POMOZ STARÝM, TÝRANÝM A HENDIKEPOVANÝM PEJSKŮM

POMOZ STARÝM, TÝRANÝM A HENDIKEPOVANÝM PEJSKŮM

Eliška a Martin mění stovky a stovky psích smutných životů na radostné a láskyplné. Poskytují přechodný či trvalý domov pejskům starým, týraným, nemocným či handicapovaným, opuštěným i vyhozeným z množíren…. Snaží se jim uzdravit rány na těle i na duši způsobené lidmi. Učí psy znovu věřit lidem. Staň se dobrovolníkem a pomoz psímu hospicu.

CO BUDEME DĚLAT?

Eliška s Martinem mají pejsků plný dům a potřebují pro ně více prostoru. Proto koupili další nemovitost, kde je ale spousta práce. Je potřeba dům vyklidit, vymalovat, opravit podlahy a také oplotit pozemek okolo domu. Každá pomocná ruka se bude moc hodit!

DOPROVODNÝ PROGRAM

Čeká tě doslova psí terapie v podobě nekonečna psí lásky a vrtících ocásků. Dozvíš se ale také o fungování hospicu, problematice množíren a možnostech adopce pejsků, kteří ve svém životě neměli moc štěstí.

Zapoj se jako dobrovolnik:

Všechny podrobnosti se dozvíš zde.

Tamjdem

Tamjdem, o.p.s.

PROPOJUJEME VÁS S NEZISKOVÝMI ORGANIZACEMI...   Přinášíme Vám příležitost osobně se podílet na rozvoji různorodých českých i zahraničních neziskových organizací. Vedle samotné manuální výpomoci (jako jsou např. drobné rekonstrukce, skládání dříví, natírání, stavba plotu, zahradničení...) nabízí tyto projekty možnost poznat funkci, smysl a cíle různě zaměřených organizací, něco nového se naučit a poznat nové lidi - Čechy i cizince. Téměř behem celého roku, na jaře a na podzim, se můžete zapojit do VÍKENDOVEK = víkendové expedice skupiny dobrovolníků na pomoc neziskovkám po celé ČR. A zejména v letních měsících se pak můžete vydat na až dvoutýdenní mezinárodní WORKCAMPY, a to buď zde v ČR nebo daleko ve světě. ... PRÁCE ZADARMO NENÍ NADARMO!


Čím nám můžete pomoci?

Dobrovolníci s Tamjdemem mění svět různorodých českých neziskových organizací - od integraci znevýhodněných skupin, přes ekologii pro opravu památek. Jako dobrovolník s námi můžete pomoci např. se skládáním dříví, hrabáním listí, stavbou plotu, bouráním zdí, dojením koz i opravou nábytku... Dobrovolníky vysíláme i do světa. Naše projekty nejsou jen o práci! Během akce se také blíže seznámíte s prací dané organizace, s jejími cíli i sny a poznáte nové přátele.


Stránky organizace »

E-mail organizace »