňostroj. Těšíme se na Vás a děkujeme za Váš čas, který věnujete lidem s postižením. 

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »