POMOZ USKUTEČNIT ZAHRADNÍ FESTIVAL V KRKONOŠÍCH

POMOZ USKUTEČNIT ZAHRADNÍ FESTIVAL V KRKONOŠÍCH

Letos opět vyrazíme do Krkonoš na dobrovolnickou akci!
Konkrétně do Střediska ekologické výchovy SEVER a do jejich vzdělávacího centra DOTEK.
Zažij s námi zelený ráj a seznam se se zajímavými koncepty této organizace. Na čerstvém horském vzduchu se pracuje úplně samo a navíc to budeme mít coby kamenem dohodil do překrásné krkonošské přírody.

CO BUDEME DĚLAT?

Pomůžeme s přípravou a realizací jubilejního 20. ročníku festivalu DOTEKY.

Na festivalu bude jako vždy nabitý program v podobě tvořivých dílen, přednášek, hudebních vystoupení a programu pro děti.
Pomůžeme při přípravě jednotlivých aktivit, budeme asistovat návštěvníkům v tvořivých dílnách a postaráme se o přípravu a prodej občerstvení.
V neděli se pak postaráme o úklid a když zbyde čas, dojde řada i na práci v přírodní zahradě.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Víkendovka rozhodně nebude jen o práci. Budeš mít dostatek prostoru na načerpání festivalové atmosféry a návštěvu dílen či přednášek.

Zapoj se jako dobrovolník:

Všechny podrobnosti se dozvíš zde.

Tamjdem

Tamjdem, o.p.s.

PROPOJUJEME VÁS S NEZISKOVÝMI ORGANIZACEMI...   Přinášíme Vám příležitost osobně se podílet na rozvoji různorodých českých i zahraničních neziskových organizací. Vedle samotné manuální výpomoci (jako jsou např. drobné rekonstrukce, skládání dříví, natírání, stavba plotu, zahradničení...) nabízí tyto projekty možnost poznat funkci, smysl a cíle různě zaměřených organizací, něco nového se naučit a poznat nové lidi - Čechy i cizince. Téměř behem celého roku, na jaře a na podzim, se můžete zapojit do VÍKENDOVEK = víkendové expedice skupiny dobrovolníků na pomoc neziskovkám po celé ČR. A zejména v letních měsících se pak můžete vydat na až dvoutýdenní mezinárodní WORKCAMPY, a to buď zde v ČR nebo daleko ve světě. ... PRÁCE ZADARMO NENÍ NADARMO!


Čím nám můžete pomoci?

Dobrovolníci s Tamjdemem mění svět různorodých českých neziskových organizací - od integraci znevýhodněných skupin, přes ekologii pro opravu památek. Jako dobrovolník s námi můžete pomoci např. se skládáním dříví, hrabáním listí, stavbou plotu, bouráním zdí, dojením koz i opravou nábytku... Dobrovolníky vysíláme i do světa. Naše projekty nejsou jen o práci! Během akce se také blíže seznámíte s prací dané organizace, s jejími cíli i sny a poznáte nové přátele.


Stránky organizace »

E-mail organizace »