Řekni mi

Řekni mi

Praha, 27.3.: ŘEKNI MI je a capella interaktivní představení pro tři hlasy a publikum. Je to prostor, kde se rozezní vzpomínky diváků. Odnesete si skladbu, která vznikla jen pro Vás. Základní výzva k posluchačům v publiku zní: Připrav si vzpomínku, o kterou jsi ochotná/ý se podělit. Může to být cokoli co Tě zasáhlo, něco silného, co jsi zažil/a.

Zpěv bude zvukové zrcadlo. Vzpomínku, kterou přineseš, Ti tři hlasy zpívajících pošlou zpátky v hudební podobě, promění ji do zvuků a melodií. Ze vzpomínky vyklíčí jedinečná skladba, dárek pro tebe. ​V automatu „Řekni mi“ budou čekat tři zpěvačky – Antonia Nyass, Milli Janatková a Ridina Ahmedová.
Projekt vnikl z potřeby vytvořit situaci pro bližší kontakt s posluchači během koncertu, při kterém jde performer do intimity. V Řekni mi je místo pro symetrii, kdy se otevírají oba, posluchač i hudebník – a vzniká tak výměna nablízko.
www.reknimi.cz
Koncert probíhá v rámci Komunitního centra Borůvka, které je financováno z Evropských fondů, operačního programu Praha - Pól růstu ČR. Vstup je zdarma.

TA KAVÁRNA, Na Topolce 1B, 140 00 Praha, 27. března 2019 v 19:00 až 22:00